Gönderen Konu: SORUN BÖLÜCÜLÜK VEYA TERÖR DEĞİL; SORUN KÜRDÜN TA KENDİSİDİR  (Okunma sayısı 49393 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı HanTUG

• Türkçü-Turancı
  • **
Bir ara Türk Ordusu kimyasal silah kullanıyor demişti bu adiler, yalancı çıkarmayıp onları kullansak ne güzel olurdu. Kökten çözüm...
Kandaşım Alptuğ, ben daha kesin bir çözümden yanayım:

bu kesin cözüm degilki, dogada kuslarimiz güvercinlerimiz tarlalarda cekirgelerimiz kelebeklerimize yazik olur. Bir kelebek öldügünü görünce elime alirim güzelligene bakar, icim sizlar, ama ölü bir kürd lesi görmek beni o kadar mutlu ederki, pislerin leslerini yirtici kuslar bile yemezler
en iyi cözüm Genetik silah, ama sorunda iste burada. Israil su basini agritan araplari filistinlileri bu Genetik silahla temizleyecekti, üremelerine kesin cözüm bulacakti ama ne yazikki, diger konudada yazdigim gibi (PM MAGAZIN)  Israillilere en yakin genetik yapita olan millet, Ermeniler, Filistinliler.
Bu Genetik silahi kürtler icin gelistirsek bunlar Kürd Irki degillerki, bunlar karisik arzimanlar, asirlardir her milletin altina kölelik yaptiklari icin kanlarinda arap pers yahudi her cesit karisiklik vardir, aptallar cikip "ben kürdüm" derler cahiller iste...
Gelistirdigimiz Genetik silah tek kürd genini kisirlastirsa yada yok etse kürd geni diye bisey yok, araplarda  gümbürtüye gidecek. Aslinda Türkiye böylece daha temiz olur
En güzel cözüm arab ve kürdleri kisirlastiran bir genetik silah gelistirmek. Bu silah, üzerinde Rusya Amerika Avrupa Israil calisiyor, hemen öldürmemeli, en gec 10 sene icinde yok etmeli dikkat ceker ölümlerin artmasi diger devletlerde o zaman cabuk bir karsi ilac bulurlar. Bu silah sessizce Türkiyenin her kösesine, sinir ülkelerinde Kürdlerin yasadigi yerlerde ve Türkiyenin sinir ülkelerinde en fazla 1 ay icinde yayilmali..
Yaz tatili icin gelip pis ayaklariyla Topragimiza basan kürdlerde sinir kapilarinda bundan nasiplerini almali... ve bulasici olmali.
.
.
.
En gec 10 yil sonra
Türkiyemizin nufusu yari yariya düser, teröre karsi verdigimiz savas parasini tamamen egitim icin ayiririz dünyanin en iyi egitim sistemini cocuklarimiza veririz, hos görülü irki icin ölmeye hazir bir nesil yetistiririz böylece bir daha "sagci solcu"  "dinci laik" catismasi asla olmaz arap yalakalari kaybolur ve cogul irktan tek irka döneriz. Bunu yaparkende Mankurtlasmislari uyaririz. Tüm dünyada rahat ortamda yasayaman irktaslarimizi toplayip Türkiyemize doldururuz

Çevrimdışı gurturk

• Türkçü-Turancı
Mantar gibi çoğalıyorlar,mantarı yarım  dipten keserseniz ertesi yıl bir daha biter ama kökten koparırsanız bir daha bitmez.

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
Andalar Karadenizli kandaşlarımızı duyarlılıklarından dolayı kutlamadan geçemiyorum.Ama şöyle bir çelişki var,Karadenizdeki gürcüler,lazlar vb. ne olacak?Onlara karşı bir direnç sergilemiyorlar.Sanırım,bu da onların sinsi olmalarından kaynaklanıyor...

Sayın Kandaşım

Bundan lazlar ve gürcülerin sevildiği sayıldığı gibi bir anlayış çıkmamalıdır. Bu adı geçen unsurların sayıca az oldukları ve TÜRK'e karşı direk olarak bir tavır sergilemeye cesaret edemeyecekleri için ciddiye alınmazlar.

Karadeniz'in Türkleştirilmesi esnasında Osmanlı Devleti bölgeyi Türkleştirmek için Çepnileri yerleştirmiştir. özellikle 17., 18.yüzyıllar ile 19.yy'ın başında Çepniler Karadenizde devlete karşı isyan eden lazlara karşı çok büyük savaş vermişler ve bunları yenmişlerdir. Osmanlı Devleti'de ödül olarak isyan eden lazlara ait yerleri Çepnilere dağırtmış, alınan bölgelere Çepnileri yerleştirmiştir.

TTK

23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı TiginNoyan

• Türkçü-Turancı
  • Inançu Apa Yargan Tarkan Köl Tigin
    • Steppe History Forum
Bölge halkından dinlediğim kadarıyla Balkanlar'dan (özellikle Makedonya-Arnavutluk taraflarından) Doğu Karadeniz bölgesine yerleştirilen Türkler de mevcuttur. Bunlar bölgede Boşnak, Arnavut, vs adlarla bilinirler ancak özbeöz Türktürler.

Türük Oguz begleri bodun eşid: üze teŋri basmasar asra yir telinmeser Türük Bodun iliŋin törügün kim artatı utaçı erti? Türük Bodun ertin, ökün!

Çevrimdışı hun_333

• Türkçü-Turancı
  • TÜRKsen öğün,değilsen itaat et!!!
Andalar Karadenizli kandaşlarımızı duyarlılıklarından dolayı kutlamadan geçemiyorum.Ama şöyle bir çelişki var,Karadenizdeki gürcüler,lazlar vb. ne olacak?Onlara karşı bir direnç sergilemiyorlar.Sanırım,bu da onların sinsi olmalarından kaynaklanıyor...

Sayın Kandaşım

Bundan lazlar ve gürcülerin sevildiği sayıldığı gibi bir anlayış çıkmamalıdır. Bu adı geçen unsurların sayıca az oldukları ve TÜRK'e karşı direk olarak bir tavır sergilemeye cesaret edemeyecekleri için ciddiye alınmazlar.

Karadeniz'in Türkleştirilmesi esnasında Osmanlı Devleti bölgeyi Türkleştirmek için Çepnileri yerleştirmiştir. özellikle 17., 18.yüzyıllar ile 19.yy'ın başında Çepniler Karadenizde devlete karşı isyan eden lazlara karşı çok büyük savaş vermişler ve bunları yenmişlerdir. Osmanlı Devleti'de ödül olarak isyan eden lazlara ait yerleri Çepnilere dağırtmış, alınan bölgelere Çepnileri yerleştirmiştir.

TTK

Evet andam kesinlikle size katılıyorum.Bu yüzden,bu pasifliğin nedenini,bahsi geçen milletlerin sinsiliğine bağladığımı iletimde belirttim.Esen kalınız... T.T.K.
"Türk, bu ülkenin yegane efendisi, yegane sahibidir. Saf Türk soyundan olmayanların bu memlekette tek hakları vardır; hizmetçi olma hakkı, köle olma hakkı. Dost ve düşman, hatta dağlar bu hakikati böyle bilsinler."

Adalet Bakanı MAHMUT ESAT BOZKURT   

Tarih: 19 Eylül 1930

http://turkcutoplum.azbuz.com

Çevrimdışı ULUTÜRK

• Türkçü-Turancı
kürt düşmanımızdır asırlardır içimizde sinsice çogalmışlar dost gözükmüşler ama içten içe bizi hiç sevmemişlerdir aslında bugün bulunmalarının tek sebebi o da ne şekilse müslüman olmalarıdır gerek Selçuklu gerek Osmanlının dini yönü ağır bastığı için bunlara ilişmemişlerdir sadece isyanlar sırasında zarar görmüşlerdir.bugün yaşamalarının yegane sebebi dedelerimizin buna izin vermesidir.Bütün kötü işleri yapmalarına gelirsek mayaları bozuktur haysiyet gurur onur şeref namus gibi şeylere yabancıdır çalışıp yorulmayı sevmez içgüdüleriyle yaşar kadından başka birşey düşünmez hainlik kalleşlik artık genlerine işlemiştir belli bir soyları olmadığı için gen bombası da işe yaramayabilir korkaktırlar yalnız başlarına hiçtirler o yüzden bir yere gittiklerinde çogalma ihtiyacı duyarlar kadınları çirkin erkekleri ise birer çirkinlik abidesidir temizlik nedir bilmezler Allahın dağında nasıl yaşıyorsa şehrin ğöbeğinde de aynı şekilde yaşar bitlerden bile hızlı ürerler buda ilerde başımıza bela olacaklar demektir o yüzden yöneticileri unutun her şeyi unutun şimdi şuurumuzu koruyarak bilinçli bir şekilde hazırlık yaparak 20-30 sene içinde şartlar onu gösteriyor kaçınılmaz olarak yapacagımız savaşa hazır olmalıyız bazılarınız öyle bir şey olmaz diyecek ama olacak bunlardan ancak bu şekilde kurtulacağız bundan kaçma şansimız olmayacak e vatanımızı bunlara bırakmayacağımıza göre  Amacım karanlık bir tablo çizmek değil ama gerçekler başka bunu görmek ve ona göre hareket etmek lazımdır.

Çevrimdışı TiginNoyan

• Türkçü-Turancı
  • Inançu Apa Yargan Tarkan Köl Tigin
    • Steppe History Forum
ULUTÜRK kandaşıma katılıyorum.

Türük Oguz begleri bodun eşid: üze teŋri basmasar asra yir telinmeser Türük Bodun iliŋin törügün kim artatı utaçı erti? Türük Bodun ertin, ökün!

Çevrimdışı Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Bence sorun ne bölücülükde, ne terörde ve ne de kürttedir.
Bizim tek sorunumuz; olaylar ve olayların faillerini gerçek şekilde görememizde veya görmek istemeyişimizdedir.
Bu memlekette bunca yıkıma, ekonomik kayıba, bütün bunlar bir yana yitip giden binlerce Türk askerinin ve diğer görevlilerin canlarına rağmen hala bu kürt soysuzlarına vatandaş ve din kardeşi(!) gözüyle bakan beyinsizler sürüsü, sorunumuzun tek kaynağıdır.
Elbetteki it itliğini, çakal çakallığını, kürt de soysuzluğunu ve hainliğini yapacaktır.
Bunlar doğasına uygun olanı yapıyor.
Doğasına uygun olmayan tek şey, sentezci mantığın kürdü din kardeşi olarak görmesidir...
Bu mantıktır, kürdü azgınlaştırıp, hakettiği cezadan kurtaran...

Ne Mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana...

Saygılarımla.

Çağrıbey

Çevrimdışı 57nci_Alay

• Yeni Üye
  • *
Sorun Eğitim Değil , Okuyanı da Aynı
« Yanıtla #38 : 01 Ocak 2008 »
İstanbul`da, araç yakma olaylarına karışan aralarında PKK`nın üniversiteleri de kapsayan gençlik yapılanması Yurtsever Özgür Gençlik Hareketi`ne üye 15 öğrencinin bulunduğu 28 kişi telsiz frekansları deşifre edilerek yakalandı. Yakalananlardan biri geçtiğimiz yıllarda ÖSS`de Diyarbakır birincisi olan Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi çıktı. (alıntı)

"Efendim sorun başka , hep bunlar eğitimsizlikten kaynaklıyor " .... Yalaan Yalaan Yalan

Okusada , en iyi hayatı yaşasada , fabrikatör olsada , cumhurbaşkanı olsada değişen bir şey yok !

Kandırmayın kendinizi artık !

Çevrimdışı Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Ynt: Sorun Eğitim Değil , Okuyanı da Aynı
« Yanıtla #39 : 01 Ocak 2008 »

Yakalananlardan biri geçtiğimiz yıllarda ÖSS`de Diyarbakır birincisi olan Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi çıktı.

ÖSS sınavında kopya çekerek derece almıştır, bu döküntü. Hani yer Diyarbakır olunca aklıma, daha önceki senelerden, basına yansıyanlar geldi.

kürt terörünün, ne birilerinin dediği gibi, geri kalmışlıkla, ne eğitimsizlikle ne de başka bir sebeple alakası vardır. Sebep doğrudan doğruya, bu pisliklerin, kanları ve genleriyle alakaladır.
Yani sorun terör değil, kürdün ta kendisidir.

Ne Mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana...

Saygılarımla.

Çağrıbey.