Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Sayfa: 1 ... 8 9 [10]
 91 
 : 09 Mayıs 2018, 23:21:20 
Başlatan Çağrıbey - Son İleti Gönderen: Üçoklu Börü Kam

GÖKBÖRÜLER, EN BÜYÜK GÖKBÖRÜ'YÜ, KUTLU TÜRK BAĞBUĞU GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'Ü, YERE DİZ VURARAK SELAMLARKEN: 92 
 : 09 Mayıs 2018, 23:18:08 
Başlatan Çağrıbey - Son İleti Gönderen: Üçoklu Börü Kam
 93 
 : 09 Mayıs 2018, 23:13:20 
Başlatan Çağrıbey - Son İleti Gönderen: Üçoklu Börü Kam
GÖKBÖRÜ TÜRKÇÜLER DERNEĞİ'NİN TANDOĞAN MEYDANI ve ANITKABİR'DE DÜZENLEMİŞ OLDUĞU 3 MAYIS TÜRKÇÜLER GÜNÜ ETKİNLİĞİNDEN KARELER: 94 
 : 04 Mayıs 2018, 18:33:29 
Başlatan kuzey kurtları - Son İleti Gönderen: [Hun Türk]
kardeşim bende daha önceleri giremiyordum ama****konusundaki 3 adet kolay yöntemi uyguladıktan sonra cep telefonum ve bilgsayarımdan rahatça girebiliyorum.

Reklâm yapacan tamam anladık. Backlinkini de artır ne güzel. Bir bak Otağ yazılımında koruma var, bu tür atraksiyonlar işe yaramaz.

Bu başlığı da boş cevapsız geçmiş olmayayım. Son kullanıcı açısından bu tür şeyler zor.

Bir adet opera tarayıcı makinanıza yüklerseniz. Üsten VPN'yi açtınız mı, alsana anonim dolaşma.

 95 
 : 03 Mayıs 2018, 22:53:15 
Başlatan kuzey kurtları - Son İleti Gönderen: ali71800
kardeşim bende daha önceleri giremiyordum ama****konusundaki 3 adet kolay yöntemi uyguladıktan sonra cep telefonum ve bilgsayarımdan rahatça girebiliyorum.

 96 
 : 27 Nisan 2018, 02:23:06 
Başlatan Çağrıbey - Son İleti Gönderen: Çağrıbey
GÖKBÖRÜ TÜRKÇÜLER DERNEĞİ GENEL MERKEZİ

3 Mayıs Türkçüler Günü 2018 Programı :

* Saat: 12:30 Dernek Yerkeşkesinde Toplanma
* Saat: 13:00 Güvenpark'dan
Bando eşliğinde Tandoğan'a yürüyüş.[/size]
* Saat: 13:30
[/size]Günün anlam ve önemine dair basın açıklaması ve açık hava gösterileri.[/size]
* Saat: 14:45 Atatürk'ün Mozolesine resmi törenle çelenk koyma ve saygı töreni
* Saat: 17:00 Dernek genel merkezinde toplanma ve günün anlam ve önemine dair istişare.
[/color]

DAMARLARINDA Kİ ASİL TÜRK KANININ BİLİNCİNDE OLAN TÜM VATAN EVLATLARI DAVETLİDİR.

BU KUTLU UĞRAŞTA TÜRKÇÜ KADROLARLA OMUZ OMUZA MÜCADELE VERMEK HER TÜRK'ÜN; TARİHİNE, ATALARINA ve KANINA OLAN BORÇTUR..

TÜRKÇÜ DAVA ve UĞRAŞA EL, GÖNÜL ve OMUZ VER Kİ TÜRK YURDU KURUTLUŞA ERSİN!
GÖKBÖRÜ TÜRKÇÜLER DERNEĞİ GENEL BAŞKANLIĞI

[/size]İLETİŞİM[/color]

[/size]KARANFİL 2 SK. NU: 34 / 9 KIZILAY / ANKARA[/color]

 97 
 : 26 Nisan 2018, 15:09:07 
Başlatan [Hun Türk] - Son İleti Gönderen: [Hun Türk]
Ağabeğ, evet durum böyle. Milliyetçiyim diyen bile bu durumda. Bir de bunların cik cik olanları var iyi. Yanlız bunlar Türklüğün Onur ve Şerefinden tam zıttı yönde ilerleyip bir iş yapamama durumundalar.

MHP acaba hangi köşe başı kadroyu kaptı, hangi vananın üstünde oturuyor, görüş bildiriyor. TSK içinde bile azınlık durumda.

Her hangi bir bekletiye girmek talihsizlik olur ancak gerçek şartları da bilmek gerek. Fizikte hiç bir sistem %100 verimli çalışmaz. Ancak matematik olarak %100 verimli olduğunu ispatlıyoruz.

İşte çıkmazda burda başlıyor...

 98 
 : 25 Nisan 2018, 21:16:08 
Başlatan [Hun Türk] - Son İleti Gönderen: Üçoklu Börü Kam
"Bizim Türkçü Gençlerin hep MHP’li oluşu iyi bir şey değil. İleride hepsi hayal kırıklığına uğrar ve çok şey kaybeder."
(Atsızdan Mektuplar - Turan Beğ’e, 19 Nisan 1973, syf. 217-218)

19 Eylül 2007 Tarihinde yazdığımız bir yazı. Aradan 11 koca yıl geçmiş. O günden bu güne değişen bir şey yok! Hatta daha beteri durumda. Sanki bu günleri anlatmış gibiyiz.

MHP nin takip ettiği yol öyle bir çıkmaza girmiştir ki, MHP yi kurtarmak için başına kimi getirirlerse getirsinler, iflah olma şansı yoktur.

MHP 1969 dan itibaren sistematik olarak Türklükten ve Türkçülükten uzaklaşıp, sentezciliği resmi politikası yapmıştır. Yani MHP fikri seçimi ve ortaya koyduğu davranış biçimiyle tam bir Osmanlıcı partidir.

Osmanlıcı demek Atatürk önderliğinde gerçekleştirilen Türk aydınlanmasına ve bu büyük aydınlanmanın meyvesi olan Cumhuriyete karşı duruş demektir. Bakmayın öyle millet, milliyetçi, vatan vb. laflarına.. Bu laflar sadece aldatmanın kılıfıdır.

Türk Milletinin tarihi ülküsü: Türk Birliği'dir.
Türk Birliği demek; dünya üzerinde var olan bütün Türkleri din, mezhep, coğrafya ayrımı yapmaksızın bir tutup, tek bayrak ve tek devlet altında birleştirmektir.
MHP nin resmi ideoloji olarak ifade ettiği Türk-İslam Birliği söylemi bile Türk Birliği Ülküsü'nü terk ettiğinin en belirgin ispatıdır.
Mozaik, sentez, çiçek bahçesi vs. söylemleri de işin cabasıdır.

Çok uzağa gitmeye gerek yok, Anadolu’da, öyle siyasi bir beklentisi ve hesabı olmayan sıradan bir MHP liye “Türk Birliği nedir?” diye sorun, alacağınız cevap: “Müslüman (Sünni) Türklerin birliği ve bu birliğin diğer Müslüman milletlerle kuracağı birlik” benzeri cevap verecektir.

MHP eliyle 45 yılı aşkın bir zaman zarfında milyonlarca Türk; kan olarak değilse bile, ruh ve mana olarak Türklük kadrosu dışına çıkartılmıştır.

İşin en kötüsü de bunların tedavi edilebilirliğinin imkansız olmasıdır. MHP eliyle ruh ve manasını kaybetmiş kişileri yok sayıp, bundan böyle yeni kuşak Türk gençliğinin MHP nin çarkları arasında yok olup gitmelerinin önüne geçmek için lazım gelenleri yapmak şarttır.

Yani sözün kısası MHP den Türklük, Türkçülük adına bir beklentisi olanlar artık bu beklentisinden vazgeçsin.

MHP, Türk Milliyetçiliğinin önündeki en büyük engeldir!

Genel başkan kim olursa olsun, bu çürümüş ve tedavisi kabil olmayan yapıyı düzeltmesi, temel anlayışları değiştirmesi, olanaksızdır.
MHP böyle gelmiş, böyle gidecektir.

MHP'nin sorunu genel başkanı değil top yekun zihniyeti ve yapısıdır.

Ha Ali olmuş, ha Veli olmuş, ha çiçek bahçecisi devam etmiş, ha daha başka birisi gelmiş olsa bile, değişecek bir şey olmayacaktır.

Biz MHP yi şunu, bunu bırakıp, asıl görevimiz olan Türk Milliyetçiliğini/Türkçülüğü nasıl ayağa kaldırıp iktidara taşıyacağımıza ve tam bağımsız Türkiye’yi inşa etmenin çarelerine bakmalıyız.

TTK.

 99 
 : 25 Nisan 2018, 00:25:17 
Başlatan [Hun Türk] - Son İleti Gönderen: [Hun Türk]
Türkçüler yani Türk Milliyetçileri ne yapacak?

Bu soru her seçim dönemi hep başımıza gelen ancak ortaya çıkacak bir ürün olmadığı için ne yapacağımızı bilemediğimiz bir handikap olarak çıkmakta. Yıllar önce, Türkçülük kisvesi altında laiklik diye nara atan bazı kansızlar,  Kürtsever ve PKK sevici CHP'ye oy atmanın reklâmını yaparak malasef Türk Milliyetçirini farklı lanse etmişlerdi.

Sayımız az, bilinen bir şey bu kimse inkâr etmiyor. Ancak Kürşad'ında çerisi azdı. Sayıya takılı kalıp susmak bize yakışmaz. Burda edebiyat yaparak akşama kadar, konuşarak bir şey elde edemediğimizi biliyoruz. Sonuçta Türk Milliyetçisi "adam" kimin ne olduğunu bilmeli, tartmalı kargaşa ortamı içinde olayları iyi analiz edebilmeli.

Marksist/Lenist/Anarşist v.b kitlenin en büyük olayı gaza gelip olmadık şeyleri [Sözde Kürt/Ermeni/Alevi katliamı, baskı, şiddet] varmış gibi gösterip kendilerine zemin ve kaynak bulabilmeleri. Peki bizde bu yöntemi kullanırsak ne farkımız kalacak. Önemli olan heyacan yaşamaksa yöntemleri çok. Nirvana'ya kadar çıkartırlar kaşınırsan istediğin kadar heyacanlan.

Lider'e itiaat önemli. Kimse bunun karşısında olamaz. Zaten bu yüzden "Başkanlık Sistemi" bizim için en ideal bir yöntem. Dikkat amalar sıralanıyor hemen. Başkan ama.... hemen aklımıza Habur geliyor... "Türk" demek suçmuş gibi kamu kurumlarından kaldırmak, açılım gibi safsatalar, köşe başına yerleşen/yerleştirilen "Cemaat Üyeleri".. saymaya gerek var mı? Her şeyi geçin "Ergenegon". Güzelim destanın adını terör örgütümüş gibi sabah akşam malum medya servis etti durdu. Milliyetçilikten midem bulanıyor diyebilen bir zihiyetten. İster sağcı, ister solcu olsun bize göre farkı olmaması gerekli. Fatih Sultan Mehmet Han bir yandan kardeş katlini imza atarken, bir yandan da emri ile yan çadırdaki kardeşini boğduruyordu. Bunu babasının hayrına yapmadı her hal. Bu durumda ister yakınımızda olsun ister uzakta "Vatan Millet Sakarya" yoksa o durumda bizim için iş bitmiştir. Kılıç kınından çıkar gereği yerine getirilir.

TSK içinde Fettullahçılar tam olarak çözülmüş müdür? Başka cemaatlerin durumu nedir? Diğer cemaatlerin Kamu Kurumlarına sirayet etme şekli ve durumu nasıldır? Çok soru var..

Edebiyat parçalamaya gerek yok demiştik, burdaki amacımız seçimde ne yapacağımız konusu. Geçimişi unutmayarak gelecekte ne yapabiliriz? Türk Otağı olarak bugüne kadar şu veya bu partiye oy verin gibi bir acziyet içinde olmamışsızdır. Ancak kişisel görüşümüzü de her zaman ortaya koyarız. Malasef bugüne kadar MHP haricinde hiç bir milliyetçi oluşum gündeme gelememiştir. Son bir heyacanla kurululan İYİ parti de merkeziyetçi olduğunu ortaya koymuş, küskünler haricinde başka kimseyi etrafında toplamak dışında ne ülke gündemine dair ne de dünya gündemine dair lehte bir açıklamaları bulunmaktadır. Zaten başka bir milliyetçi oluşumun zira gelecek gücü de yoktur.

Ya bu olayların dışında kalıp trene bakar gibi seyredeceksin. Ya da işin içine gireceksin. İki ucu değnek meselesi, bu durum aklı olanın farkındadır.

Malasef ama malasef. Zira rahat bir ortamda değiliz. Yıllardır olduğu gibi Cemaatler her bir koldan saldıraya geçmiş. Hâlâ da geçmekte. Cemaat deyince aklınıza sadece Fetullahçılar gelmesin sakın. Suriye olayını görmezden gelemezsiniz. Bana ne diyemezsiniz. Dedikçe PKK'nın nasıl alan kazandığını görürsünüz. ABD ya da Yahudiler v.s yazmamıza gerek var mı? Fransa Şam Şeytanı gibi hazır. Keza Rusya ve İran açmış pis ağızlarını bekliyorlar. Afrin'de ne işimiz var diyebilen bir mahlukatlardan ülke yönetimine dair bir şey bekleme sakın. Ya kendini kurtaracaktır sadece ya da kanının gereğini yerine getiriyordur sadece.


Türk Milliyetçisinin en büyük referans noktası ülkenin an itibariyle bulunduğu sıkıntılı durumlardır. Buna göre karar almalı.

Dolar/Euro'nun yükselmesi, kalitesiz, liyâtsız insarların bürokraside yer bulması. Mülakat sistemi ile yandaşların devlet memuru ya da öğretmen olabilmesi, Kamu Kurumlardaki lüks yaşam, Kamu Kurumların ödedikleri fahiş kira bedelleri,rüşvet v.s sabaha kadar yazabiliriz. İçteki sıkıntılarımız fazla. İçi sağlama almamız gerekli. Ancak etrafımızda yanan ateş varken bu durum imkânsızdır. Yanan ateş öyle ya da böyle bizim için iç meseledir. Misak-î Milli'yi yazmamıza da gerek yok sanırım. İçteki bu meseleri kenara bırakmadan acil ve ivedi bir şekilde karar almamız gereklidir.

Sonuç olarak; vizyona bakmak yerine, kısa zamanda ne yapabiliriz ? Yanan ateşi nasıl söndürebiliriz ? Etrafımızda ki bu sıkıntıları kısa zamanda nasıl lehimize çözüme kavuşturabiliriz? Bu soruların güçlü cevabını, güçlü bir şekilde verebilecek oluşumlara bakmakta fayda var. Kısa vadede bizim görüşlerimizi yansıtan bir oluşum bulmak imkânsız. Bu yüzden ülkemizin şuan için bulunduğu bu durum açısından olaya odaklanmak en mantıklı durumdur.

Kendi açımdan iki uçlu değnek olayındayım. Karar alırken kesinlikle yukarıda ki durumları göz önüne alarak karar almakta fayda var. Burda yazılanları Türk Otağın'da yıllar önce [yıllarca] yazıp çizdik. İleriyi az çok görebiliyorsak ona göre karar alalım.

Kaynak: https://hunturk.net/h325-turkculer-turk-milliyetcileri-kime-oy-verecek-.html

Türkçüler Türk Milliyetçileri kime oy verecek ?


 100 
 : 23 Nisan 2018, 11:56:24 
Başlatan Üçoklu Börü Kam - Son İleti Gönderen: Üçoklu Börü Kam
Milli irademizin temsili, bağımsızlık ve egemenliğimizin teminatı olan TBMM'nin 98. Kuruluş yıldönümü ve yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun!
Gazi Başbuğ Atatürk ve Milli Mücadele kahramanlarını saygıyla anarım.
Ruhları şad, durakları Uçmak olsun!

TTK.

Sayfa: 1 ... 8 9 [10]

ÖNEMLİ! OTAĞIMIZ ARŞİV YAYIMINDADIR. AKTİF/ANLIK OLARAK HİZMET VEREMEMEKTEDİR. HİZMET SÜRESİ 3+ GÜN OLABİLİRÖnemli! Bu ağda Türk Ceza Kanunun 20.ci madde ve 5651 sayılı kanunun 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir. Ülkemizin anayasal hukuk kuralları çerçevesince kişiler kendi görüşlerini beyan etmişlerdir. Uygunsuz/Aykırı içerikleri lütfen bildirmekten çekinmeyin. İlgili hukukçu arkadaşlarımız bildirimlerinizi inceleyip 5 (beş) iş günü içerisinde sonuçlandıracaktır. İçerik sahibi olarak uygunsuz içerikleri kaldırmayı taahhüt ediyoruz.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.043 saniyede 16 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 260418, Gökalp Sunucu