Gönderen Konu: FETHULLAH GÜLEN DGM DOSYASI FETÖ  (Okunma sayısı 171783 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TeknikTürk

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
Ynt: FETTULLAH GÜLEN DGM DOSYASI
« Yanıtla #40 : 28 Haziran 2006 »
Fethullah'ın şu anda birçok okulu var . Bu kadar parayı nereden buluyor bunlar?

Ayrıca 1999 yılında Türkiye'den ayrıldı ve daha dönmedi.Neden?

Uzun lafın kısası; Fethullah'ın misyonu İslam ülkelerine ABD hegamonyasını kabul ettirmek.Bu işi
topla tüfekle değil , dindar kılığında yapıyorlar.
Benim anlatmak istediğimde tam olarak buydu.

Çevrimdışı sinan37

• Yeni Üye
  • *
    • Ne Mutlu Türküm Diyene
« Yanıtla #41 : 02 Temmuz 2006 »
Şeyhin yavruları Neden Türk Otağına gelip propaganda yaparlar anlamıyorum.

Türk denilince herhalde bizleri şimdiki iktidarın vekilleri gibi görüyorlar,malum adamların Türklük,vatan diye bir sıkıntıları yok.

DEĞERLİ TÜRKÇÜ KARDEŞLERİM LÜTFEN PKK İLE FETULLAH CEMAATİNİ KARIŞTIRMAYALIM.PKK HERŞEYİ AÇIK BİR TERÖR ÖRGÜTÜDÜR VE TÜRKLERİN İKTİDARINDA CEZASI VERİLECEKTİR AMA FETULLAH İÇTEN İÇE MİLLETİMİZİ ESİR ALMAKTA AMERİKANIN DÜMEN SUYUNA SOKMAKTADIRKİBU FDAHA TEHLİKELİDİR ŞU ANDA EMNİYET TEŞKİLATI OLMAK ÜZERE BİRÇOK KURUM FETULŞLAHIN KONTROLÜNE GİRMİŞTİR.

SAYGILAR.....

Çevrimdışı börtçeni

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #42 : 02 Temmuz 2006 »
arkadaşlar bu iş ciddiye alalım bu fetoş takım iyice azdıçünkü daha önce fem dersanelerinde büyüdüler devlete sızdılar şimdi ülkemizi parçalamaya yelteniyorlar emniyet adalet bakanlıgı savcılar hata orduya kadar girdi bu şerifsiler  geçen yıl biri albay olmak üzere bir çok subay atıldı ordumuz bu konuda çok dikkatli unutmayalım şemdinlide askerlerimiz mahkum eden savcı ve büyük anıta iftira atan savcılar hep fetoşcu      Tanrı Türk korusun

Çevrimdışı Turk_aze

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #43 : 03 Temmuz 2006 »
arkadaşlar siz bu fethullahın sadece Azerbaycandaki organizasyonunu görseniz sinirden 1 hafta kendinize gelemezsiniz.bu adamı ciddi tehlike olarak görmek ve bu adama karşı mücadele etmek şart.ben 2003 mayısında Bakü'de bir kırtasiyeye girdim fotokopi çektirmek için..Baktım içerde Türkiye Cumhuriyetinin Bayrağı var.Atatürk resmi niye yok dedim ve kasadaki itin bana verdiği cevap aynen şu ;

Atatürk? he o hitler üniformalı mısto koru mu dirsen??

Bu cevaptan sonra kasadakinin yüzüne sert sert baktım ve nerelisin dedim.Adam Diyarbakırlı çıktı.Kimlerdensin, pkk mısın dedim ve adam aynen pekeke de benden daha gıdemlisi yohtir dedi.

fotokopiyi çektirmedim ve dışarı çıktım.devriye gezen Azerbaycan polisini durdurdum ve bu itlere niye müdahele etmiyorsunuz dedim.Polis Teğmen A.E. bana şöyle cevap verdi ;

Gardaşım,sen Türksen men de Türkem.Bizim yeddi neslimiz Türkdür.Ama bu südü harablar hamsı kürtdü ve fethullahdan maliye vesaiti alır.Bizim nazir de kürtdü.Men bu adamlara tek ne edebilerem?

Çevrimdışı nil

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #44 : 03 Temmuz 2006 »
Offffffffff bu miyavlayan kedileri gördükçe yüreğim daralıyor, beynim uyuşuyor,bu tip insanlar tahammül sınırımı zorluyorlar.Bu siteye ümmetçi takımı neden gelir anlayamadım ki?Sabrımızı ölçüyorlar galiba

Çevrimdışı a.bayraktar

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
  • Her Türkçü ile haberleşmek isterim.
« Yanıtla #45 : 03 Temmuz 2006 »
   Ülkücüleri Türkçü saymamak gibi hataya düşme hakkımız asla yok!...Biliyoruz ki;Türkçülüğün ve Türk Milliyetçiliğinin siyasi anlamda bayraktarlığını halen ÜLKÜCÜLER ve MHP yapıyor.Yanlışlarını söylemek de bizim görevimiz olsun.
   Birilerinin oyununa gelmek ve ülkücüleri "tu kaka" gibi görmek Türkçülere asla yakışmaz.

Çevrimdışı a.bayraktar

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
  • Her Türkçü ile haberleşmek isterim.
« Yanıtla #46 : 03 Temmuz 2006 »
   Bugüne göre konuşmak ve değerlendirmek zorundayız.Ülkücüleri inkarın bizlere yararı olmaz düşüncesindeyim.Ne zaman kendi oluşumumuzu tamamlarız o zaman işler ve dengeler değişir.Selamlar...

Çevrimdışı bilge_tonyukuk

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #47 : 06 Temmuz 2006 »
SAYIN IRKDAŞLARIN KANDAŞLARIM ŞU FETULLAH GÜLEN VEDE ARKASINDAN GİDEN TOSUNCUKLARLA NASIL MÜCADELE EDEBİLİRİZ..ÖNERİLERNİZİ BEKLİYORUM.. :?

Çevrimdışı Turk_aze

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #48 : 08 Temmuz 2006 »
güçlü bir teşkilatlanma ile.

Çevrimdışı çakabey

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #49 : 28 Temmuz 2006 »
sevgili teknik Türk demişsinki insanlar nasıl bunların eline düşer.Çok basit.anlatım.En başta Türkiyedeki fakir aile çocuklarını çok rahat belirliyorlar.Sonra onları daha anaokulundayken,daha kendi kimliğini bile bilmeden beyinlerini yıkamaya başlıyorlar.Bu yıkama lise sonuna kadar aksamadan sürüyor.Lise bitminde en basta askeri okullar(tabı oraya girmeleri biraz zor oluyor ve hıç zızamıyorlar)sonra girmelerı en kolay olan emliyet.kalanlarda devletin diger onemli kurumlara.Yani adamlar işlerini biliyorlar.O yüzden fetoşcu olanlarda fazla suç bulmamak gerek.Suan onlara ne anlatsan bos.Anlayamazlar.Çözüm çok çok basit.Bizlerde onlar gibi örgütlenip devletimizi ve milletimizi koruyacağız.Türkçü okullar,dershaneler açıp onları çökerteceğiz.Yoksa bunlardan daha çok çekeriz.Yazımı biraz uzun tutmuş olabilirim.Kusuruma bakmassanız sevinirim.Hepiniz şimdilik allaha emanet olun.
Her TÜRK asker doğar...