Gönderen Konu: BAŞBUĞ ATATÜRK'ün ölümünden sonra...  (Okunma sayısı 2824 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Usta

• Yeni Üye
  • *

-Bu böyle olmayacak. Bir akım oluşturalım Atatürk'ü ölümünden sonra yaşatalım. Kontrol tamamen bizde olsun. Bu akımın adıda "Kemalist" olsun.

-Biz O'nun izlerini silmeye çalışırız, sense yaşatmak istersin. Ne demek şimdi bu?

-O'nu yaşatmadan silemeyiz. Öncelikle milliyetçi sözlerini kullanmayacağız. Onu İslam düşmanı gösterip adeta putlaştıracağız. Yapacağımız herşeyin adı "Kemalist" olacak. Sıklıkla Balo ve partilerdeki resimlerini kullanacağız. "Yurtta Sulh, Cihanda Sulh" Bu sözü çok işimize yarayacak. Atatürk'ün izinden gidenlere Kemalist diyeceğiz, diğerleri Atatürk ve Cumhuriyet düşmanı olacak. Kemalistlerin kontrolü tamamen bizde olacak. Osmanlı'yı düşman, İslamiyeti tehdit göreceğiz. Türk atalarını, Türk devletlerini tanımayacağız.

-Sonuç ne olacak?

-Devletin başına Türk geçmeyecek. Gerektiğinde Amerika'dan ve Rusya'dan yardım alacağız. Biz Kürtçülerin çoğu Devletin yüksek yerlerinde mevzilenmek için Kemalist olacağız. Bir çoğumuzda Osmanlı ve Dinci kalacak. Türk'ler Kemalist, Osmanlı bölünecek. (Sol ve Sağ akım burdan başlıyor) Kürtçüler yerinde kalıcak.
Böylelikle temelde 4 akım oluşacak: Kemalist, Osmanlı, Türkçü, Kürtçü. Kemalist'i İrtica korkusuyla elimizde tutup, Halk kardeşliği görüşleri ekledikmi tamam(!) zamanla Atatürk'le beraber yok olurlar. Osmanlı Atatürk'ü zaten siler. Yeniden Osmanlı diyerek ileride Kürt eyaleti garantimiz. Osmanlı Irkçılık günah diyecek, Kemalist Halklar kardeştir. Kürtçüler zaten bizim. Geriye kaldı Türkçüler. Bizler 3, onlar 1.

-Fena değil ancak Atatürk'ü iyi kullanalım görülen o ki bütün anahtar onda. Dersim'de Dinci Kürtlerin başını ezdik bu çok işimize yarayacak. Ayrıca Kürt sorunu çözümü diyerek Kürtleri Batı'ya kaydırıyorum. Ermeni'ler gibi sürgün edilmesini önledim, Anadolu'da ileriki tarihte çok lazım olacaklar...

Bu yazışmalar ve kişiler tamamen hayal ürünüdür... Kafayı falan yemedik çok şükür.

Ancak; ne kadar gerçek dimi; Onlar hala 3, Biz Türkçüler tekiz... Aslında biz Türkçülerde ayrıyız şuan, Müslüman olan, olmayan. Durum dahada vahimdir... Gün birlik günüdür. Kemalizm ve Osmanlıcılık adı altında karşıt görüşlerde toplanan Türk'leri, beyinleri tamamen yıkanmamış ise, Türklük şuurunu kaybetmemişler ise, TÜRK saflarında bekliyoruz.
Türklük dâvâsına gönül vereli,
Turan'a sevdalıyız o günden beri.
Dönmedik bir adım yolumuzdan geri,
Kanımız Türk! Kavgamız Türk, sevdamız Türk...