Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 10
 21 
 : 25 Eylül 2018, 02:19:21 
Başlatan - Son İleti Gönderen: mamihan
merhaba kandaslar ben samsun alaçam aşağıısırganlı koyundenim aslen secerelere baktim 250 senedir koyden cikmamisiz ve arsiv daire baskanligindan gelen mesaja gore imamhızıroğullarindaniz secerelerdekine gore imamhıdır ogullarindan sorum su biz hangi boydaniz hangi asiret bulamiyorum bi turluyardim edermisiniz

 22 
 : 25 Eylül 2018, 01:03:04 
Başlatan - Son İleti Gönderen: lonewolfcypriot
Benim atalarim Bergama'dan Kibris'a geldi.

 23 
 : 25 Eylül 2018, 00:22:48 
Başlatan Zvitamini - Son İleti Gönderen: lonewolfcypriot
Fenotipler için endişelenme, eğer Türk olduğunu biliyorsan, o kadar önemli. :trbayrak

 24 
 : 23 Eylül 2018, 03:16:07 
Başlatan lonewolfcypriot - Son İleti Gönderen: lonewolfcypriot
Maalesef İngiltere’de yaşıyorum çünkü hiçbirine gidemem. Ama internette Caner Kara isminde olan bu organizasyonlardan birinin liderini gördüm. Bu adamın Atsiz ile olan ilgisi yok. Ancak örgütünün adı Atsiz'in adını almıştır. Türkçuler çoğu, hatta etnik milliyetçiler bile değildir. Bu insanlar için zamanım yok. Bir Türk olmak kanla ilgili olmalı, vatandaşlık değil.
 25 
 : 23 Eylül 2018, 01:58:25 
Başlatan lonewolfcypriot - Son İleti Gönderen: burakol1
Atsız beğ'in makalelerini oku ilaç gibi gelicek sana. Türkçülerle dalga geçilmesinin sebebi Türklüktür, artık insanlar Türklüğe bile tahammülü kalmamış cahilliklerinden yozlaşmışlardır. Kendi kanına mesafeli olmuştur, hatırlarsan önceki senelerde de Türkçülük moda olmuştu şimdi ise ezmeye çalışıyorlar. İnsanlar popüler kültürün kölesi olmuş nasıl davranacağını şaşırmış. Türkçü kuruluşlara gidebilirsin ayrıca.

 26 
 : 17 Eylül 2018, 18:41:48 
Başlatan - Son İleti Gönderen: mamihan
ben samsun alaçam aşağıısırganlı koyundenim aslen secerelere baktim 250 senedir koyden cikmamisiz ve arsiv daire baskanligindan gelen mesaja gore imamhızıroğullarindaniz secerelerdekine gore imamhıdır ogullarindan sorum su biz hangi boydaniz hangi asiret bulamiyorum bi turluyardim edermisiniz

 27 
 : 11 Eylül 2018, 11:38:42 
Başlatan Öner_engin - Son İleti Gönderen: Duman
Hepinize merhaba.
İsmim Sinan. Aranıza İzmir'den katılıyorum. Sizlerden öğrenmek, bildiklerimi paylaşmak ve bir nebzede olsun sahipsizliğimizi sahiplenmek için buradayım.
Hepinize esenlikler dilerim.

 28 
 : 11 Eylül 2018, 10:48:37 
Başlatan - Son İleti Gönderen: Duman
Merhabalar,
Hepinize esenlikler dilerim...
Sivas/Yıldızeli'ne bağlı İslim köyündenim. Köyümüzde yaşayan hane sayısı çok az olduğundan ve bu konularda da geçmişten aktarılan bilgi/belge çok kısıtlı olduğundan net bir bilgiye ulaşamadım. Köyümün hangi boya mensup olduğu konusunda yardımınızı rica ediyorum mümkünse.
Teşekkürler, esenlikler

 29 
 : 04 Eylül 2018, 00:28:30 
Başlatan Zvitamini - Son İleti Gönderen: Zvitamini
Bu sorum birçoğunuza saçma gelebilir ancak bu benim için çok büyük bir takıntı ve kafamda netleştirene kadar duru düşünemeyeceğim.

Annem Egeli yörüklere dayanıyor. Afyon-Kütahya'da yaşamış insanlar. Sarı ya da kahve saçlı, beyaz tenli insanlar. Babam ise Domaniç'li ve soy da Domaniç'e dayanıyor ulaşabildiklerimiz. Sorduğumda dedemlerin Manav olduğunu söylüyor.

Ancak bir sorun var. Kardeşim beyaz tenli iken ben esmerim. Ailemde hiçbir şekilde, koskoca soyda Doğulu bulunmuyor. Hatta en yabancı annem yani hep Egeliler. Bir Kürt akrabam da yok.

Peki benim fenotipim neden esmer? Egeli fenotipine uyuyor muyum? Şimdi ben Türk müyüm gerçekten dedikleri gibi dış görünüşüm hep kafamda soru işaretleri oluşturuyor kanla ilgili mevzu söz konusu oldu mu.

Dedem senelerdir ülkü ocaklarında bulunan ve eski dönemlerde Türkçü de olmuş biri. Diğer dedemi sağken görme şansım olmadı ama babam hep ondan Atatürkçüydü diye bahseder durur. Evlatlıksındır diyen olursa böyle bir olasılık sıfır. Sebebi evde doğmuş olmam, ebemin bizzat anneannem olması ve doğum fotoğraflarımın dahi her zaman göz önünde bulunması.

Bir cevap verirseniz çok mutlu olacağım.

İyi geceler herkese.

 30 
 : 23 Ağustos 2018, 10:18:34 
Başlatan lonewolfcypriot - Son İleti Gönderen: lonewolfcypriot
Türkcu olmak zordur, herkes bizimle dalga geçer ve bizi aptallaştırır. İnancımı kaybediyorum, kimseye güç vermeyi nasıl sağlayabiliriz? Siyasi partimiz bile yok. Sanki bu ideolojiye olan inancımı yavaş yavaş kaybediyorum gibi. Herkes benden nefret ediyor ve kendimi çok yalnız hissediyorum. Sanki bu ideolojiye olan.

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 10

ÖNEMLİ! OTAĞIMIZ ARŞİV YAYIMINDADIR. AKTİF/ANLIK OLARAK HİZMET VEREMEMEKTEDİR. HİZMET SÜRESİ 3+ GÜN OLABİLİRÖnemli! Bu ağda Türk Ceza Kanunun 20.ci madde ve 5651 sayılı kanunun 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir. Ülkemizin anayasal hukuk kuralları çerçevesince kişiler kendi görüşlerini beyan etmişlerdir. Uygunsuz/Aykırı içerikleri lütfen bildirmekten çekinmeyin. İlgili hukukçu arkadaşlarımız bildirimlerinizi inceleyip 5 (beş) iş günü içerisinde sonuçlandıracaktır. İçerik sahibi olarak uygunsuz içerikleri kaldırmayı taahhüt ediyoruz.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.223 saniyede 15 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 260418, Gökalp Sunucu