Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Sayfa: 1 ... 8 9 [10]
 91 
 : 23 Mart 2018, 09:46:48 
Başlatan Yenilikler - Son İleti Gönderen: Yenilikler
Afrinde yerli sakçı kurulması vetiresinde bin adam talim geçecek. Talim geçmiş şahısların daha sonra Afrinde terörcülerden azat edilmiş 300 yaşayış mıntıkasında tehlikesizliğe nezaret edeceği bildiriliyor. Kaydedek ki, 3. ayın 18-de Türkiye Silahlı Kuvveleri Afrin şehrini PYD ma YPG terörcülerinden azat edip.
Hatırlatak ki, 1. ayın 20-de Türkiye Silahlı Kuvveleri Suriyenin Afrin bölgesinde PYD, YPG ma Irak Şam -kondarma- İslam Devleti  terörcülerine karşı ameliyata başlayıp. «Zeytin budağı» adı altında geçirilen ameliyatlara Türkiye Harbi Hava Kuvvelerinin «F-16» tayyareleri de celbolunup.

 92 
 : 23 Mart 2018, 01:52:33 
Başlatan Öner_engin - Son İleti Gönderen: bozkurt03
esenlikler kanlarım adım yunus 35 aslen afyonlu olup izmirde yaşamaktayım Türklüğümü yaşamak atalar kültümüzü devam ettirmek için var gücümle çabalamaktayım. sizlerden öğreneceklerim ve elimden gelen bilgi birikimimle yardımcı olabilirsem ne mutlu bana

 93 
 : 23 Mart 2018, 01:03:49 
Başlatan Yenilikler - Son İleti Gönderen: Yenilikler
 Hadise Nevşehir şehrinde baş verip.Türk Harbi Hava Kuvvelerine mahsus «F-16» kırıcı tayyaresi harbi talimler zamanı kazaya uğrayıp.
Ölen ma yaralılar baresinde hele ki hiçbir malumat yoktur.
 

 94 
 : 23 Mart 2018, 01:01:56 
Başlatan Yenilikler - Son İleti Gönderen: Yenilikler
 Suriyede baş veren muharebeden kaçarak Türkiyeye sığınan suriyelilerin bir hissesi Kilis serhat kapısından bir daha kayıtmamak üzere ülkelerine geri dönüyorlar.
7 yıldır zürzavar ile iç savaşın sürdüğü ülkelerinden kaçarak itibarlı liman gibi gördükleri Türkiyeye sığınan suriyelilerin bir hissesi «Fırat Kalkanı» ma «Zeytin Budağı» ameliyatları ile sulh ma emin-amanlık şeraitinin temin edildiği şehirlerine bir daha kayıtmamak üzere geri dönüyorlar.
«Zeytin Budağı» ameliyatı çerçevesinde terörcülerden temizlenen bölgelere kayıtan suriyelilerin sayı artıp. Kilise gelen bazı suriyeliler öz istekleri ile ülkelerine gitmek için kaydiyattan geçiyorlar. Orta hesapla günde 200-300 arasında suriyelinin geri gönderildiği bildirilip. Suriyelilerın ülkelerine gidişleri şembe ma yekşembe günleri istisna olmakla yedilin 5 günü devam ediyor.
 

 95 
 : 23 Mart 2018, 00:59:45 
Başlatan Yenilikler - Son İleti Gönderen: Yenilikler
 Bunu Türkiyenin Harici İşler nazırı Mevlüt Çavuşoğlu deyip.Çavuşoğlunun sözlerine göre, suriyeli kaçkınlar azat olunmuş Afrine gönüllü şekilde kayıtacak.
Türkiyenin baş diplomatı kaydedip ki, Afrinin tam azat olunmasına karamazdan, şehrin altyapısı terörcüler tarafından dağıtılıp.
Nazır deyip ki, bunu nazara alarak, ülkesi ilk nevbede Afrinin altyapısının berpasını amele aşıracak.
Kaydedek ki, 3. ayın 18-den Türkiye Silahlı Kuvveleri Afrini PYD ma YPG terörcülerinden azat edip.
Hatırlatak ki, 1. ayın 20-de Türkiye Silahlı Kuvveleri Suriyenin Afrin bölgesinde PYD, YPG ma Irak Şam -kondarma- İslam Devleti  terörcülerine karşı ameliyata başlayıp. «Zeytin budağı» adı altında geçirilen ameliyatlara Türkiye Harbi Hava Kuvvelerinin «F-16» tayyareleri de celbolunup.
 

 96 
 : 20 Mart 2018, 12:54:23 
Başlatan Üçoklu Börü Kam - Son İleti Gönderen: Üçoklu Börü Kam
ERGENEKON'DAN ÇIKIŞIMIZIN 4655. YILI ve YENİGÜN TÜRK BUDUNU'NA KUTLU OLSUN!

 97 
 : 18 Mart 2018, 17:27:59 
Başlatan Üçoklu Börü Kam - Son İleti Gönderen: Üçoklu Börü Kam
Vurulup tertemiz alnından, uzanmış yatıyor,
Bir hilâl uğruna, yâ Rab, ne güneşler batıyor!

Sana dar gelmeyecek makberi kimler kazsın?
"Gömelim gel seni târîhe" desem, sığmazsın!
 
Bir Hilal uğruna, tarihe sığmayacak, yüzbinlerce kahramanın, gök ekinler gibi, biçilmesi pahasına elde ettiğimiz Çanakkale Zaferinin 103. yıldönümü; Altay Dağlarından Macaristan'a kadar bütün Türk Budunu'na uğurlu ve kutlu olsun..!

Başta Ulu Başbuğumuz Gâzi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün kahramanlarımızı özlem ve minnetle anar; manevi huzurlarında saygı ve tazimle eğilirim.

Kutlu ruhları şad, durakları; Tanrı Dağları ve Türk Uçmağı olsun!

TÜRK IRKI SAĞOLSUN..!

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku versin!

 98 
 : 11 Mart 2018, 04:33:57 
Başlatan - Son İleti Gönderen: Bögü
Merhabalar. Benim soyumun Malatya/Hekimhan'dan Kayseri/Karaözü'ne (O zamanlar Sivas'a bağlıymış). Oradan da Çorum/Alaca'ya geldiği biliniyor. Fakat boyum nedir bilemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 99 
 : 05 Mart 2018, 02:57:15 
Başlatan - Son İleti Gönderen: alperkara
Eğer rahatsız etmiyorsam, soy konusunda benim de bir sorum olacaktı. 1846'ya kadar e devlet ile gördüm ki soyum Maraş-Afşin'e gidiyor. Maraş Afşin'in Büyüktatlı Köyündenim. Ama hangi boydan olduğumu merak ediyorum ve bu bölge ile ilgili bir bilgiye ulaşamadım. Soy adım 'kara'. Babama sorduğumda, göçebe bir topluluk olduğumuzu ve köyümüzün kurucusunun isminin "çöllo" olduğunu söyledi. Afşar boyundan olabileceğimizi de vurguladı. Bir fikriniz var mı acaba ?

 100 
 : 28 Şubat 2018, 16:55:40 
Başlatan - Son İleti Gönderen: Tirkman
Aile genelini inceledigim vakit ikincisi eşgal olarak daha uygun o vakit kanimca guney azerbaycan tarafi olabilir


ikinci eşgal uygunsa fenotipinizi var eden baskın genotipin, irani ya da semitik olabileceğini gösteriyor (kürt, arap, fars, yahudi vs.)


Güney Azerbaycan (Tebriz ve civarını kastettiniz sanırım) halkının hatta Azerbaycanlıların hepsi Turanî Türk değildir ya da melezdir, özellikle çok fars kırması mevcut ben çok etkileşimde bulundum, zaten baktığınızda anlarsınız, yazılımları Türkî'dir (dil vb.) ama donanımları nüfus hareketlerinde orada kalan iran kökenlilerdir.


İlla zorlamayın o halde güney azerbaycan'dır diye, belki gerçekten kürt, arap, fars vs. kökenlisinizdir, Türk olmayı temenni etseniz de, ait olduğunuz yerde olun sadece.. biraz kaskani aşiret vs. bakınayım dedim de bir çok kaynaklarda kürt diye kayıt edilmiş, 300-500 sene önce bile demek öyleyse öyledir..


Irkınızı ve geninizi illa merak ediyorsanız dediğim gibi 150-200 dolar para toplayıp gönderin bir dna kök firmasına internette çok, ailece bilirsiniz baskın kan/ırk dağılımınızı..


Ben illa Türk hissediyorum derseniz, hissedince Türk olduğunu söyleyenler kanından başkasını yamayan ülkücüler kuru kemalistler falan oluyor, oralarda kriptolar-melez-devşirme hep beraber olduğundan kabul edilirsiniz, zira Türkçü-Turancı olmak ayrı bir mesele, bir ırkın kan davasıdır, kendi ırkınıza dönün..

Sayfa: 1 ... 8 9 [10]

ÖNEMLİ! OTAĞIMIZ ARŞİV YAYIMINDADIR. AKTİF/ANLIK OLARAK HİZMET VEREMEMEKTEDİR. HİZMET SÜRESİ 3+ GÜN OLABİLİRÖnemli! Bu ağda Türk Ceza Kanunun 20.ci madde ve 5651 sayılı kanunun 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir. Ülkemizin anayasal hukuk kuralları çerçevesince kişiler kendi görüşlerini beyan etmişlerdir. Uygunsuz/Aykırı içerikleri lütfen bildirmekten çekinmeyin. İlgili hukukçu arkadaşlarımız bildirimlerinizi inceleyip 5 (beş) iş günü içerisinde sonuçlandıracaktır. İçerik sahibi olarak uygunsuz içerikleri kaldırmayı taahhüt ediyoruz.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.039 saniyede 15 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 260418, Gökalp Sunucu