Gönderen Konu: fettos deyıpte saygısızlık yapmayın lutfenn  (Okunma sayısı 9366 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aslanonur

• Ziyaretçi
Ynt: fettos deyıpte saygısızlık yapmayın lutfenn
« Yanıtla #10 : 30 Ağustos 2006 »
Yavuz Han ve Çakabey abilerim

Yazım tarzına bakılırsa yaşı küçük demiş Yavuz Han abim ben bunun yaşla ne alakası olduğunu sormak istiyorum yaşı küçük olan tamam gençliğimiz sorumsuz olmuş olsa bile sizin bu bakış açınız benim gibi Türkçü gençlerin hevesini kırmaktadır.

Çakabey abimde çoluk çocukla uğraşamam demiş çoluk çocuk Fetocu mu ? Yine ön yargıyla söylenmiş bir söz yani Fetonun bütün adamları çocuklar mı gençler mi ?

Şimdi bi kere ALTUG kullanıcı adlı şahısın mesajını anlamak gayet zor Türkçe katledilmiş durumda.

Ona tavsiyem Feto okullarında Türkçe öğretiyomuş ya oraya bi uğrasın.

Sonra Fettoşun korunacak bi tarafı yoktur Salur Çerisi kullanıcı adlı Türkçümüzün yazdığı ileti gayet açıktır en güzel cevaptır dini sitelerde sıkça rastladığımız Fetullah Gülen Hoca Efendimizden Mp3 ler bölümü vardır böyle dini sitelerede mesaj bırakmak gerekir diye düşünüyorum

Çevrimdışı Erendiz

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #11 : 31 Ağustos 2006 »
Bak Altug:

Önce: Said-i Nursi'nin en yakın yardımcılarının yanlarında kalarak "Risale-i Nurlar"ın hepsini okudum.

Sonra: Fetullah'ın Akyazılı dersanelerinde matematik dersi verdim, okuttukları bütün kitap ile dergileri okudum, kasetleri dinledim.

Ben Türk'üm Altug!
İstiklal Marşı, Atatürk portresi.. bunlar "göz boyama!"
Uyan, kendine gel!
Kurtuluş Savaşında subay olan dedem, yirmi yaşıma dek bana Osmanlıca, Arapça ile Farsça öğretti.
Ben de boş durmadım. TARİH-İ TABERİ, TARİH-İ BEYZAVİ, TARİH-İ CEVDET.. gibi kaynakları eski yazı ile okudum.
Said-i Kürdi de, Fetullah da kendi düşüncelerini söylemiyorlar. Oradan - buradan derleyip toparlayarak konuşuyor, yazıyorlar.
Oku MEKTUBAT-I RABBANİ'yi, oku Mevlana Celaleddin'in MESNEVİ'sini, Eski Yunan, Latin felsefesi ile atasözlerini. Göreceksin, nereden, neler alınmış.
Fetullah'ın okullarında Türkçe, Türk benliği değil, "Osmanlıca" denen karmaşa dil, üstelik Said-i Kürdi ile Fetullah'ın bozuk Osmanlıcası vardır.
Bu okullarda öğretmenlik yapan Türkçü öğretmen arkadaşlarım var. Kimse bilmez, ne durumdalar! Kendilerini de belli etmezler, edemezler!
Fetullah Gülen son yirmi yılda YÜZ BİN T. C. YURTTAŞININ ÇOCUĞUNA AD KOYMUŞ. İÇLERİNDE BİR TEK TÜRKÇE KİŞİ ADI YOK! YÜZDE ALTMIŞI: ARAPÇA; YÜZDE KIRKI: FARSÇA.
MACAR TÜRKÇÜ ARKADAŞIM, MACARİSTAN'DA NELER YAPTIKLARINI..
GAGAVUZ TÜRKÇÜ ARKADAŞIM, GAGAVUZYERİNDE NELER YAPTIKLARINI..
KAZAK TÜRKÇÜ ARKADAŞIM, KAZAKİSTAN'DA NELER YAPTIKLARINI..
Günü gününe bana iletir!
Siz de öğrenmek ister misiniz?
Bu okullarda Türkçe kökenli sözlere yağılık(düşmanlık) yapılır!
Bu okullar, daha önceden çok çalışkan çocukları belirler, varsıl çocukları belirler, okuturlar.
Kazan'da, Başkurtelinde, Kazakistan'da, Kırgızistan'da birinci yıl, ikinci yıl okumuş, öbür yıllar aylık akçasını ödeyememiş olan kaç öğrencinin bu okullardan atıldığını biliyor musunuz?
BEN BİLİYORUM!
BEN NURCULUĞU DA, FETULLAH'I DA ÇOK, ÇOK İYİ BİLİYORUM!
BÜTÜN ÇEKİRDEK YÖNETİCİLERİNİN: KÜRT, ARAP, BOŞNAK, ARNAVUT, ÇERKEZ, GÜRCÜ.. OLDUĞUNU DA, ADIM GİBİ BİLİYORUM!

Çevrimdışı TeknikTürk

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #12 : 31 Ağustos 2006 »
boyle salaklar yokmu bişey bilmeden konusanlar deli ediyor benı  ama o kanla abdest alanlar kitabını nerden bula bilirım
http://www.ideefixe.com/kitap/tanim.asp?sid=R6JJ5Q3CNA4AIET33LJ1
Kitap fetoşcularca mahkemeye verilmiş ve bir avukatlar ordusunca toplatılmaya çalışılmıştır ancak mahkeme kitabın yeterli delillere dayandığını,delillerin doğru olduğunu,suçlamaların temellendirildiğini görmüş ve fetoşçularda davayı kaybetmiştir.Yani oldukça gerçekçi bir kitap.Herkelimesi kaynak gösterilerek yazılmış.Zaten çoğu delil fetonun ve saidi kürdinin kendi kitaplarından oluşuyor.Herkese tavsiye ederim.Fetoşçulara bile gösterdiğinizde cevap veremiyor saçmalıyorlar.

Çevrimdışı 38asa

• Türkçü-Turancı
  • **
    • http://www.sinanoglu.net
« Yanıtla #13 : 31 Ağustos 2006 »
Bütün yazı boyunca tek cümlesini doğru yazmış bu asalak Nurcu köpek.O da Nurcuların insanların nefretlerine değmeyecek kadar hassiyesiz olmaları.

Arkdaşım Altuğ sen şimdi Risaleyi Nurlarda geçen Tahir Mutlunun Fetoş olduğunuda bilmiyorsundur.Madem bu kadar Türkçüsün de nasıl oluyorda savunduğun bir adam kürt milliyetçisinin yanında kalıyor?

Dediğin gibi sadece Türkçe yi bir yerlerde öğrettiği için Fetoş seviyorsan o zaman şu cümlesinide iyice öğren "CIA yardım etmeseydi biz ne Kuzey Irakta,nede başka yerde okul açamazdık."
Kahramanlar can verir
Yurdu yaşatmak için...