Gönderen Konu: FENERBAHÇE 2008-2009  (Okunma sayısı 10066 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
Ynt: FENERBAHÇE 2008-2009
« Yanıtla #10 : 05 Haziran 2008 »
Yahu akıl var mantık var Nihat diyorki Ben Beşiktaşlıyım ben beşiktaş çocuğum diyor.Artı Villerial gibi b,r klüpten neden ayrılsın..Avrupa duruken...

Kaybetme şansım yüzde on :)

ilteris6

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 05 Haziran 2008 »
tunga bırak bu Beşiktaş'ın çocuğuyum muhabbetlerini.Artık futbol endüstriyelleşti.Beşiktaş madem mikromilliyetçiliğiyle övünen bir semt , neden her sene Fenerbahçe'nin attığı oyuncuları alıyor (Ali Güneş,Mehmet Yozgatlı,Nobre,Rüştü vs saymakla bitmez) veya neden Fatih Akyel Fenerbahçe'de oynadı ?Fenerbahçe'de simgeleşen Revivo Galatasaray'da niye oynadı ?
Artık para konuşuyor. Nihat şu anda Avrupa'da başarılı bir sözümüz yok ancak Fenerbahçe'de oynamak da herkese nasip olmaz.Avrupa'da ilk sekize girmiş,bütçesi kuvvetli,taraftarı dünyada eşi benzeri olmayan bir Fenerbahçe'ye herkes gelmek ister.

Nihat gelir veya gelmez ayrı konu.Ama Beşiktaşlılığından dem vurmak abestir.Villareal de Fenerbahçe'nin yanında köy takımıdır.

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 05 Haziran 2008 »
Aslına bakarsan haklısın Kaleci Engin,Sergen,Oktay Derelioğlu,Alpay,Tümer,Feyyaz(yanlış hatırlamıyorsam) Haklısın andam..

ilteris7

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 05 Haziran 2008 »
  Emre'yi Fener'in alması bir bakıma iyi oldu. Gereksiz kırmızı kartlar görüp Fener taraftarına bol bol saç baş yolduracaktır. Şu an Milli Takımda olmasınıda tamamen Fatih Hoca'ya borçlu zaten... Sağolsun Fatih Hoca'nın bu takıntıları yokmu?. Eğer elinden gelse bizim Ümit Davala ile posası çıkmış Alpay Özalan'ı dahi takıma çağırabilirdi, ucuz yırtık. 

ilteris6

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 05 Haziran 2008 »
  Emre'yi Fener'in alması bir bakıma iyi oldu. Gereksiz kırmızı kartlar görüp Fener taraftarına bol bol saç baş yolduracaktır. Şu an Milli Takımda olmasınıda tamamen Fatih Hoca'ya borçlu zaten... Sağolsun Fatih Hoca'nın bu takıntıları yokmu?. Eğer elinden gelse bizim Ümit Davala ile posası çıkmış Alpay Özalan'ı dahi takıma çağırabilirdi, ucuz yırtık. 

Anda , Emre artık Galatasaray'daki o genç Emre değil.Milli takımın kaptanlığını yapan,İnter ve Newcastle gibi Avrupa'nın kalburüstü takımlarında oynamış bir futbolcu.Fenerbahçe Kulübü'nün de değerlerine yakışır hareket etmek zorunda.Nitekim Alpay Özalan da hırsı ve kartlarıyla nam salmış bir oyuncuydu ancak Fenerbahçe'ye geldikten sonra sadece işine baktı,tam bir Fenerbahçeli gibi hareket etti.Emre'nin de böyle olacağını düşünüyorum.

ilteris6

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : 06 Haziran 2008 »
Kulübümüz asbaşkanlarından Sayın Mahmut Uslu ve yönetim kurulu üyemiz Sayın Ali Yıldırım, İspanya'ya giderek milli futbolcumuz Nihat Kahveci'nin kulübü Villareal ile bu oyuncunun kulübümüze transferi konusunda görüşmelerde bulunmuşlardır. Yapılan görüşmeler neticesinde Villareal Kulübü yöneticileri, Nihat Kahveci'yi şu an için satmayı düşünmediklerini ifade etmişlerdir. Bu nedenle Nihat Kahveci'nin kulübümüze transferi gerçekleşmeyecektir. Transfer görüşmesi süreci boyunca son derece profesyonel bir davranış ve tutum sergileyen Villareal Kulübü yöneticilerine ve milli futbolcumuz Nihat Kahveci'ye teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

Fenerbahçe Spor Kulübü

Görüldüğü gibi Nihat Kahveci'yi kulübü bırakmamıştır.Nihat gibi bir futbolcuyla ilgilenmek bile önemli bir olaydır.Nihat'a Villareal'de başarılar dilerim.
Fenerbahçe yönetiminin daha iyi bir santraforla anlaşacağından da adım gibi eminim.

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 06 Haziran 2008 »
Ben demiştim size bu transfer olmaz diye lakin beni dinlemediniz..  :wink:

TTK.

ilteris6

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 06 Haziran 2008 »
tunga dedim çıktı olayına gerek yok.Villareal kulübü belli ki Nihat'ı bırakmak istiyor.Bonservis konusunda da anlaşılamamış olabilir.Kesinkes satmak istemeselerdi Fenerbahçe yöneticileri işlerini güçlerini bırakıp İspanyalara gitmezlerdi.Kulüple anlaşırsa Nihat tıpış tıpış gelirdi. ;)

Hayırlısı olsun.Esenlikler..