Gönderen Konu: GAVUR EKMEĞİ YİYİP; TÜRKLÜĞE KARŞI, GAVUR KILINCI SALLAYANLAR!..  (Okunma sayısı 110823 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ÇEPNİ FİRUZ

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK IRKÇISI
Kandaşlarım, Alman vakıflarının son oyununu TV haberlerinen öğrendim.Diyarbakırda yapılan bir konferansta PKKnın siyasallaşması için tetiğe bastıkları ve Türk hükümetine baskı yaparak genel AF çıkartılması için harekete geçmişler. (30 EYLÜL 2007 sabah  TV haberleri) Yabancı vakıflarının Yurdumuzu bölmek için bulunduklarının verilen hibe paralarının nerelere harcandığının açık bir kanıtıdır... Ey benim Asil ırkım uyuduğun gaflet uykusundan uyan artık. Yüce Başbuğumuz Mustafa Kemal Atatürk'ün ruhunu incitme, Damarlarındaki asil kanı harekete geçir. Çok geç olmadan, Zaman şimdidir.  çepni

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
ALMAN VAKIFLARINDAN dtp'ye 600.000 Euro'luk Yardım
« Yanıtla #42 : 15 Kasım 2007 »
  Araştırmacı Karlıbel, Türk düşmanı Heinricch Böll ve Konrad Adenauer vakıflarının, PKK'cı DTP'ye 600 bin Euro verdiklerini ortaya çıkardı

Alman Yeşiller Partisi’nin vakfı olarak bilinen Heinricch Böll Stiftung (HBV) ile Hıristiyan Demokrat Parti’nin vakfı olarak bilinen Konrad Adenauer Stiftung’un (KAV) 2006’da Demokratik Toplum Partisi’ne (DTP) 600 bin Euro para yardımı yaptığı orta çıktı. Adı Türkiye’ye yönelik casusluk faaliyetleriyle anılan KAV, Ankara ofisine gönderdiği yazıda önemli bir uyarı yapmayı da ihmal etmedi: “Lütfen bu parayı parti (DTP) üyelerinin hesabına aktarın”

Hain yazışmada ‘.Azınlık’ vurgusu

Bölücülere verilen desteği Araştırmacı Talip Doğan Karlıbel ortaya çıkarttı. Almanlar’ın Türkiye’ye yönelik casusluk faaliyetlerini, yazdığı kitap ve makalelerle gündeme taşıyan Karlıbel, bu yardımlar için Yeşiller’in, “Alman-Kürt ilişkisini teşvik”, Hrisitiyanlar’ın ise “Kürtler şiddete karşı duruyor ve barışçıl faaliyetler gösteriyor” bahanesini gerekçe olarak gösterdiklerine dikkat çekti. İlk ve 3’ncü yardımın HBV’nin 22 Kasım 2006 ve 14 Aralık 2006 tarihli vakıf yazışmasında yer aldığını belirten Karlıbel, ìHBV’nin İstanbul Gümüşsuyu’ndaki ofisine verdiği yazılı talimatlar, DTP’ye ilk etapta 75 bin Euro, 2’nci etapta 225 bin Euro gönderildiğini gösteriyor. DTP’ye ikinci büyük yardım, 6 Aralık 2006 tarihinde KAV tarafından yapılmış. 300 bin Euroluk bu yardımı da KAV’ın Ankara’daki bürosuna gönderdiği yazışma belgeliyor. Bu yazışmalar, her fırsatta teröre karşı olduğunu belirten Alman vakıflarının çirkin yüzüdür. Türk adli makamlarının DTP’ye yönelik bir kapatma davası açmasından çekinen HBV ve KAV, yazışmalarında temsilcilerinden dikkatli olunmasını ve paraların üyeler üzerinden aktarılmasını istiyor. Yani, hain işbirliği böylesine titiz yürüyor” dedi.

Belgeler işbirliğinin kanıtı

İşte, 2005 yılından itibaren Türkiye’de resmi varlık gösteren HBV’nin İstanbul Gümüşsuyu’ndaki ofisine, KAV’ın da Ankara Çankaya’daki bürosuna gönderdiği talimatlar:

HBV (22.11.2007): “Merkezimiz İstanbul ofisinin faaliyetlerinden çok memnundur. Ülkenin demokrasiye geçiş süresinde yaptığı çalışmalardan dolayı. Daha doğrusu azınlık olan Kürt partisi DTP’nin bizim teşviklerimizle ve yardımlarımızla yaptığı faaliyetlerden dolayıdır. Biz, DTP’yi Kürtlerin hakları ve özgürlüğü mücadele ettiği için destekleyeceğiz. Bu sebeple, katkımızı 75 bin Euro yardımla genişletmek istiyoruz. Lütfen bu parayı DTP üyelerine ödeyerek, partilerine vermesini sağlayın. Bu para 10 gün içerisinde vakfın İstanbul’daki hesabına havale yapılacaktır. Saygılarımla. Hans Winterlich.”

KAV (06.12.2006): “DTP’ye yapılacak yardım tarafımızdan onaylanmıştır. Bu yardım, Almanya’da yaşayan Kürtlerin ve Almanların barışçıl açıdan teşvik edilmesini amaçlıyor. Lütfen bu parayı, direkt olarak DTP’nin hesabına aktarmayın. Parti üyelerinin hesabına aktarın. Aksi halde Türk adli makamları sorun çıkartabilir. Ödeme 3 gün içerisinde DTP’nin hesabına geçecektir. Dr. Ludwig Richal.”

HBV (14.12.1967): “DTP’’nin İstanbul ofisimizle yaptığı işbirliği, her iki tarafa da katkı sağlamaktadır. Almanya’Daki Kürt ve Almanların dostça yaşamalarını destekleyen ve barışçıl, demokrat tutumlarından dolayı, 225 bin Euro gönderiyoruz. Paranın verilmesinde multikültürel ve azınlık haklarının korunması bizim için önemlidir. Lütfen partiye bu paranın aktarılmasını sağlayın. Dr. Anneliese Weis.”

Casusluk yapıyorlar

Türkiye, DTP’ye para veren her iki vakfı 2002 ve 2003’te tanıma fırsatı buldu. Almanya Başbakanı Merkel’in ‘Genel Başkanı’ olduğu Konrad Adenauer Stiftung’ın Türkiye faaliyetleri 1983 yılında başladı. Yasalara aykırı olarak İstanbul ve Ankara’da şube oluşturan vakıf, 2002 yılında DGM Başsavcısı Nuh Mete Yüksel’in açtığı dava ile gündeme geldi. Yüksel iddianamesinde, “Vakıfın casusluk faaliyetleri yaptığını” vurguladı. Ancak, dava 2003’de vakfın lehine sonuçlandı. Bu aradaTürkiye’de faaliyet gösteren Alman vakıflarına savaş açan Doçent Doktor Necip Hablemitoğlu, faili meçhul bir suikasta kurban gitti. DGM Başsavcısı Yüksel’in tespitleri arasında, vakfın ANAP’a 2.5 milyon dolar para yardımı yapması ve bu yardımın Mülkiye müfettişlerince tespit edilmesi de vardı. Ancak, ANAP’la ilgili hiç bir dava açılmadı.

Şenol GEZER
15.11.2007

http://www.tercuman.com.tr/v1/haber.asp?id=70873&baslik=Almanya%92dan%20haine%20yard%FDm&katid=1

Rahmetli Necip Hablemitoğu Hoca'mız, yukarıdaki raporunda; Alman Vakıfları'nın Türkiye Cumhuriyeti ve Atatürk ilkelerine düşman olan bütün yıkıcı bölücü terör örgütlerine her türlü desteği sağladıklarını belgeleriyle kanıtlamıştı.

Bu Rapor yazılalı kaç yıl olmuş, adamlar hala ülkemizde diledikleri gibi at oynatıyorlar ve Türk düşmanı soysuzları, teröristleri açık açık destekliyorlar.

Avrupa Birliği'ne, Soros'a ve yabancı ülkelere ait olup, onlardan fon, bağış alıp Türkiye'de faaliyet gösteren tüm Sivil Toplum örgütleri kapatılmalı, bütün mallarına Devletçe el konulmalıdır. 

Necip Habemitoğlu Hoca'mızı bir kez daha rahmetle ve minnetle anıyoruz. Hakiki bir Türkçü ve Vatansever olan Hocamız, asla fikirlerinden taviz vermedi. Nerede Türk ve Türkiye Cumhuryeti düşmanı bir oluşum varsa üstüne gitti. Keskin kalemi ve söylemleri ile onları fazlasıyla rahatsız etti. Hocamızı kahpece katleden teröristlerin bir an önce bulunarak, cezalandırılmalarını istiyoruz.

23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı TiginNoyan

• Türkçü-Turancı
  • Inançu Apa Yargan Tarkan Köl Tigin
    • Steppe History Forum
Bizim de birkaç yıl önce Konrad Adenauer Vakfı'nda çalışan Alman bir komşumuz vardı. Herif ahlaksızın önde gideniydi, her türlü rezâleti yapardı. Kaç kere herifi gidip polise şikâyet etmiştik. Bir de utanmadan yalan söyleyip diplomatik dokunulmazlığı olduğunu ileri sürerek polisi atlatıyordu (halbuki yokmuş). Bu herif de her Nevruz dönemi evden ayrılır, Güneydoğu'ya gider, birkaç hafta ortalarda gözükmezdi. Heriften acâyip kıllanıyorduk. Şimdi daha iyi anlıyorum.

Türük Oguz begleri bodun eşid: üze teŋri basmasar asra yir telinmeser Türük Bodun iliŋin törügün kim artatı utaçı erti? Türük Bodun ertin, ökün!

Çevrimdışı Kurtkaya

• Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
DTP'ye seçim öncesi 50 milyon Euro geldi
« Yanıtla #44 : 18 Kasım 2007 »
DTP'ye seçim öncesi 50 milyon Euro geldi

Türk düşmanı Alman Heinrich Böll Vakfı, 2006'da bütçesinin % 10'unu DTP'li belediyelere gönderdi.

Her fırsatta bölücü PKK’ya destek veren Alman vakıflarının, DTP Genel Merkezi’nin yanı sıra, partili belediyelere de ‘hükümet bankası’ niteliğindeki Alman Bank für Sozialwirschaft üzerinden para yardımı yaptığı ortaya çıktı. Yardımı belgeleyen banka dekontlarını, Almanya’nın Türkiye üzerindeki kirli oyunlarını araştıran Talip Doğan Karlıbel tespit etti. Tercüman’a ulaşan makbuzlara göre, Heinrich Böll Vakfı Derneği, Beytüşşebap, Bismil, Ergani, Şemdinli ve Yüksekova belediyelerine para gönderdi.

Türk düşmanı Alman vakıflarının lideri konumunda olan Heinrich Böll’ün yıllık 800 milyon Euro bütçeyle hareket ettiğini söyleyen Karlıbel, “Alman İktisadi ve Kalkınma Bakanlığı’nın raporları, 1992’den 2006’ya kadar Yeşiller Partisi’nin desteklediği bu vakfın bölücü PKK’ya 15 milyon Euro yardım ettiğini gösteriyor” dedi.
Vakfın Almanya’da kaçak barınan PKK’lılara da ikamet ve vize kolaylığı sağladığını da belirten Karlıbel, 1983’ten 2005’e kadar Türkiye’de yasa dışı faaliyet gösteren Heinrich Böll Vafkı’nın DTP’li belediyelere yönelik maddi desteği Alman Bank Für Sozialwirschaft ve Dresdner Bank’ın İstanbul şubesi üzerinden gerçekleştirdiğini belirtti ve müthiş bir vurgulama yaptı:
Heinrich Böll Vakfı 2006’da Bank Für Sozialwirschaft’ın üzerinden Türkiye’ye 50 milyon Euro yardım göndermiş. Herkes Türkiye’de 10 kişiyle faaliyet gösteren bir vakfın bu kadar parayla ne işi var sorusunun cevabını aramalıdır.

Adı, her platformda Türkiye’ye kafa tutma cüreti gösteren Yeşiller Partisi Milletvekili Claudia Roth’la anılan Heinrich Böll’ün çok sayıda DTP’li belediyeye yasadışı bir şekilde yardım ettiğini ifade eden araştırmacı Talip Doğan Karlıbel, yardım edilen bazı belediyeleri ve miktarları şöyle açıkladı:
Beytüşşebap Belediye Başkanı Faik Dursun 7 bin 500 Euro, Diyarbakır Bismil Belediye Başkanı Şükran Aydın 6 bin 800 Euro, Diyarbakır Ergani Belediye Başkanı Nadir Bingöl 11 bin Euro, Hakkari Yüksekova Belediyesi 17 bin Euro.

Şenol GEZER -TERCÜMAN 18.11.2007

Kaynak : TIKLAYIN

Çevrimdışı TÜRKİYEM

• Türkçü-Turancı
Çok önemli bir konu açmışsınız Üçoklu Börü  Kam Ağabeyimiz! tekrar hatırlamakda fayda var.
TÜRK'ÜN KALBİNİN ATTIGI HERYERDEYİZ

Çevrimdışı Bozkurt42

• Türkçü-Turancı
  • OTAĞ
AB fonu kullanan dernek ve vakıflara dikkat etmekte fayda var.Tek problemimiz "Kürt Terörü" olmaması gerekli.
'Ben ve milletim Tanrı'nın Kırbacıyız. Tanrı yoldan çıkan milletleri cezalandırmak için bizi gönderir'

Başbuğ Attila

Çevrimdışı Kurtkaya

• Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
Geçmiş zamanlarda bir televizyon programında sol kimlikli Hikmet Çetinkaya karşılıklı olarak epeyce tartıştıktan ve Fehmi'nin o zamanlar içinde bulunduğu yapılanmaların kirli çamaşırlarını birer birer ortaya döküp Fehmi'yi pert ettikten sonra sağcı ve dindar kimlikli Fehmi Koru adlı şahsa aynen:
"Sizin ilahınız dolar, peygamberiniz mark (O zamanlar Alman para birimi)" demişti de Fehmi dansözü güya seviyesini(!) korumak için programı terk etmişti.
O zamanlar Hikmet Çetinkaya'nın bu sözlerini toplumun çok büyük kısmı anlamamış, ve hatta programda g..t olan Fehmi ve avenesi işi kurtarmak için Hikmet Çetinkaya'nın asıl derdinin din düşmanlığı yapmak olduğunu ileri sürerek Fehmi ve avenesine karşı linç kampanyası yürütülüyor kanaati oluşmuştu.
Zaman Fehmi ve ait olduğu zihniyetin en önde gelen değerlerinin neler olduğunu berrak bir şekilde ortaya çıkarttı.
Dolar ve mark. Şimdilerde euro...
Bunların hepsi yalandan haçlı batıya laf eder, Amerika'ya söver, İsrail'e ateş püskürürler ama bu karaktersizler gerçekte haçlı batının kapıkulu askeri, amerikanın kemik yalayıcı köpeği, İsrail'in şamar oğlanıdırlar...
Müslümanların mı...?
Hiç umurunda bile değildir.
Afrika'da aç susuz ölümle pençeleşen Müslümanın sadece edebiyatını yaparlar, o kadar!
Türklük...
O da neymiş?
Türklük onların bünyelerine dokunur...
Çünkü, kanı bozuktur, bunların topunun...

Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun!

Çevrimdışı Bozkurt42

• Türkçü-Turancı
  • OTAĞ
Temsilcilerinden Tarık AKAN denen Kürtçü'de gitti, yazık yav bunlara üzülüyorum. Silivride erkeklik yapıp duruyordu bir ara. 80 leri unutmadık...
'Ben ve milletim Tanrı'nın Kırbacıyız. Tanrı yoldan çıkan milletleri cezalandırmak için bizi gönderir'

Başbuğ Attila

Çevrimdışı Irkci10ur

• Türkçü-Turancı
  • Yabanellerden esenlikler
https://www.istanbulbarosu.org.tr/HaberDetay.aspx?ID=15897&Desc=Avrupa-Konseyi%E2%80%99nden-%C4%B0stanbul-Barosu%E2%80%99na-Destek

Avrupa Konseyi’nden İstanbul Barosu’na Destek

Bu terör sevicileri de ara ara unutmayalım. Başlıkta güncellenmiş olur.
Tanri Türk'ü Korusun