Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Gönderen Konu: HEPİMİZE GEREKLİ: PC İLK YARDIM KİTABI  (Okunma sayısı 2242 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

zeybek39

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
HEPİMİZE GEREKLİ: PC İLK YARDIM KİTABI
« : 06 Ağustos 2006, 14:51:01 »

Irkdaşlarım.. aşağıdaki linkten Bilgisayar hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz bir e kitap bulunmakta. Kitapda bütün konular en ince ayrıntıya kadar girilerek anlatılmıştır. Bu kitaptan bilgisayara yeni başlamış arkadaşlardan tutunda en deneyimli bilgisayar kullanıcısına kadar herkesin faydalanabileceğini düşünüyorum. E-kitap 6 Mb olup 288 sayfadan oluşmaktadır.

http://rapidshare.de/files/28387185/PCilkyardim.rar.html

Not : Bu dökümanı açabilmeniz için sisteminizde Acrobat Reader programının kurulu olması gerekmektedir. Bu programı http://ardownload.adobe.com/pub/adob...x/ar505enu.exe adresinden indirebilirsiniz.

*rapidshare'den dosya indirmek: yukarıda verilen bağlantıya tıklayın.Açılan sayfanın altındaki free kutucuğunu tıklayın.Gelen sayfanın orta kısmında saniye sayacı çalışmaya başlayacaktır.Sayma süresi bittiğinde verilen kodu kutucuğa yazıp alttaki "Download from cogent-network" çubuğuna basınız..

ÖNEMLİ! OTAĞIMIZ ARŞİV YAYIMINDADIR. AKTİF/ANLIK OLARAK HİZMET VEREMEMEKTEDİR. HİZMET SÜRESİ 3+ GÜN OLABİLİR

Önemli! Bu ağda Türk Ceza Kanunun 20.ci madde ve 5651 sayılı kanunun 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir. Ülkemizin anayasal hukuk kuralları çerçevesince kişiler kendi görüşlerini beyan etmişlerdir. Uygunsuz/Aykırı içerikleri lütfen bildirmekten çekinmeyin. İlgili hukukçu arkadaşlarımız bildirimlerinizi inceleyip 5 (beş) iş günü içerisinde sonuçlandıracaktır. İçerik sahibi olarak uygunsuz içerikleri kaldırmayı taahhüt ediyoruz.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.038 saniyede 28 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 260418, Gökalp Sunucu