Gönderen Konu: Adolf Hitler hakkında görüşleriniz  (Okunma sayısı 12055 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Ynt: Adolf Hitler hakkında görüşleriniz
« Yanıtla #20 : 25 Kasım 2012 »
<KonuDışı>Konu başlığı, konuyla ilgili olarak değiştirilmiştir.</KonuDışı>
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı İsmail İpek

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #21 : 26 Kasım 2012 »
Hitler dediğin kişi, ATATÜRK'ün at uşağı olamaz.

Belki hitler'in bir kaç sözünü beğenebilirsiniz, ama kesinlikle kendinizi örnek alamazsınız.

Örnek alınacak yüzlerce Türk Büyüğü varken; bazı kendini bilmez kişilerin nazi hayranı ve özentisi olmasını mankurtlaşmaktan başka birşey değildir.

Çevrimdışı Antepli Bozkurt

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #22 : 28 Kasım 2012 »
Almanlar hiç bir zaman Türk'e dost olmamıştır Birinci Dünya savaşına girmemizin perde arkasında  almanlar var, 2. Dünya savaşında ise Hitler Rus engelini aşabilseydi hedefi bize yöneltecekti. Şimdi bile teröristlerin dolaylı ve gizli yönden en büyük destekçilerinden biride Almanyadır.

Hitlerin Atatürk'e hayranlığı Karatekin kandaşımızında belirtiği gibi Atatürk'ün yüz tipini almanlara benzetmesindendir hitler ve almanlara göre Türkler Barbardır.

Almanlar hakkında görüşlerim: Dostluklarına güvenilmeyecek sogukkanlı itici Millettir.

Çevrimdışı Tien San

• Türkçü-Turancı
  • Hunkurt - Tien San
« Yanıtla #23 : 01 Aralık 2012 »
Alman milletini benden iyi kimse taniyamaz . Dünyanin en asagilik ve korkak irklarindan biridir , nankördür kahpedir . Turgut Özakmanin Canakkale savaslarini anlatan DIRILIS adli kitabini okudum , Alman subaylarinin , kasten veya degil , yanlis yönlendirmesi ile on binlerce askerimizin kaninin su gibi akmasina sebep olmuslardir . Bugün Almanin biri ile konustum . Dedim yunanistani 44 milyar euroyu vererek gene kurtardiniz . Ayni sey bizim basimiza gelse cok sevinirdiniz hatta bayram ederdiniz dedim . Itiraz etti serefsiz . Biz Türkiyenin kalkinmasini ve zengin olmasini isteriz dedi . Bende inandim tabi (!?)
EN GÜZEL YÜZ BIZE CIRKIN BIZ SEVERIZ TÜRK YÜZÜ
EN IYI ÖZ BIZE FENA BIZ ISTERIZ TÜRK ÖZÜ.
MILLETCE HEP ALKISLARIZ ANILDIKCA TÜRK SÖZÜ.
            TANRI TÜRK´Ü KORUSUN.

Çevrimdışı MerkitKhan

• Süresiz Yasaklı
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #24 : 01 Aralık 2012 »
Yorumlarınızdan Dolayı size teşekkür ederim kandaşlarım. ben ilk basta ve sonda belirttiğim gibi herhangibir nazi tutkunluğu ss tutkunluğu hitler hayranlığı vb.. şeyler bende yok lakin öğrenmek istediklerimi sizden öğrendim ve teşekkür ederim. [Türk Irkı Sağolsun]

Çevrimdışı çogaycebe

• DÜŞÜMDEKİ KANLI GÜNLER
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #25 : 22 Aralık 2012 »
Artık Almanlar eskisi kadar serbest düşünen bir ulus değil.Savaş sonrası ve ağır koşullu anlaşmalar.Onlarında bizimle ortak bir  özelliği;üst üste yenilgiler, kayıplar.Onların bazı  bireysel davranışları:şüpheci ama güvendiğine fedakar. Aralarında iletişim çok iyi. Birbirine tahammül edebilen biraz dikkafalı, yaptığı işi  olabildiğince iyi yapan, pek hile düşünmeyen ama; iyi bir kurgulama yapamayan   modern  ulus...
KAN AKACAK

Çevrimdışı türkkaan

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #26 : 22 Aralık 2012 »
Hitler şerefsizin önde gideni. Ayrıca bizim Türkçülüğümüz alman tipi milliyetçilikle karıştırılmamalıdır. Bazı kendini bilmezler onlara özenerek milliyetçilik  yaptığını sanıyorlar. Şu unutulmamalıdır ki bizim atalarımız orta Asya dan tut farikaya at koşturmuş, nice devlet kurup yıkmıştır. Onlar ise bizim tarihimizin yüzde birini yapmamış olup dünya tarihine soykırımcı olarak kazındılar.

Çevrimdışı Erkin Hân

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #27 : 27 Aralık 2012 »
Türk milliyetçiliğinin Alman nasyonal sosyalizminde ve Führer'inden ilham almaya ihtiyacı yoktur. Türk milliyetçiliğinin birincil referansı kendi tarihinde bulunabilir. Fikrimiz milliyetçilikse, kaynaklarımız da milliyetçiliğimize yaraşır bir biçimde Türk olmalıdır. Fakat Fransız İhtilâli, Hitler ve Mussolini'nin ırkçı fikriyata sahip ülkeleri şüphesiz bizim fikir havuzumuzu da etkilemiştir.