Gönderen Konu: Su uyur, düşman uyumaz!  (Okunma sayısı 4065 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Böri

• Türkçü-Turancı
Su uyur, düşman uyumaz!
« : 26 Kasım 2011 »
Turan hedefine varmak için öncellikle Türkiye "kurtarılmalıdır"!

Atatürk'ten sonra Türkiye, ABD'nin kontrolüne girmiştir. Mevcut rejim "Masonik Rejimdir"!

Türkiye halkının büyük bir bölümü "haindir"! Kimi solculuk maskesi takar, kimi dinci, kimi liberal, kimi Kürtçü! "Çok hızlı" milliyetçi geçinenlerin bir kısmı da Gladio-milliyetçisidir! GERÇEK BUDUR!

Siz ülkesine ihanet eden bir Hollandalı veya bir İsveçli gördünüz mü? (Tek tük her ülkede vardır. Ancak milyonlar halinde kendi ülkesine ihanet edenler gördünüz mü?) Türkiye hain kaynamaktadır...

Türkiye'de hep darbe oldu, sonra demorkasi geldi denilir... Bunlar hikayedir! Darbeden önceki hükümet de masoniktir, darbe de masoniktir, darbe döneminden sonra kurulan "demokrasiye geçiş" hükümeti de masoniktir!

İlk hedef olarak Masonik Rejim devrilmelidir!

Su uyur, düşman uyumaz! Karşı taraf armut toplamıyor ki! Türkiye'yi engellemek için PKK terörü yaratılmıştır. Türkiye'nin Orta Asya ile bağlantısını kesmek için Karabağ Savaşı çıkarılmıştır! Türkiye "faili meçhul cinayetler ülkesi" haline getirilmiştir!

Türkiye kısırdöngüyü kırmalıdır! Batı Trakya, Bulgaristan Türkleri, Güney Azerbaycan, Doğu Türkistan-Uygur Bölgesi ve Rusya Türkleri (Tatar, Başkır, Karaçay, Kumuk, Çuvaş, Yakut, Altay Türkleri) için plan yapmalıdır!

Aradan 20 yıl geçmesine rağmen Türkiye ile bağımsız Orta Asya Türk Cumhuriyetleri arasındaki ilişkiler yakınlaşacağına soğumuştur! Azerice Türkü dinlemekle bu işler olmaz! Türkiye harekete geçmelidir!

Hep söylenir durur: Türkiye'de bir Belçika vardır, bir de Bangladeş diye...

"Türk" Ekonomisi millileştirilmelidir! Kendini "sosyete" sanan insanların servetleri, holdingleri-şirketleri çıkarıldığında Türkiye aslında fakir bir ülkedir! GERÇEK BUDUR!

"Türk" zenginler, Türk değildir ki! Türkiye için kıllarını kıpırdatmazlar! Bu durum 1890'da da böyleydi, 1950'de de böyleydi, 2011'de de yine böyledir!

Bağdat Caddesi'ni ve Nişantaşı'nı gezenler: "Çağ Atladık!" derler...

Çağ atlayanlar, Türkiye'deki "Amerikancı" kesimdir!

Gerçek Türk halkı dar gelirlidir!

Türkiye öncelikle bu yoksulluğu yenmelidir!

Türkiye'de cahil-görgüsüz-kültürsüz bir toplum yaratılmıştır. Bu toplum futbolla, müzikle, dizilerle "uyutulmaktadır"!

Bu ancak bir eğitim seferberliği ile kırılabilir. (Amerikancı kesim bu nedenle alaylı biçimde: "Eğitim şart!" der.)

ABD, kendi hedeflerine ulaşmak için yüz milyarlarca dolar harcamaktadır... Türkiye ise "SIFIR LİRA, SIFIR KURUŞ" harcayarak hiçbir yere varamaz!

"Türk" Ekonomisi millileştirilmeli ve milli hedefler için kaynak yaratılmalıdır!

Ordu-Emniyet-İstihbarat ABD'ye değil, Türkiye için çalışır hale getirilmelidir. Başta PKK olmak üzere bütün terör örgütleri ezilmeli, asker-polis 7 gün-24 saat operasyon halinde olmalıdır.

Vatandaşlar da "adalet" kavramı yeniden canlandırılmalı, ülkede Hak-Hukuk-Adalet egemen olmalıdır!

Türkçü olmak kolay değildir! Sadece slogan atmakla veya vurdu-kırdıyla bir yere varılamaz!

Türkiye'ye ihanet edenler cezalandırılmalıdır!

Çevrimdışı Almıla

• Türkçü-Turancı
  • Gökbörü Asena Gençlik
Ynt: Su uyur, düşman uyumaz!
« Yanıtla #1 : 26 Kasım 2011 »
Alıntı
Turan hedefine varmak için öncellikle Türkiye "kurtarılmalıdır"!
Sayın Böri andanın yazdıklarının, bu alıntı yaptığım kısmına ilaveten, bütününe de katılıyorum.
Hem potansiyel, hem güç ve hem de tecrübe olarak Türk Birliğini gerçekleştirmede önderlik rolü Batı Türklili (Türkiye) Türklüğünün üzerinde gözükmektedir.
Türkiye Türklüğünün bu görevi bilhakkın yapabilmesi için kelimenin tam anlamıyla milliyetçi bir yönetime kavuşarak tam bağımsız olması gerekir.
Alıntı
Türkçü olmak kolay değildir! Sadece slogan atmakla veya vurdu-kırdıyla bir yere varılamaz!
Ne yazık ki Türkçülük, büyük çoğunluğuyla, klavye başından slogan atmaktan ibarettir.
Türkçülük adına vurdu-kırdıyı hiç bir şekilde onaylamıyorum lakin Türkçülük adına inzibati ve adli kayıtlara geçmiş olan bir vurdu, kırdıyı da duymadım.
Varsa yoksa klavyenin başından ahkam kesmek.
Klavye başında neredeyse  günde beş kere Türk Birliği kuruluyor.
Ama ne hikmetse sanalda ahkam kesenlerin tamamına yakını resmi olarak kurulmuş Gökbörü Türkçüler Teşkilatına bırakın gelerek davaya el ve omuz vermeyi teşkilatın bulunduğu sokaktan bile geçmiyorlar.
Bu da madalyonun diğer, ve maalesef acı olan gerçek, yüzü.
TTKvY
YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN, CİHAN SENİNDİR!

Çevrimdışı Böri

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 27 Kasım 2011 »
Kendim adına konuşursam, ben ahkam kesmiyorum. Bildiklerimi paylaşıyorum.

Birileri yazar, birileri hayata geçirir! Yazı yazmak neden ahkam kesmek olsun?

Bu ülkede 70 milyon kişi yaşıyor. Yazdıklarımı onlar yazsaymış!

Çevrimdışı Böri

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 27 Kasım 2011 »
"Türk" Basınının dayattığı yanlış mantık yürütme yöntemi:

Genelde,

X kötüdür.
Y, X'e karşıdır.
o halde Y iyidir.

biçiminde tanımlıyorum bu olguyu.

SSCB kötüdür.
ABD, SSCB'ye karşıdır.
o halde ABD dost ve müttefiğimizdir.

tersi de dayatılmıştır!

ABD kötüdür. SSCB iyidir. / Kaddafi kötüdür. Libyalı muhalifler iyidir. / Libyalı muhalifler Batı'nın ajanıdır. Kaddafi iyi bir liderdir. / Suriye rejimi kötüdür. Suriyeli muhalifler demokratiktir. / Suriyeli muhalifler Batı'nın ajanıdır. B.Esed çok iyi bir liderdir. / İran şeriatçıdır. İsrail demokratik bir ülkedir. (ve müttefiğimiz ABD'nin dostudur.) / İsrail siyonisttir. İran müslüman kardeşimizdir. / Solcular kötüdür. Sağcılar iyidir. / Sağcılar kötüdür. Solcular iyidir. / Mustafa Kemal İttihatçıydı. İttihatçılar masondur. Masonlar Atatürkçüdür (!?) / AKP kötüdür. CHP iyidir. / CHP iyidir. AKP kötüdür. / AKP kötüdür. Bütün AKP karşıtları iyidir. vb.

Bu çocukça bir mantık yürtümedir ama "Türk" Basını bunu halkımıza yıllar yılı dayatmıştır.

Oysa,  X kötüdür. Y, X'e karşıdır ama Y de kötüdür! (Bu daha gerçekçi bir yaklaşımdır!)

SSCB de kötüydü, ABD de kötüdür!

Çevrimdışı Böri

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #4 : 27 Kasım 2011 »
NATO, 28 Pakistan askerini öldürdü... (en az 11 asker yaralı)

NATO üyesi değil miyiz? Bu ne biçim bir iş?

4 gün içinde hem Çeçenler hem Ruslar hem Suriye hem İran; dördü birden Türkiye'yi tehdit etti!

Bunu nasıl başardık?

Çevrimdışı Almıla

• Türkçü-Turancı
  • Gökbörü Asena Gençlik
« Yanıtla #5 : 27 Kasım 2011 »
Kendim adına konuşursam, ben ahkam kesmiyorum. Bildiklerimi paylaşıyorum.

Birileri yazar, birileri hayata geçirir! Yazı yazmak neden ahkam kesmek olsun?

Bu ülkede 70 milyon kişi yaşıyor. Yazdıklarımı onlar yazsaymış!
Bir önceki iletimi sizi kastederek yazmamış aksine sizin görüşlerinize katıldığımı belirtmiş ve de:

Sayın Böri andanın yazdıklarının, bu alıntı yaptığım kısmına ilaveten, bütününe de katılıyorum.

demiştim.

Yazımın hangi kısmı sizin alınganlık yapmanızı gerektirecek bir ifade içeriyor ki?
TTKvY
YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN, CİHAN SENİNDİR!