Gönderen Konu: BU MECLİS İÇİMİZE SİNMİYOR!  (Okunma sayısı 3664 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Güneydoğulu

• Türkçü-Turancı
BU MECLİS İÇİMİZE SİNMİYOR!
« : 20 Aralık 2012 »
Yada kimin Meclisi

TBMM Genel Kurulu 'nda, BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık ile AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, AK Parti Grup Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı ile BDP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan arasında gerginlik yaşandı.

Sakık Bardakla şov yaparken, Kaplan Akp li bayan vekilin üzerine yürüyor, Akp li vekillerden yeterli tepki yok!

bdp li Ayla Akat  söz alarak kürsüden Metinere ağır ithamlarda bulunurken, çok daha farklı ihanette bulunan Arınç'a Meclisdeki Türk soylulardan sert tepki beklerdik. 1,5 kıçı kırık kürtçü vekil(!) Meclisi ayağa kaldırırken Mankurtlaşmış yada susturulmuş Türk soylular size YAZIKLAR OLSUN!!!!!!!

VİDEOYU İZLEYİN

http://www.haber365.com/Video/Mecliste_Kavgaya_Ramak_Kaldi/
Güneydoğuda TÜRK!! Dimdik! Ayakta!

Çevrimdışı Egenin Efesi

• Gökbörü'nün izinde Tanrı Türk'ü korusun!
  • Türkçü-Turancı
Ynt: BU İÇİMİZE SİNMİYOR
« Yanıtla #1 : 20 Aralık 2012 »
Bu manzarayı ve olup bitenleri görünce bir kez daha Gök Sultan Abdulhamit Han'ın Meclis-i Mebusan'ı lağvetmesi olayındaki yürekeli duruşu ve milli hassasiyetini anlıyor ve kendisini alkışlıyorum.
Şu andaşi meclis Gök Sultan Abdulhamişt Han'ın fesettiği meclis gibidir.
Şu andaki meclis Damat Ferit döneminin meclisi gibidir.
TBMM'nin önemli bir kısmı gayr-i Türk ve hatta Türk düşmanı olan, özellikle Türk düşmanı oldukları için oralara sokulmş olan, hain ve alçaklar alayından ibarettir.
Bu haliyle TBMM bir an dahi durulmaksızın feshedilerek yeni baştan oluşturulmalıdır. Bunun için Gök Sultan Abdulhamit Han'a ve Bozkurt Başbuğumuz Atatürk gibi Türk yiğitlerine ihtiyacımız vardır.
Dün Efe'ydik, Zeybek'tik; bu gün: GÖKBÖRÜ'dür Adımız!

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Ynt: BU MECLİS İÇİMİZE SİNMİYOR!
« Yanıtla #2 : 20 Aralık 2012 »
Sömürge köpekler tam zivanadan cikti . Her hareketlerini daha önceden tasarliyarak icra etmektedirler. Mecliste bu tür asagilik provokasyonlara göz yumulmasi , tezgahin hükümet tarafindan kurgulanip , AKP ihanetlerine mesruluk kazandirmak icin ,Metineri kullanarak zemin hazirlamaya calisildigi izlenimi vermektedir . Kamuoyuna demek istiyorlarki , iste görüyorsunuz Baasci k.rt fasistleri BDP yimi tercih ediyorsunuz , yoksa cumhuriyet ve Atatürk düsmani , Türk milliyetciligi aleyhtari AKP yimi ? Karar sizin . Diger yandan k.rt Metineri , biz "demokratik cumhuriyet " kurmaya calisiyoruz diye havlatarak , atalarimizin yadigari son Türk devletininde sonunun geldigini ilan ediyorlar . Aslinda cumhuriyetin sonunun geldigini Metinerden yillar önce kripto ermeni Abdullah Gül ingiliz gazeteciye söylemis , sonrada tükürdügünü yaliyarak inkar etmisti . Ingiliz gazeteci haberin dogrulugunda israr edip elinde kayitlar oldugunu söylemisti . T.T.K.
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 20 Aralık 2012 »
Sırrı Sakık ise, oğlu Sidar Sakık’ın öldüğünde aynı hassasiyetin kendisine gösterilmediğini belirterek, “Yaramı deştiniz. Ölüm konusunda bile ayrım yapılıyor. Ben Meclis’te sizden bir parçayım. Biz, grubumuz yakınlarımızı kaybettiğimizde aynı tavrı göstermiyorsunuz. Ayıptır, günahtır” dedi.
Bunun üzerine AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, “Ayrımı biz yapmıyoruz. Siz yapıyorsunuz. Başbakan sizi aradı” diye seslendi. Sırrı Sakık ise “Sen yapıyorsun ayrımı. Başbakan adam gibi davranıyor, sen de adam gibi davran” diye tepki gösterdi. Yerinden bağırmaya başlayan Sakık’ı, BDP’li milletvekilleri yanında MHP’li Lütfü Türkkan da sakinleştirerek Genel Kurul’dan kulise çıkardı.

http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetayV3&ArticleID=1111666&CategoryID=77&Rdkref=1

Bu sözler k.rt terör örgütü pkk´nin meclisteki siyasi sözcüsü Sirri Sapik´a ait . Gördügünüz gibi basbakana " Adam gibi davraniyor " diyerek övgüler düzüyor. MHP li Lütfü Türkkan ´da artist Sapik´i teselli ediyor. Mecliste bu milletin hakkini savunacak adami barindirmazlar ! Türkiyeyi Türkler degil k.rtler yönetiyor . Maliye bakanindan milli egitim bakanina , basbakan yardimcilarina kadar üreme organini sallasan k.rte degiyor . Bunlar basindan beri bir planin parcasi , öyle rastgele secilmis adamlar degilki . Meclis Türk meclisi degil k.rt meclisi . Onun icinde k.rt caliyor cingen oynuyor . Sirri Sapik bir müddet susar , onun yerini Hasip kaplan doldurur . Dönüsümlü olarak böyle devam eder gider .

TANRIKUT.

Çevrimdışı TÜRKİYEM

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #4 : 20 Aralık 2012 »
Motun Yabgu Andam Tespitleriniz ve Özverili yazınız için çok teşekkür ederim, iyi bir gözlemcisiniz size Hayranım.
TÜRK'ÜN KALBİNİN ATTIGI HERYERDEYİZ

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 20 Aralık 2012 »
Motun Yabgu Andam Tespitleriniz ve Özverili yazınız için çok teşekkür ederim, iyi bir gözlemcisiniz size Hayranım.

Hayranlik duyulacak bir durum yok degerli andam . Hepimizin bildigi seyler . Maksat paylasima katki olsun . Diger andalarimizinda degerli yorumlarini bekliyoruz . Yinede teveccühüne tesekkürler andam T.T.K.

TANRIKUT.

Çevrimdışı GökçeMunçuk

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 21 Aralık 2012 »
TBMM’de “ Bende k*rdüm, yüz bin kere daha k*rdüm” diyebilme cüretini kendinde bulan  bir zihniyetin, güvencesinin ardındaki kişi veya kişilere benim tepkim.

Geçmişimizi inkar ediyormuşuz da k*rt halkının ekmeğini suyunu içiyormuşuz . Yediğimiz içtiğimiz zehir zıkkım olacakmış!..

Kök Tenğri şahidim damarlarımdakı asil Türk kanına andım olsun ki, size yedirdiğimiz her lokma içirdiğimiz her damla su için, aldığınız her nefes ve doğurduğunuz her p..niz için, her gün birinizi bir gün hepinizi acundan silemezsek eğer, asıl o zaman yediğim her lokma içtiğim her damla su bana zehir zıkkım olsun!..
Bu Türk Beğlerinde atı belgülük
Tunga Alp Er idi katı belgülük
Bedük bilgi birle öküş erdemi
Biliglig ukuşlug budun ködremi
Tacikler ayur ânı Afrasyab
Bu Afrasyap tutdı iller talab

Çevrimdışı Güneydoğulu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #7 : 21 Aralık 2012 »

Geçmişimizi inkar ediyormuşuz da k*rt halkının ekmeğini suyunu içiyormuşuz . Yediğimiz içtiğimiz zehir zıkkım olacakmış!..

Burada bir hatırlatma yapalım Gökçe Andam! Ayla Akat bu sözleri geçmişde bdp zihniyetinin içinde görev yapan  Metinere söylüyor

Güneydoğuda TÜRK!! Dimdik! Ayakta!