Gönderen Konu: Nihal Atsiz Atanin Osmanliya bakisi.  (Okunma sayısı 13637 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı GencKurT

• Türkçü-Turancı
  • **
  • ÖTükeNin GenÇ Kurdu
    • Türk Otağı
Ynt: Nihal Atsiz Atanin Osmanliya bakisi.
« Yanıtla #10 : 05 Şubat 2008 »
   " Türkçülerde öyle bi tavır var ki sanki Türkçülüğün bütün kurallarını atsız belirliyor. "

GençKurt , doğru bildiğini söylemek böyle ukala tavırla olmaz , edeplice olur. Edepli ol !

Bir fikriyatın liderini , yolbaşçısını eleştiriye açamazsın.. Açarsan o davayı kökünden baltalamış olursun. Katılmadığın nokta varsa belirt yoksa sus ! Böyle ne o inceden laf atmalar. Kim belirleyecek kuralları sen mi ? Sen kimsin lan dangalak , adın ne  ? Hangi icraatta varsın ?

Edepli ol , düzgün cümleler kur , cürmün kadar konuş ...

Lan mı?

Dangalak mı ?

Asıl sen edepli ol !

Düzgün konuş !

benim orda atsıza hakaret ettiğimi gördünmü ?

klavye delikanlılığı yapmak kolay tabi
Türk Irkı Sağolsun

Çevrimdışı GencKurT

• Türkçü-Turancı
  • **
  • ÖTükeNin GenÇ Kurdu
    • Türk Otağı
« Yanıtla #11 : 05 Şubat 2008 »
Bu otağın adı HunTürk'mü HakaretTürk'mü anlamadım ben bu işi

Ben atsıza hakaret etmemişken adam bana dangalak diyor !

Dediğim şudur " Sanki Türkçülüğün kuralını atsız belirliyor "

gereğinin  yapılmasını arz ederim uyarımı vereceksiniz ne yapacaksınız !

bu otağda kimseye hakaret etmedim  kendime de ettirmem
Türk Irkı Sağolsun

Çevrimdışı GOKTURK

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #12 : 05 Şubat 2008 »
Bu otağın adı HunTürk'mü HakaretTürk'mü anlamadım ben bu işi

Ben atsıza hakaret etmemişken adam bana dangalak diyor !

Dediğim şudur " Sanki Türkçülüğün kuralını atsız belirliyor "

gereğinin  yapılmasını arz ederim uyarımı vereceksiniz ne yapacaksınız !

bu otağda kimseye hakaret etmedim  kendime de ettirmem

GençKurt

Hüseyin Nihal Atsız YOLBAŞÇIMIZDIR. Türkçülüğün kuralını belirleyen kişilerden en başta gelenlerden biridir. Tartışmaya açılmaz. Tabutluklarda yatma pahasına, özgürlüğünden vazgeçme pahasına, bizide damgalarlar korkusu ile yanına kimse yanaşmadığı için yapayalnız yaşama pahasına TÜRKÇÜLÜK yapmıştır. Bizim için çok önemli kuralları hayatını adayarak yazmıştır. Farketmeden (öyle olduğunu varsayıyorum) Hüseyin Nihal Atsızı tartışmaya açıp sonrada üste çıkmaya çalışmayın.

DELİ andamız bu yolda etiyle, kanıyla, canıyla varolan bir büyüğünüzdür. Sanal delikanlı değil, kanıyla canıyla gerçek hayatta bu davanın parçasıdır. Pek çok kişinin yaptığı gibi sadece yazmakla kalmaz, her ortamda en önde yürür. Bu nedenle söylediklerinize dikkat edin. Gerçeklerle yüzleşmek bazen çok acıtıcı olabilir. Şunu iyi bilin ki ANDALARIMIZA laf söylemek hepimize laf söylemektir.

Bizim için töre çok önemlidir. Klavyenin arkasından bile büyüklerine bu şekilde davrananları töre ile sorgularız.

Genç olmanız tek affedilme sebebiniz. 

Son defa!!!!

Çevrimdışı GencKurT

• Türkçü-Turancı
  • **
  • ÖTükeNin GenÇ Kurdu
    • Türk Otağı
« Yanıtla #13 : 05 Şubat 2008 »
Sayın GOKTURK

Deli andam dediğimi  yanlış anlamış olup ona göre hüküm vermiştir.

ve beni aşağılamıştır.Anlamadan dinlemeden hüküm vermek  aşağılamak Türk türesinde yazar mı ?

H.N. Atsız Türkçülükte önemli bir yere sahiptir doğru .

Ama Atsız osmanlıyı sevmiyor diye her Türkçü de Osmanlı'dan nefret edecek diye bir kural yok ben bunu belirtmek istedim.

Bir konu açıldı sadece benim sözüme takıldılar olay nereye kadar geldi.

Dediklerim yanlış mı size soruyorum ?

Biliyorum ki bu olaydan sonra bana cephe alanlar olacaktır ( yani  bana gıcık olanlar olacaktır )

Küçücük bir olay nereye kadar geldi . Bir cümle yazdık olaydan bi sayfa azar işittim.

Deli andamın yaptığınıda göz ardı ederek susuyorum ve özür diliyorum

Not : isterseniz atabilirsiniz üyelikten. ben misafir modunda da konuları takip ederim.

saygılar
Türk Irkı Sağolsun

Çevrimdışı GOKTURK

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #14 : 05 Şubat 2008 »
Ötükenin Genç Kurdu

Burası bozkurtların kardeşlik otağıdır. Birliğimiz ve dirliğimiz kardeşliğe bağlıdır. Üyeliğiniz sonlandırılacak olsa idi cevap vermek yerine yapılırdı. Her biriniz önemlisiniz ve Bozkurt kardeşimizsiniz. Dileğimiz sizlerin kaybolup gitmesi değil, bizimle birlikte gerçek hayatta varolduğunuzu görebilmemizdir. Töremize uydunuz ve büyüğünüzden özür dilediniz. Bu sizi küçültmedi, büyüttü. Bozkurt ruhunuzun varolduğunu gösterdi. Aramızda şerefinizle gururunuzla varolun, daim olun.

Çevrimdışı GencKurT

• Türkçü-Turancı
  • **
  • ÖTükeNin GenÇ Kurdu
    • Türk Otağı
« Yanıtla #15 : 05 Şubat 2008 »
Lütfen burda yaşananları unutalım. :)

olayın tatlıya bağlandığına sevindim
Türk Irkı Sağolsun

Çevrimdışı GOKTURK

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #16 : 05 Şubat 2008 »
Bazı konular bilimsel düzeyde tartışılması ve çözümlenmesi gereken sorunlardır. Henüz yolun başında olan ve bu konuda fikir geliştirmeye çalışan genç bozkurtların kafalarının daha da karışmasına ve anlamsız kırgınlıklara neden olmaktadır.

Osmanlı meselesi de Başbuğumuzun Cumhuriyet temellerini attığı günlerden beri çözülmeye çalışılmakta ama mutabakat sağlanamamaktadır. Öylesine ki Kurtuluş Savaşımızın en önemli iki komutanını, yani Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile Kazım Karabekir Paşamızın bile arasının açılmasına neden olmuş bir konudur.

Bu tip konuları biraz daha tarihe bırakmak ve zor günlerimizde asıl tartışılması gereken "Türklük üzerinde oynanan" oyunları gündemde tutmak daha doğrudur. Bu nedenle bu başlık tarafımdan kilitlenmiştir.