Gönderen Konu: resimler  (Okunma sayısı 7898 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BOZKIRKURDU

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
  • " TÜRK IRKI SAĞOLSUN... "
Ynt: resimler
« Yanıtla #10 : 04 Ağustos 2006 »
Zeybek39 Irkdaşım

Resimler iyi güzel hoşta oradaki Alpaslan Türkeş'in ve ismini ağzıma bile almak sitmediğim o Bahçeli olacak adamın olduğu resimi silmenizi rica ederim.Burası Ülkücü veya MHP'nin sitesi değil.

Aynı şekilde düşünüyorum...
O resimler oradan silinmelidir.

TTK

Saygılarımla

TÜRK TANRIYI KORUSUN

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
« Yanıtla #11 : 06 Ağustos 2006 »
Sitemiz Türkçü fikrayata sahip Türk soylular içindir.Eklediğiniz bazı resimler Otağımızla alakası yoktur...!
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı zeybek39

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #12 : 06 Ağustos 2006 »
TÜM IRKDAŞLARIMA BÜYÜK TÜRKÇÜ H.NİHAL ATSIZ HOCAMIZIN BOZKURTLARIN ÖLÜMÜ VE BOZKURTLAR DİRİLİYOR ADLI ESERLERİNİ DERS ALARAK TEKRAR TEKRAR OKUMALARINI TAVSİYE EDİYORUM.....

Çevrimdışı çakabey

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #13 : 06 Ağustos 2006 »
En başta resimleri bizle paylaştığın için teşekkür ediyorum.Devlet bahçeli için TÜRKLÜK sadece başı sıkışıldıkça başvurulması gereken bir olgudur.AYNI ZAMANDA TÜRKİYEYİDE TÜRK olarak görmeyip ÇİÇEK BAHÇESİNE benzeten bizzat bahçelinin ta kendisidir.Devlet bahçelinin TÜRKLÜĞE bugüne kadar ne faydası olmuştur.Üstüne üstük bizzat zararı olmuştur. ZEYBEK39 seni daha mantıklı konuşmaya davet ediyorum.
Her TÜRK asker doğar...

Çevrimdışı zeybek39

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #14 : 07 Ağustos 2006 »
GÖRDÜĞÜM KADARAIYLA BURADA ÜYE OLAN ARKADAŞLAR TÜRKÇÜLÜĞÜ BEŞ TAŞ OYNAMAK GİBİ BİR TAKINTI İÇİNDELER. SOKAKTA YADA LAFTA TÜRKÇÜLÜK OLMAZ. TÜRK OCAĞININ ÖNÜNDEN DAHİ GEÇMEMİŞ, MERAK EDİPTE EŞİĞİNDEN GİRMEMİŞ ARKADAŞLAR NE HİKMETSE BOL BOL AHKAM KESİYORLAR.BU ARKADAŞLARA TAVSİYEM TÜRKÇÜLÜĞÜ ÖNCE KAFADA KEŞFETMEK GEREK..BUNUNDA TEK YOLU OKUMAKTAN GEÇER..KİMLER OKUNUR?? AKÇURA LAR OKUNUR, GÖKALP LER OKUNUR, ATSIZ LAR OKUNUR,TÜRKEŞLER OKUNUR, ORHUN KİTABELERİ OKUNUR, BUNLAR SADECE BİRER ÖRNEKTİR. KÜRT E KIZIP TÜRKÇÜ OLUNMAZ, ERMENİYE KIZIP TÜRKÇÜ OLUNMAZ, YUKARIDA OKUDUKLARIMIN ÇOĞUNDA GENEL OLARAK ÇOK HATALAR VAR.BUDA TAMAMEN BİLGİ EKSİKLİĞİNDEN KAYNAKLANMAKTADIR.ÖRNEK OLARAK ALMAN DİYE BİR IRK YOKTUR, GERMAN DİYE BİR IRK VARDIR.BU SADECE KISA BİR ÖRNEK.SERBEST BÖLÜMÜNDE ELİMDEKİ ARŞİVLERDEN OLUŞAN DEĞİŞİK KONULARI İŞLEYEN YAZILAR YAZDIM ARASINA ÖZELLİKLE RESİMLER BAŞLIKLI BİR KONU AÇTIM. NE HİKMETSE DİĞER KONULARI 5-6 KİŞİ ZİYARET ETMİŞKEN, RESİMLER BÖLÜMÜNÜN ZİYARETÇİLERİ BUNUN KAT KAT ÜZERİNDEYDİ,BU DÜŞÜNDÜRÜCÜ BİR İSTATİSTİKTİR.
BU DAVA 80 YILI ÖNCESİ 5000 CİVARINDA ŞEHİT VERMİŞTİR.BU TAZECİK FİDANLAR YÜREKLERİNE TÜRK - İSLAM ÜLKÜSÜ SEVDASIYLA KAHPECE ALINLARI YERE DÜŞÜRÜLMÜŞTÜR. KİMLER TARAFINDANMI?....
- 1 MAYIS GÜNLERİNDE BAŞBUĞ ATATÜRK ÜN DIŞINDA BİNA BOYUNDA HER TÜRLÜ RESMİ ASAN ( MARKS,LENİN,CHE,TROÇKİ vs) KABELERİ ÇÖKÜNCE BİR ANDA ATATÜRKÇÜ VE MİLLİYETÇİ OLABİLEN,BUGÜN BİLE KIRMIZININ ÜZERİNDEKİ SARI YILDIZA BİR HİLALİ EKLİYEMİYEN KOLPALAR TARAFINDAN........

-ATATÜRK HEYKELLERİ ÜZERİNE KIZIL BAYRAKLARI SARIP ÖNÜNDE NUTUK ATANLAR,KOMÜNİST SİSTEM ÇÖKTÜKTEN SONRA SERSERİ MAYIN ORTADA KALIP,BİR ANDA ATATÜRKÇÜ OLUP ŞİMDİ AHKAM KESENLER TARAFINDAN...

-MİLLET DEĞİL, ÜMMET DİYEN ARAP HAYRANI YOBAZLAR TARAFINDAN....

-SAİDİ NURSU GİBİ BİR KÜRDÜ, BAŞLATTIĞI KÜRT HAREKETİNİ İSLAMİ BİR BAŞKALDIRI MASKESİ ALTINA SOKANLAR TARAFINDAN....

- TÜRK ASKERİNE,POLİSİNE KURŞUN SIKAN ÇAYANLARI,İNANLARI GÜNÜMÜZDE KAHRAMAN YAPMAK İSTEYENLER TARAFINDAN..

BU ÖRNEKLER O KADAR ÇOĞALTILABİLİR Kİ...VATANLARINI VE CUMHURİYETLERİ SAVUNMAK UĞRUNA ALNI TOPRAĞI DEĞMİŞ BİNLERCE ŞEHİDİMİZİN HATIRASINA BU KISIR TARTIŞMALARDAN VAZGEÇİP BİRLİK OLALIM....

BU FORMA ÜYE OLURKEN TEK DÜŞÜNCEM FİKİR PAYLAŞIMI İDİ..DARILMAYIN, GÜCENMEYİN AMA BURADA TEK GÖRDÜĞÜM TÜRKÇÜLÜK FİKRİYATI DEĞİL SADECE TÜRKÇÜLÜK OYNAMAK......AMA TÜRKÇÜLÜK ASLA VE ASLA BİR OYUN DEĞİLDİR...BİLİYORUM Kİ BU YAZIMDAN SONRA BANLANACAĞIM..BU SEBEPLE BANLANMADAN ÖNCE BEN AYRILMAK ZORUNDAYIM.......HOŞÇAKALIN..

EY TÜRK TİTRE VE KENDİNE DÖN........

TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN