Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Sayfa: 1 ... 8 9 [10]
 91 
 : 29 Ocak 2018, 01:44:24 
Başlatan Turkmen_Kizi - Son İleti Gönderen: turania_25
... kürt sorunu diye bir sorun var mı da bu ülke bu konu ile gündeme geldi sizce?

Amaç, önce bölmeye kalkmak... Böl-parçala-yut projesini birileri işlemeye kalktı ama tutmadı, tutmayacak da inşaallah...

Bu toprakların her bir karışı, atalarımızın kanlarıyla sulanmış mübarek topraklardır...

Oyun içinde oyun oynansa da, planlar yapılsa da, tuzaklar kurulsa da, son redde de yine Türk; ayakta kalacak, yine muzaffer olacak, velhasılı yine tarih gerekirse yeniden tekerrür edecek ama Türk, yine Türk kalacak, yine Türk bağımsız olacak, yine bu vatan Türkler'in olarak ilelebet kalacak!   

 92 
 : 29 Ocak 2018, 00:05:28 
Başlatan Yüzbaşı Sançar - Son İleti Gönderen: [Hun Türk]
Bunlarıda ne zamandır yazayım diyordum yıllar geçti otağ sakin olunca aklımıza gelmiyor.

Bu doktorlar aklı yok mu ki habire bunları seçiyorlar.

Kan Bozuk!


24 ocak 2018 teki açıklamaları... Gerçi örnek göstermeye gerek yok zaten. Nerde anarşist eylem var bunlar orda. Lan nasıl olduda o fakülteleri bitirecek beyin var valla helal olsun. Bok çukurunda sıkıntı olsa devlete karşı orda bunları bulursun başka yere gitmeye gerek yok.

Alıntı
Biz hekimler uyarıyoruz:

Savaş, doğada ve insanda tahribat yapan, toplumsal yaşamı tehdit eden, insan eliyle yaratılan bir halk sağlığı sorunudur.

Her çatışma, her savaş; fiziksel, ruhsal, sosyal ve çevresel sağlık açısından onarılmaz sorunlara yol açarak büyük bir insani dramı da beraberinde getirir.

Yaşatmaya ant içmiş bir mesleğin mensupları olarak, yaşamı savunmanın, barış iklimine sahip çıkmanın birincil görevimiz olduğunu aklımızdan çıkarmıyoruz.

Savaşla baş etmenin yolu, adil, demokratik, eşitlikçi, özgür ve barışçıl bir yaşam kurmak ve bunu sürekli kılmaktır.

Savaşa hayır, barış hemen şimdi!

Türk Tabipleri Birliği
Merkez Konseyi

 93 
 : 27 Ocak 2018, 06:07:40 
Başlatan Yüzbaşı Sançar - Son İleti Gönderen: Üçoklu Börü Kam
"Sanma ki fıtrat değişir; kan yine aynı kandır" sözleri durumu özetliyor.Bu Cindoruk belli ki iyice bunamış.
Bir aralarda pkk/aposever maocu Perinçek'in dümenini tutmuştu.
Madem böyle bizde hakedenin hakkını teslim edip bunak Cindoruk'u da genetiği bozuk kaşarlar sınıfina kaydediyoruz.
Yazık ulan size bu milletin verdiği onca şan, şeref, makam ve mevkiye.
Gözünüze, dizinine dursun!
Belli ki bu ve benzerlerinin kan ve vicdanlarında bir bozukluk var.
RTE'eye karşı çıkacağız diye vatan hainleriyle aynı ağzı kullanmak ve aynı yerde durmak başka türlü nasıl açıklanabilir ki?
Türklüğün derin vicdanı, olan biten, her şeyin farkında.
Herkes hakkettiğini alır.
Katrandan şeker olmuyor!
Bunların topunun cinsini ....
Tövbe, tövbe!
Sabah sabah insanın ağzını bozduruyorlar.

TTK.

 94 
 : 27 Ocak 2018, 02:18:31 
Başlatan - Son İleti Gönderen: Ahmet Gökşen
Soyumun nerden geldiğini nasıl öğrenebilirim Osmaniye Düz içi ilcesi Eski adıyla haruniye

 95 
 : 27 Ocak 2018, 00:05:04 
Başlatan Yüzbaşı Sançar - Son İleti Gönderen: [Hun Türk]
"Abdullah Demirbaş, Abdülbaki Erdoğmuş, Ahmet Aykaç, Ahmet Faruk Ünsal, Ahmet İnsel, Ahmet Tonak, Akin Birdal, Ali Bilge, Ali Haydar Konca, Ali Uçansu, Arzu Başaran, Aydın Arı, Aydın Selcen, Ayşe Erzan, Ayşe Hür, Ayşe Nur Doksat, Ayşegül Devecioğlu, Ayten Yıldırım, Bahattin Yücel, Baki Tezcan, Baskın Oran, Belgin Koç, Beyza Üstün, Binnaz Toprak, Burhan Sönmez, Bülent Utku, Celal Korkut Yıldırım, Celalettin Can, Cem Mansur, Cem Özatalay, Cengiz Arın, Cihangir İslam, Defne Asal, Deniz Türkali, Dilek Gökçin, Ece Temelkuran, Ekrem Baran, Emine Uşaklıgil, Engin Sustam, Erdal Kalkan, Erdoğan Aydın, Erol Katırcıoğlu, Ersin Salman, Ertuğrul Günay, Ertuğrul Mavioğlu, Ertuğrul Yalçınbayır, Esra Ersan, Esra Mungan, Eşref Erdem, Fadıl Öztürk, Fadime Gök, Fahrettin Dağlı, Fatma Bostan Ünsal, Ferhat Tunç, Fethiye Çetin, Fidan Eroğlu, Fikret Ünlü, Füsun Ertuğ, Genco Erkal, Gençay Gürsoy, Gonca Gül Gedikoğlu, Gönül Saray, Gülriz Sururi, Gülseren Onanç, Gülten Kaya, Gürhan Ertür, Hacer Ansal, Halil Ergün, Hasan Cemal, Hasip Kaplan, Hıdır Işık, Hüda Kaya, Hürriyet Karadeniz, Hüsamettin Cindoruk, Hüseyin Ayrılmaz, Hüsnü Okçuoğlu, İhsan Eliaçık, Kumru Toktamış, Lale Mansur, Lati Akyüz, Levent Tüzel, Mebuse Tekay, Mehmet Rasgelener, Melek Taylan, Meral Camcı, Meryem Koray, Mete Çetik, Mine Gencel Bek, Muammer Keskin, Muhammet Salar, Murat Belge, Murat Çeyişakar, Murat Morova, Mustafa Paçal, Nadire Mater, Nalan Erbil, Nazan Aksoy, Nazar Büyüm, Necmiye Alpay, Nesrin Nas, Nesteren Davutoğlu, Neşe Erdilek, Neşe Yaşin, Nil Mutluer, Nimet Tanrıkulu, Nimet Yardımcı, Nur Bekata Mardin, Nurcan Baysal, Nurhan Keeler, Nurten Ertuğrul, Onur Hamzaoğlu, Orhan Alkaya, Orhan Silier, Oya Baydar, Ömer Faruk Gergerlioğlu, Ömer Laçiner, Ömer Madra, Özgün E. Bulut, Özgür Müftüoğlu, Pınar Kılıçer, Rakel Dink, Rıfat Yüzbaşıoğlu, Salman Kaya, Savaş Demirci, Sefa Feza Arslan, Sema Kaygusuz, Semih Bilgen, Semih Gümüş, Semra Somersan, Serhat Baysan, Servet Demir, Simten Coşar, Suavi, Suna Uluçınar Aygün, Süleyman Çelebi, Şanar Yurdatapan, Şebnem Korur Fincancı, Tahsin Yeşildere, Taner Akçam, Tarhan Erdem, Tarık Ziya Ekinci, Tatyos Bebek, Tebessüm Yılmaz, Tilbe Saran, Tuna Altınel, Tümay İmre, Ufuk Uras, Ümit Kıvanç, Ümit Özgümüş, Viki Çiprut, Yakın Ertürk, Yasemin Bektaş, Zehra Kabasakal Arat, Zelal Ekinci, Zeynep Oral, Zeynep Tanbay, Zişan Kürüm, Ziya Halis, Zülfü Livaneli."


Listeye çokça isim eklenebilinir. 24 Ocak'ta Afrin'e girmeylelim diye yalvaran GDO'lar. Kanı Türk olmayan hiç bir lafım yok. Kanlarının gereği bu zaten, tersi olsa şaşırırız...

Ancak listede Türk olupta bu tür şeylerde zıplayanların kan bağını kesmek vacipdir sanırım.

Aslında şöyle güzel bir veritabanı yapmak gerek. Milletimiz sorguladımı yedi ceddini ortaya koyan belgelerle kimin ne olduğunu açığa çıkartırırdık.

Listeki çoğu isim bilindik sıkıntı yok aslında...

 96 
 : 26 Ocak 2018, 12:09:32 
Başlatan Talasova - Son İleti Gönderen: TalasovaUyarılar:
Bu İngilizce Sözlük bağdarlaması public domain lisansı altında dağıtılmaktadır.

Sözlük çevrimiçi olarak çalışmakta ve sozluk.net.in adresindeki sözlüğün veritabanını kullanmaktadır.

Bağdarlama curl ve gtk kullandığı için jüyenizde bu paketler yüklü değilse bağdarlamayı kullanamayabilirsiniz. Bağdarlamanın çalıştırılabilir olarak ayarlanmış olmasına dikkat ediniz.

Bağdarlama açık kaynak kodlu değildir. Ancak bağdarlama taşınabilirdir ve herhangi bir aşamada root açarsözü girmeden kullanabilirsiniz.


 97 
 : 26 Ocak 2018, 11:22:08 
Başlatan Üçoklu Börü Kam - Son İleti Gönderen: Üçoklu Börü Kam
HEDEF : KIZIL ELMA!
VE...
BEKLEMESİNLER!

BAŞKA SÖZE GEREK VAR MI?

Türk budur, yıldırımdır, kasırgadır, dünyayı aydınlatan güneştir!

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=T1GIbS_kwLw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=T1GIbS_kwLw</a>

“Dünyanın hiçbir ordusunda yüreği seninkinden daha temiz, daha sağlam bir askere rast gelinmemiştir.
Her zaferin en büyük payı senindir.”
Kutlu Türk Başbuğu ATATÜRK

TTK.

 98 
 : 23 Ocak 2018, 18:04:57 
Başlatan - Son İleti Gönderen: Yasin66
Slm kolay gelsin ben yozgat yerköy lüyüm ve bi türlü hangi boydan oldumu bulamadım yardımcı olursanız sevinirim tşk...

 99 
 : 23 Ocak 2018, 16:56:43 
Başlatan Dashqinp - Son İleti Gönderen: [Hun Türk]
Google tabii ki..

Türkçü tasarımlar
Türkçü resimler,
Türkçü fotoğraflar..


Bir iş için arıyorsanız tasarımcı bulmanız "hak" açısından daha iyi olur.Hem de tasarımları daha özgün ve kaliteli çıkartabilirsiniz...

 100 
 : 23 Ocak 2018, 16:41:57 
Başlatan Üçoklu Börü Kam - Son İleti Gönderen: [Hun Türk]
ALLAH TÜRK'Ü KORUSUN!!

İlk Afrin şehidimiz Musa Özalkan ve an itibariyle okuduğum ikinci şehidimiz Oğuz Kaan Usta Allah rahmet eylesin. Musa Özalkan uzaktan tanıdığımız/akrabamız bir kardeşimiz Ayaş Bayat köyünde cenazesi kaldıralacaktı.

Çok önceden yapmamız gereken bir operasyondu. Durum hesap sorma zamanı. Söke söke o hesap sorulmalıdır.

Sayfa: 1 ... 8 9 [10]

ÖNEMLİ! OTAĞIMIZ ARŞİV YAYIMINDADIR. AKTİF/ANLIK OLARAK HİZMET VEREMEMEKTEDİR. HİZMET SÜRESİ 3+ GÜN OLABİLİRÖnemli! Bu ağda Türk Ceza Kanunun 20.ci madde ve 5651 sayılı kanunun 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir. Ülkemizin anayasal hukuk kuralları çerçevesince kişiler kendi görüşlerini beyan etmişlerdir. Uygunsuz/Aykırı içerikleri lütfen bildirmekten çekinmeyin. İlgili hukukçu arkadaşlarımız bildirimlerinizi inceleyip 5 (beş) iş günü içerisinde sonuçlandıracaktır. İçerik sahibi olarak uygunsuz içerikleri kaldırmayı taahhüt ediyoruz.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.05 saniyede 15 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 260418, Gökalp Sunucu