Gönderen Konu: Tigir:Er kapansın.  (Okunma sayısı 33213 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Türkmenem

• Yasakli
  • Yeni Üye
  • *
Tigir:Er kapansın.
« : 17 Mart 2015 »
Çoğu Türkçü bilir, Facebook'ta Tigir:Er adında  aşırı Irkçılık bir sayfa var. Ben bunları araştırdım ve hayret içinden kaldım. Yöneticilerden biri Alman ordusunda görev yapıyor, tam bir Nato çocuğu! Türkiye'de yaşayan  silah ile  adam yaralamadan hapise girmiş ama 1 hafta içinde çıkmış, böyle bir şey olabilirmi ? Bunlar Ajan, Nato tarafından kullanılıyorlar, Türkçülerin arasına sızmaya çalışan yılanlar.

Pomakları, Çerkesleri, Arnavutları, Ateist ve Alevileri düşman diye tanıtıyorlar onlara küfür ediyorlar ve bunlardan etkilenen çok Türkçü var, sosyal medya'da Türkçülüğün merkezi haline gelmiş durumda bunlar, kiminle tartışsam '' Ama Tigir:Er öyle demiyor'' diyorlar bana, onları kaynak gösteriyorlar kafayı yicem artık. Türkçüler ülkü ocağına girip orada gruplaşmalı ve Türk olmayan reislere darbe yapmalıdır gibi bir sürü saçmalıklar yazıyorlar, kabe Türkiye'ye taşınmalı haç gelirlerine el koymamız lazım diyorlar, Gaffar Okkana bile hakaret ediyorlar ... bunların en kötüsü herkes hak veriyor, herkes bunların dediklerini onaylıyor, bu ne saçmalık ?

Soyal Medya artık eskisi gibi değil herkesin evinde bilgisayar var, bunların yazdıklarını herkes görüyor, yeni nesil hep bunlardan etkileniyor Türkçülüğü sadece Türk olmayanları öldürmek sanıyorlar, Türkiye'de kaos yaratmaya çalışıyorlar kime hizmet ettikleri zaten belli değil. Türkçüler bunlara karşı tepkisini göstermek zorundadır. Bunları dışlayalım aramıza almayalım, çerkezler ne yapmış bize ? ben bir çerkeze neden düşmanlık besliyeyim bu ne saçmalık!

Burada Çerkeslere hakaret ediyorlar.

Burada Pokmaklara sarmışlar.

Alevi ve Ateistlere küfür ediyorlar, tam psikopatlar!

Burada Şehit Gaffar Okkana kafayı takmışlar ve Esat oktay yıldıran denen katili övüyorlar.

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
Ynt: Tigir:Er kapansın.
« Yanıtla #1 : 17 Mart 2015 »
Türkçü olan bir sayfayı burada şikayet edip aklınca ortalığı karıştırmaya kalktığın, TÜRK olmayan etnik özürlüleri koruduğun için atıldın.

Daha TÜRKÇÜLÜĞÜN TÜRK IRKÇILIĞI olduğundan haberin yok. İnternette TÜRK MİLLETİ'ne söven tonlarca sayfa var. Onlara laf etmeyip bir tane Facebook sayfasını bahane edip Türkçülüğe saldırmak senin gibilerin haddi değildir.

Çerkezler ne yapmış demişsin.
https://www.hunturk.net/forum/turkiyede-ki-cerkezler-244.html

TÜRKÇÜLÜĞÜN SON YOLBAŞÇISI ATSIZ ATA'NIN VASİYETNAMESİNDEKİ DÜŞMANLAR

"Yağmur Oğlum;

Bugün tam bir buçuk yaşındasın. Vasiyetnameyi bitirdim kapatıyorum. Sana bir resmimi yadigâr olarak bırakıyorum. Öğütlerimi tut, iyi bir Türk ol!

Komünizm bize düşman bir meslektir. Bunu iyi belle. Yahudiler bütün milletlerin gizli düşmanıdır. Ruslar, Çinliler, Acemler, Yunanlılar tarihi düşmanlarımızdır.

Bulgarlar, Almanlar, İtalyanlar, İngilizler, Fransızlar, Araplar, Sırplar, Hırvatlar, İspanyollar, Portekizliler, Romenler yeni düşmanlarımızdır.

Japonlar, Afganlılar ve Amerikalılar yarınki düşmanlarımızdır.

Ermeniler, Kürtler, Çerkezler, Abazalar, Boşnaklar, Arnavutlar, Pomaklar, Lazlar, Lezgiler, Gürcüler, Çeçenler içerideki düşmanlarımızdır.

Bu kadar çok düşmanla çarpışmak için iyi hazırlanmalı.

Tanrı yardımcın olsun."
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
« Yanıtla #2 : 17 Mart 2015 »
Tigir:Er adlı sayfayı izledim. Türkçülüğe aykırı, ya da olumsuz gösterecek hiç bir paylaşımlarına rastlamadım.
Sayfa yöneticisi arkadaşları tanımıyorum ama Türk gibi Türk, Türkçü gibi Türkçü duruşları var.
Ellerine sağlık, gayet güzel işler yapmışlar.
Bize Tigir:Er sayfasını şikayet eden şahıs, sanırım, zekası kıt bir etnik döküntü.
Neyse TÜRK-KAN Bey gerekeni yapıp şahsı postalamış.

Bu vesileyle bu sayfaları okuyan kandaşlarımızın Tigir:Er sayfalarını izlemelerini öneririm.

Ne mutlu Türk doğup Türk gibi yaşayana!
Saygılarımla.
Çağrıbey.

Çevrimdışı İsenboğa

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #3 : 17 Mart 2015 »
Tigir:er sayfasını yöneten arkadaşları tanıyorum, bu çerkes eniğinin bahsettiği gibi adamlar değiller. İçlerindeki kin, nefret, öç ve intikam duygusu her Türk ırkçısında olması gereken dozdadır. Bana göre her Türkçü böyle olmalıdır. Bunun dışında herkesin yorumlama kendini ve kendi davasını anlatma metodları farklı olabilir. Bu yüzden "Bunlarınki Türkçülük değil, bunlar alman ajanı, nato askerliği yapan bir Türkçü sayfa yöneticisi" gibi ifadeler acizliktir. Zaten bu çerkes eniğide Türkçülüğü kendine göre yorumlayarak haddini fazlasıyla aşmıştır.
Dizliye diz çöktürdük, başlıya baş eğdirdik!

Çevrimdışı Yüzbaşı Sançar

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #4 : 19 Mart 2015 »
Türklük ve Türkçülük etnik döküntü bünyelere dokunur.
Şahsa da dokunmuş olmalı ki aklınca şikayet emiş.
Tanrı Türkü ve Türk yurtlarını korusun.
Yüzbaşı Sançar Uçmağa varalı on üç yüz yıldan çok oldu. Onun düştüğü meçhul yerde, ay ışıklı yaz gecelerinde hâlâ ıztıraplı kahkahalar ve şeref ilahileri işitilir. Bu ilahiler rüzgârın çıkardığı sestir. Onu herkes işitir. Fakat o ıztıraplı kahkahaları herkes duyamaz. Onun yankılarını uzak, yakın ellerden, ancak içinde Tanrı Dağı’nın odu yanan gönüller sezer. Bu ıztıraplı kahkahalar Yüzbaşı Sançar’ın soyu, onun düştüğü yerde zafer töreni yapıncaya kadar yıllarca, belki yüzyıllarca sürüp gidecek…

Çevrimdışı 4_hilal

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 20 Mart 2015 »
1989'da 12 yaşında bana ve binlerce gurbetçiye sunulan bir kanun vardı. Çifte vatandaşlık kanunu. Ben Türk vatandaşlığı yanında Hollanda vatandaşlığını da aldım.
1996 yılında Hollanda'da mecburi askerlik kaldırılacaktı.
18'imi tamamlamıştım ve mecburi askerlik kaldırılmadan önce, son çağrılan gurupta bende vardım.
NATO bünyesinde Somali ve Bosna Savaşı dolayısıyla Yugoslavya'da Hollanda askerleri de görev yapıyordu. Gitmek isteyip istemediğimiz soruldu. Gidebilirdim, evet desem yerinde bir karar olurdu. Çünkü gerek Somali ve gerek Yugoslavya atalarımızın hüküm sürdüğü ve şehitler verilerek bir zaman Türk devletlerinin bünyesinde bulunmuş topraklardı.

Şimdi ben hainim, yukarda bahsi geçen ve benim tanımadığım Tigir Er yöneticisi de hain diyelim.
Peki Göktürklerin fetret döneminde esir düşüldüğünde Çin ordusunda görev yapan binlerce Bozkurt ta mı haindi?
Kür Şad'da mı haindi?

İkinci dünya savaşında Rus ordusunda gazi olan ve can vermiş olan milyonu bulan Türkler de mi haindi?

Bazen kimi neyi hain ilan edeceğimizi bilmiyoruz galiba.

TTK
TTK

Çevrimdışı Borokhul Noyan

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #6 : 21 Mart 2015 »
 "İtin duası kabul olsa gökten kemik yağardı."

Türkçü sayfalar bazı soysuzlara fena dokunuyor. Yıllardır TÜRK Milleti'nin sırtında birer sülük gibi geçinen etnik kırıntılar; TÜRK'e ettikleri hakaretlerin aşağılamaların bi mislini göreceklerdir.

Gerek sanalda gerekse gerçek hayatta...Türk Milleti tam manasıyla uyandığı gün şahlanarak kendisine düşman ve ayak bağı olan bu haşaratların hepsini yok edecektir.

Çevrimdışı Fatih

• Türkçü-Turancı
  • Kök Tenğri'nin esenliği bütün Türklerin üzerinedir
« Yanıtla #7 : 21 Mart 2015 »
Geri zekalı herif! Kimi kime şikayet ediyorsun?
Yok Alman ordusunda askermiş de, yok Nato çocuğuymuş da, yok adam yaralamış da...
Sen etnik döküntü olduğun için derdin Türkçülükle.
Sanki karın ağrınızı bilmiyoruz.
Kök Tenğri'nin esenliği bütün Türklerin üzerinedir.

Çevrimdışı TigirErYunusTurkmen

• Yeni Üye
  • *
  • En ulu olanın sancağına doğru kandaşım!
« Yanıtla #8 : 14 Temmuz 2015 »
ATALARIMIZIN YOLUNDAN GİTMEK İÇİN, EN ULU OLANIN SANCAGINA.
İNSANLAR HAİNDİRLER. İNSANLAR KORKAKTIRLAR. İNSANLAR MENFAAT PEŞİNDE KOŞARLAR. İNSANLAR KENDİLERİNİ DÜŞÜNÜRLER.
PEKİ YA BEN?
SÜMME HAŞA BEN TÜRK ÜM! KURT BAŞLI SANCAGIN ALTINDA MUHALEFET ETMEDEN, SORGULAMADAN, TÜRK LÜK NE GEREKTİRİYORSA YAPAN VE ATA YOLUNDAN GİDENİM!

Çevrimdışı Mühendis

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #9 : 10 Ağustos 2015 »
Tigir-er gayet rehber bir sayfadir. Fakat kapatildi şikayetler üzerine. Çerkesler ne yapti demişsin. Günümüz cerkesleri bölücü hain harekete ve partisine dernek dernek destek çıkmaktadır. Amaç etnik döküntü dayanişmasidir. Aşşağilik psikolojisi kanlarinda vardir.

Esenlikler dilerim