Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
 1 
 : 20 Mart 2018, 12:54:23 
Başlatan Üçoklu Börü Kam - Son İleti Gönderen: Üçoklu Börü Kam
ERGENEKON'DAN ÇIKIŞIMIZIN 4655. YILI ve YENİGÜN TÜRK BUDUNU'NA KUTLU OLSUN!

 2 
 : 18 Mart 2018, 17:27:59 
Başlatan Üçoklu Börü Kam - Son İleti Gönderen: Üçoklu Börü Kam
Vurulup tertemiz alnından, uzanmış yatıyor,
Bir hilâl uğruna, yâ Rab, ne güneşler batıyor!

Sana dar gelmeyecek makberi kimler kazsın?
"Gömelim gel seni târîhe" desem, sığmazsın!
 
Bir Hilal uğruna, tarihe sığmayacak, yüzbinlerce kahramanın, gök ekinler gibi, biçilmesi pahasına elde ettiğimiz Çanakkale Zaferinin 103. yıldönümü; Altay Dağlarından Macaristan'a kadar bütün Türk Budunu'na uğurlu ve kutlu olsun..!

Başta Ulu Başbuğumuz Gâzi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün kahramanlarımızı özlem ve minnetle anar; manevi huzurlarında saygı ve tazimle eğilirim.

Kutlu ruhları şad, durakları; Tanrı Dağları ve Türk Uçmağı olsun!

TÜRK IRKI SAĞOLSUN..!

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku versin!

 3 
 : 11 Mart 2018, 04:33:57 
Başlatan - Son İleti Gönderen: Bögü
Merhabalar. Benim soyumun Malatya/Hekimhan'dan Kayseri/Karaözü'ne (O zamanlar Sivas'a bağlıymış). Oradan da Çorum/Alaca'ya geldiği biliniyor. Fakat boyum nedir bilemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 4 
 : 05 Mart 2018, 02:57:15 
Başlatan - Son İleti Gönderen: alperkara
Eğer rahatsız etmiyorsam, soy konusunda benim de bir sorum olacaktı. 1846'ya kadar e devlet ile gördüm ki soyum Maraş-Afşin'e gidiyor. Maraş Afşin'in Büyüktatlı Köyündenim. Ama hangi boydan olduğumu merak ediyorum ve bu bölge ile ilgili bir bilgiye ulaşamadım. Soy adım 'kara'. Babama sorduğumda, göçebe bir topluluk olduğumuzu ve köyümüzün kurucusunun isminin "çöllo" olduğunu söyledi. Afşar boyundan olabileceğimizi de vurguladı. Bir fikriniz var mı acaba ?

 5 
 : 28 Şubat 2018, 16:55:40 
Başlatan - Son İleti Gönderen: Tirkman
Aile genelini inceledigim vakit ikincisi eşgal olarak daha uygun o vakit kanimca guney azerbaycan tarafi olabilir


ikinci eşgal uygunsa fenotipinizi var eden baskın genotipin, irani ya da semitik olabileceğini gösteriyor (kürt, arap, fars, yahudi vs.)


Güney Azerbaycan (Tebriz ve civarını kastettiniz sanırım) halkının hatta Azerbaycanlıların hepsi Turanî Türk değildir ya da melezdir, özellikle çok fars kırması mevcut ben çok etkileşimde bulundum, zaten baktığınızda anlarsınız, yazılımları Türkî'dir (dil vb.) ama donanımları nüfus hareketlerinde orada kalan iran kökenlilerdir.


İlla zorlamayın o halde güney azerbaycan'dır diye, belki gerçekten kürt, arap, fars vs. kökenlisinizdir, Türk olmayı temenni etseniz de, ait olduğunuz yerde olun sadece.. biraz kaskani aşiret vs. bakınayım dedim de bir çok kaynaklarda kürt diye kayıt edilmiş, 300-500 sene önce bile demek öyleyse öyledir..


Irkınızı ve geninizi illa merak ediyorsanız dediğim gibi 150-200 dolar para toplayıp gönderin bir dna kök firmasına internette çok, ailece bilirsiniz baskın kan/ırk dağılımınızı..


Ben illa Türk hissediyorum derseniz, hissedince Türk olduğunu söyleyenler kanından başkasını yamayan ülkücüler kuru kemalistler falan oluyor, oralarda kriptolar-melez-devşirme hep beraber olduğundan kabul edilirsiniz, zira Türkçü-Turancı olmak ayrı bir mesele, bir ırkın kan davasıdır, kendi ırkınıza dönün..

 6 
 : 28 Şubat 2018, 15:37:25 
Başlatan - Son İleti Gönderen: TGA0105
Buyuklerden kimse bilmiyor tam olarak nerden gelmisiz kürt olmadıgimi ümit ediyorum

 7 
 : 28 Şubat 2018, 15:35:43 
Başlatan - Son İleti Gönderen: TGA0105
Polatlar icin kaskani diye bi aşiretten bahsediyolarlakin dogrusu kaskanlı imis lideride eyüp diye biriymis bi zati turk asireti imis ananemin akrabalari ozbekistan tarafindan gelmis özyildirimlar koyun sitesinde yaziyodu

 8 
 : 28 Şubat 2018, 15:32:57 
Başlatan - Son İleti Gönderen: TGA0105
Aile genelini inceledigim vakit ikincisi eşgal olarak daha uygun o vakit kanimca guney azerbaycan tarafi olabilir

 9 
 : 27 Şubat 2018, 01:52:32 
Başlatan [Hun Türk] - Son İleti Gönderen: turania_25

BİNLERCE TANIKTAN, SADECE BİR GAZETECİ...

Alıntı
Hocalı Katliamı vahşetini yaşayan Ermeni gazeteci Daud Kheriyan, o gün yaşananları böyle aktarıyor: “Gaflan denen ve ölülerin yakılmasıyla görevli Ermeni grup, Hocalı Kasabası’nın 1 kilometre batısında bir yere 2 mart günü 100 Azeri ölüsünü getirip yığdı. Son kamyonda 10 yaşında bir kız çocuğu gördüm. Başından ve elinden yaralıydı. Yüzü morarmıştı. Soğuğa, açlığa ve yaralarına rağmen hala yaşıyordu. Çok az nefes alabiliyordu. Gözlerini ölüm korkusu sarmıştı. O sırada Tigranyan isimli bir asker onu tuttuğu gibi öteki cesetlerin üstüne fırlattı. sonra tüm cesetleri yaktılar. Bana sanki yanmakta olan ölü bedenler arasından bir çığlık işittim gibi geldi. Yapabileceğim bir şey yoktu”

 10 
 : 26 Şubat 2018, 01:41:29 
Başlatan - Son İleti Gönderen: Tirkman
Dilerim soyadımdan bulabilirsinizbüyüklerinizin size soy, boy bilgisi taşımış olması gerekirdi.. Biz şu boydanız, buradan geldik, unutmayın, gibi.. İlla gerisini bilmek istiyorsanız, çeşitli dna gen testleri yapan kuruluşlar var internetten siparişle geliyor, tükürük örneği veriyorsunuz ve genetik havuzunuzu çıkarıyor, orta asyalı mısınız, ortadoğu mu, akdeniz mi vesaire.. kendi ailenizdeki bireylerden 50şer lira örneğin toplayıp, herhangi bir erkeğin tükürüğünü (y kromozomu ile taşındığı için dna, problem yok hepiniz için geçerlidir aynı dedede buluştuğunuzdan) yapabilirsiniz bunu.. genographic project var natgeo nun örneğin..


Ailenizin genelinin fenotipi nasıl? Biraz daha oval büyük kafatası, yana çıkık elmacık kemikleri, beyaz/pembe ten ve çekik gözler mi; uzun yüz, öne çıkık elmacık kemikleri, koyu/sarı/kırmızı ten ve yuvarlak dar gözler mi? ilki turanoid, ikincisi iranoid kanından hangisinin hakim olduğunu vermek için kafidir ilk başta..


umarım kürt değilsinizdir, yazık olur..

Sayfa: [1] 2 3 ... 10

ÖNEMLİ! OTAĞIMIZ ARŞİV YAYIMINDADIR. AKTİF/ANLIK OLARAK HİZMET VEREMEMEKTEDİR. HİZMET SÜRESİ 3+ GÜN OLABİLİRÖnemli! Bu ağda Türk Ceza Kanunun 20.ci madde ve 5651 sayılı kanunun 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir. Ülkemizin anayasal hukuk kuralları çerçevesince kişiler kendi görüşlerini beyan etmişlerdir. Uygunsuz/Aykırı içerikleri lütfen bildirmekten çekinmeyin. İlgili hukukçu arkadaşlarımız bildirimlerinizi inceleyip 5 (beş) iş günü içerisinde sonuçlandıracaktır. İçerik sahibi olarak uygunsuz içerikleri kaldırmayı taahhüt ediyoruz.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.083 saniyede 20 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 070218, GökAlp