Gönderen Konu: Askerimizden Mektup  (Okunma sayısı 3865 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AĞASAR

• Türkçü-Turancı
  • TANRI DAĞINDA, UÇMAĞA VARDI...
Askerimizden Mektup
« : 20 Haziran 2011 »
 Değerli Kardeşim Barış'ın gönderisidir...

Aranızdan ayrılalı iki aydan uzun bir süre oldu. Burada insan bir çok şeyi özlüyor, bir çok şeye hasretlik çekiyor ama en çok ta dostlarını özlüyor. Bir ay sonra ilk defa bugün çarşıya çıktık ve heyecanla derneğin kuruluş videolarını izledim. Aranızda olmayı, bu sevince ortak olmayı çok isterdim fakat ödenecek bir vatan borcu var ve ben de her Türk evladı gibi bu ödemekle mükellefim, öderken de gurur duyuyorum. Uğruna kanlar döktüğümüz bu kutsal Kıbrıs topraklarında olmak ta ayrı bir onur kaynağı.
Hayalini kurduğumuz bir çatıya sonunda kavuşmuş olmak yolumuzda hızlı adımlarla ilerlediğimizin bir göstergesidir. Varlığımı fada ettiğim yüce ülkümüz ve hiç tanımadığım yüz milyonlarca Türk'e adadığım bu can, damarlarımda dolaşan son damla kana kadar Turan ülküsü yolunda feda olsun. Kimileri hayal desin, kimileri macera desin biz ne yaptığımızın ve ne yapmak istediğimizin farkındayız. Geçmişte defalarca gerçekleşmiş bir ülküye sarılıyoruz ve bu ne hayal ne boş umut ne de bir maceradır.
Bu, bize şimdi Tanrı Dağlarından bizi izleyen atalarımızın mirasıdır. Emanete ve ülküye sahip çıkmak boynumuzun borcu olsun. Yılgınlık ve bıkkınlık yoktur, önümüze çıkan her engel, onları aşmak için bize daha da güç verecektir. Hiç bir karşılık ve bir çıkar beklemeden ortaya koyduğumuz bu yürek, bu çelik yumruk bizi sonunda hedefimize ulaştıracaktır.
Bundan zerre kadar şüphem ve tereddüdüm yoktur. Bu miras bizim varlık nedenimizdir. Kimseden yardım ve minnet dilenmeye ihtiyacımız yoktur. Biz biliriz ki Türk eğilmez, onu yaşatan şey şerefidir ve şeref alınıp satılamaz, ayaklar altına alınamaz. Tanrı  dünyaya düzen için gönderdiği Türk'ünü elbet koruyacaktır.
En kısa zamanda aranızda olmak dileğiyle tüm soydaşlarıma esenlikler diliyorum.

Kardeşimizin adını ve görev yerini kaldırdım bilginize
Dolunay buğusunda zifiri göklere yazılmış Ad'ın...
İnkâra düşen geceler gibi yok saysın varlığını bütün kâinat
Varsın mavi gün her doğanda silinsin ne çıkar ?
Ay dolanır , yüz bulanır, vakit döner, tılsımlı bir âyinde söylenir Ad'ın ;

Senin Ad'ın TÜRK !...

UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Çevrimdışı Tonyukuk

• Türkçü-Turancı
Ynt: Askerimizden Mektup
« Yanıtla #1 : 20 Haziran 2011 »
            Sessiz sakin duruşuna karşı, Türk'ün yaratılış amacını, tarihteki yerini iyi bilen, kültür varlığımızı korumak için çabalayan, sözde değil de yaşamın içinde; her koşulda, herkese karşı davasını savunmaktan asla geri adım atmayan kardeşimiz sağ olsun var olsun. Vatan görevinden döndüğünde en seçkin Gökbörüler'den birisi olacağına inancım tamdır. Kendisinin kutsal görevini tamamlayıp aramıza esenlikle dönmesi için Tanrı'ya dua ediyorum. TTK.   

Çevrimdışı Ayzıt

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 20 Haziran 2011 »
Tanrı bu kutsal görevinde ona kut versin.

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 20 Haziran 2011 »
Türkçü kimlik ve kişiliği bütün vasıflarından daha belirgin olan Barış Kardeşimizin özlem dolu bu mektubu bizleri duygulandırdı.
Kendisine, kutsal vatan görevinde, başarılar dilerim.
Ben de, Tonyukuk Beğ gibi, inanıyor ve ümit ediyorum ki Barış kardeşimiz; vatan görevini tamamladıktan sonra, Türkçülük davasının ve Türkçü yapılanmanın en seçkin Gökbörülerinden birisi olarak, taşıdığı kanın hükmünü, ziyadesiyle icra edecektir.
Barış kardeşimize; vatani görevinini tamamlayarak, sağlık ve esenlik içerisinde, aramıza dönmesi dilekerimle, selâm ve sevgilerimi yolluyorum.

TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!