Gönderen Konu: KÜRT SORUNUNA CÖZÜM !  (Okunma sayısı 19431 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı OrkanBey

• Türkçü-Turancı
  • **
  • ATAM Türküm,övünüyorum ve izinden yürüyorum
KÜRT SORUNUNA CÖZÜM !
« : 25 Eylül 2012 »

Andaslarim,

Benim kürt sorunu konusunda bir fikrim var, sahsen bu ülkenin basbakani olsaydim tüm dünya basinina sunu aciklardim;

BIZ TÜRK MILLETI OLARAK KÜRTLERE TOPRAK VERILMESINI BIR SARTLA KABUL EDIYORUZ;

Önce Amerika KIZILDERILERE  daha sonra da Israil FILISTINLILERE ülke kurmalari icin müsade ederek, Birlesmis milletler tarafindan kabulune onay vermeleri halinde biz de Kürtlere Hakkaride Özerk bir ülke kurmalarina müsaade edecegiz.

Böylece bunu kabul ederlerse onlarin gercekten de art niyetli olmadiklarini anlamis olurum.
Alma Türk'ün AHINI
Cikar elbet bir gün ACISI
SABIR nedir en iyi biz biliriz
Kalmaz yerde hicbirimizin asil KANI

Çevrimdışı OrkanBey

• Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: KÜRT SORUNUNA CÖZÜM !
« Yanıtla #1 : 25 Eylül 2012 »
    Hakkari diyerek, yanlis anlasilmasin, benim güzel ülkemin her karisi benim icin önemlidir.Sadece örnek olarak verdim ki bu sarti kabul edeceklerini hic sanmiyorum.
Alma Türk'ün AHINI

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 25 Eylül 2012 »
 IT kürt meselesi kürtün anasini ....  .... cözülür . Bunun baska yolu yok . Farzedelim abd israil teklifini kabul etti ! Bin senelik topraklarimizdan vazmi gececegiz ? Sen en iyisi önerine , kuzey irlandanin ingilizlerden , korsikanin fransadan , basklarin ispanyadan bagimsizligini kazanmalarinida ekle . Hatta dünyadaki bütün irklarin devlet kurmalari sartinida ekleyip , isi saglama bagla ! Valla iki gün önce okudum israil bati seriadan cekiliyormus , netanyahu acikladi . Teklifinin biri kabul edildi ,geriye kaldi amerika ! Amerikaninda sagi solu belli olmaz ! Sen en iyisi citayi yüksek tut . Basimiza is almiyalim degerli andam .
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı OrkanBey

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #3 : 25 Eylül 2012 »
     Haklisin, onlari da düsünerek listeyi uzatmak istemedim ancak ben sahsen ne Israilin ne de Amerikanin bu teklifleri yerine getireceklerini inanmiyorum.Israil cekiliyormus, inanmiyorum, göz boyama!Adam kandirma!

Bin senelik topraklarimizdan tabii ki vazgecmeyecegim!Ancak hergün gelen sehit cenazelerini de gözümün önünden hic silmeyecegim. Amacim sadece dünya kamu oyuna Kürt sorununun digerler zulmlerin yaninda cok cok masum kaldigi gercegini kanitlamaktir.
Alma Türk'ün AHINI

Çevrimdışı Kayberen

• Türkçü-Turancı
  • Kök Tengri !
« Yanıtla #4 : 27 Eylül 2012 »
Orkan bey çok güzel bi düşünce. Ancak ben soykırımdan yanayım :)
Kırgızistan - Bişkek

Çevrimdışı GÖK-HAN

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 27 Eylül 2012 »
kızılderililer ve filistinliler asli unsurlardır, k.rtün bu topraklarda nesi varki? 1mm. dahi verilemez

Çevrimdışı bayarabdullah926

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #6 : 27 Eylül 2012 »
çok yanlış düşünüyorsun bana göre bütün kürtleri öldürmemiz lazım o zaman toprak vermekten de kurtuluruz dünyada eşi benzeri görülmemiş bir kürt soykırımı yapılmalı türkiyede

Çevrimdışı OrkanBey

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #7 : 29 Eylül 2012 »

Andaslarim,ben sahsen ortada bir sorunun oldugunun altini cizmek istiyorum, bu dün Ermeni sorunuydu, ASALA' yi susturduk ( gerci susturan Komutanlar su anda iceride :-? ) bugün ise Kürt sorunu olarak gündemde, yarin da Allah bilir memleketimizde yüzyillardir yasayan hangi etnik köken malzeme olacaktir...

Asil sorun aslinda iceride degil, disaridir ki bunu bu forumda defalarca konustuk, belirttik.Ben sahsen cözümler önermeden, tartismadan ve uygun olanini uygulamaya gecirilmesinden yanayim.Benim önerdigim sadece bir baslangic idi, isterdim ki daha cesitli öneriler ortaya atilsin, tartisilsin.

Sayet dediginiz gibi soykirimin cözüm olacagina kesin inaniyorsak, durmayalim öyleyse baslayalim, niye bekliyoruz hatta direkt Israil ve Amerikaya da savas acalim hic olmazsa isi kökünden cözmüs oluruz.

Ancak bizim burada bildiklerimizin ve degerli paylasimlarimizda konustuklarimizin hicbirini dünya kamuoyu bilmiyor ( dünya kamuoyu derken iktidarlar haricinde ülkede yasayan halklar ) ve iktidarlarin kölesindeki medyalar tarafindan aldatiliyor, zaman zaman da kiskirtiliyor.Kendimizi saglikli anlatabilmemiz ve savunabilmemiz icin iktidarlari yerinden degistirebilecek güce sahip olan ülkelerin halklarina bir sekilde ulasabilmemiz gerekiyor diye düsünüyorum ve bunun yollarini aramamiz gerekir.

Dünyada hic bir terör, savas ile kazanilmamis ya da en azindan ben hatirlamiyorum kaldi ki bizdeki terörün arkasindaki gücleri anlatmama herhalde gerek yoktur.
Alma Türk'ün AHINI

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #8 : 30 Eylül 2012 »
toprak verilmesini şartla kabul ediyorum demen yanlış kandaşım bir ölür bin çoğalırız ama toprak vermeyiz şartla demen konuyu hainliğe vurmanla birebirdir.

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #9 : 30 Eylül 2012 »
ha bu arada soykırımı istiyorum hemen başlarsak seneye biter.mesajları birleştiremedim ayrıca yazdım bu arada