Gönderen Konu: Yardim Kandaslarim  (Okunma sayısı 2948 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Delikurt38

• Tanri Türkü ve Türk Yurtlarini Korusun
  • Türkçü-Turancı
Yardim Kandaslarim
« : 10 Haziran 2013 »
Kandaslarim biliyorsunuz ben Almanyada kaliyorum Kaldigim sehir büyük degil ufak bir sehir fakat burdaki genc  kardeslerimizin cogu Mlliyetci.Sorun yakinlarda bu Kardeslerimize bas olabilecek bir kurum yok.En yakin Ülkü ocagi bile yaklasik 50km yani anliyacagniz Kardeslerimiz basiboslar. Bulundugum bu sehirde Türkcü Ülkücü bir abimle beraber Türk dernegi acmak istiyoruz Genclerimizin gelecegi Türk Kimligni Türk Töresini ögrenecekleri bir dernek. Bize kaynak olucak gencleri celb edebilecek kaynaklara ihtiyacimiz var Lütfen Tavsiye ve Önerilerinizi Ihmal etmeyin. Daha gecen hafta devrimcilerin yürüyüsüne Karsi tepki verdiklerinden dolayi 15 genc hakkinda kanuni islem baslatildi.Tavsiye istiyorum manevi destek istiyorum baska birsey degil
Ülkü; ilk önce, insanların gönüllerinde, gönüllerin derinliklerinde doğar ve kendini önce destanlarda gösterir. Sonra şuura geçer, büyük kılavuzlar tarafından açıklanır. Daha sonra da büyük kahramanlar, onu gerçekleştirmek için büyük hamleler yapar. Bu hamleler sırasında da ülkülü millet, kahramanların ardından gönül isteği ile koşar. Bütün bu uğraşmalar arasında da millet yürür, önce manen sonra maddetten ilerler, olgunlaşır, erginleşir.

H. Nihal Atsız