Gönderen Konu: Euro2008 Türkiye:2 - Almanya:3 (YARI FİNAL MÜCADELESİ)  (Okunma sayısı 9510 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilteris7

• Ziyaretçi
 Eksiklerimiz-sakatlarımız çok, ama zafer gene bizim olacaktır. Haydi BOZKURTLAR, ZAFER BİZİM OLACAK !!!

:asker::turan: :asker:

Çevrimdışı Aybike

• Yeni Üye
  • *
Almanya'da yer yerinden oynuyor, bizi kücümsüyorlar ama yaniliyorlar. 10 kisi oynasak bile bu maci, son saniyeye kadar mücadele edecegiz.

Görsünler TÜRKÜN gücünü, korksunlar bizden!!!

Çevrimdışı Tuğçe Özsoy

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK IRKI SAĞOLSUN!!!
Esenlikler kandaşlarım..

Şuan devre arasındayız. Durum 1 - 1 fakat bu beraberlik ikinci yarıda bozulup Türklerin üstünlüğüyle finalde olacağız.Buna yürekten inanıyorum Irkdaşlarım.

Milli takımımıza başarılar diliyorum.Tanrım onlara yardımcı olsun..

TTK !!!
"cihat" değil "KIZILELMA" !!!
"ab" değil "TURAN" !!!

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Tanri bizi cezalandirdi! Adaletsizlik yapti! Tanriyi protesto ediyorum!! Irk´im sagolsun.
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

ilteris7

• Ziyaretçi
 İyi mücadele ettik. Turnavadaki en iyi topumuzu oynadık. Ama bu sefer olmadı. Sağlık olsun, Avrupa Şampiyona'sında ilk kez yarı final oynadık. Bu da bir ivmedir, gelişmedir. Milli Takımda; Tenik Direktöründen, Yardımcı Antrenörlere, Oyunculardan, Kondisyonerlere-Masörlere ve tüm ekibimize; Türkiye'yi, Türk Milleti'ni bu kupada layıkı ile temsil ettiklerinden ve de Sahada gösterdikleri olağanüstü performanstan dolayı tebrik ediyorum.

Sağolun, Varolun.

Çevrimdışı ATILA

• Yeni Üye
  • *
Milli takımımızı en içten duygularla kutluyorum.Ay yıldızımızı dünyaya gösterdiler.Onlar birer bozkurt.Birdahaki sefere şampiyonluğu almamız dileğiyle hepsine sonsuz teşekkürler.TÜRK üz gururluyuz.NE MUTLU TÜRK ÜM DİYENE.
TANRI TÜRK Ü KORUSUN

Çevrimdışı NTürk

• Türkçü-Turancı
Bizim olması gereken bir maçtı.Sadece bir kaç hata çok şeye sebep oldu.Umarım birdaha ki sefere kupa bizim olur.Bütün Bozkurtları kutluyorum.

TTK
HARAY HARAY MEN TÜRKEM!!!

Çevrimdışı İL TEGİN

• Türkçü-Turancı
 Millilerimizi ve Teknik kadromuzun hepsini kutluyorum. Türk Milleti'ne büyük bir sevinç ve başarı yaşattılar.  2010 Dünya Kupasında görüşmek üzere...

Çevrimdışı Tuğçe Özsoy

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK IRKI SAĞOLSUN!!!
Tanri bizi cezalandirdi! Adaletsizlik yapti! Tanriyi protesto ediyorum!! Irk´im sagolsun.

Kandaşım güzel bir gülücük yarattın.. :-)

Türkler yine büyük olduğunu bütün dünyaya gösterdi.Milli Takımımıza çok teşekkür ediyorum.

Esen kalmanız dileğiyle..

TTK !!!
"cihat" değil "KIZILELMA" !!!
"ab" değil "TURAN" !!!

Çevrimdışı gurturk

• Türkçü-Turancı
Türk kökenli millilerimizi ve teknik kadromuza teşekkürler.