Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Gönderen Konu: Eskişehir- diyarbakırspor  (Okunma sayısı 11663 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mete Saltuk

• Türkçü-Turancı
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
Ynt: Eskişehir- diyarbakırspor
« Yanıtla #20 : 18 Mayıs 2008, 02:50:09 »

İlginiz için teşekkürler değerli ilteriş7 kardeşim.
Aslında mesajı yazarken "biz TÜRK'lerden ayrı tutmadığı gakgoşun biri" derken, sadece o 1 kişiye tepkimi göstermek istemiştim. (Çünkü kendini gakgoş olarak tanıtıyordu) Ancak haklısınız, okurken anlaşılamıyor. Yurt dışında yaşayan soydaşlarımızla ilgili bir konuda, kendini dadaş olarak tanıtan kürtlerle ilgili  "sahte dadaş" şeklinde bir yorum geçmişti. Ben de önceki yorumuma "sahte gakgoşun biri" şeklinde düzeltme yaparak yanlış anlaşılmanın önüne geçiyor, yanlış anlayabilecek gakgoş kardeşlerimden özür diliyorum. İlginiz ve uyarınız için tekrar teşekküler. Saygılarımla

Mete Saltuk

• Türkçü-Turancı
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
« Yanıtla #21 : 18 Mayıs 2008, 21:37:21 »

Boluspor-Eskişehirspor final mücadelesinde, Boluspor 2. dakikada Erhan'ın kırmızı kart görmesi sonucu 10 kişi kaldı. İlk yarı sonucu, Boluspor 0-0 Eskişehirspor.

Tuğçe Özsoy

• Türkçü-Turancı
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
  • TÜRK IRKI SAĞOLSUN!!!
« Yanıtla #22 : 18 Mayıs 2008, 22:00:52 »

48.dakik Eskişehir spordan Doğanın golüyle karşılaştık.Umutlarımız bitmiş değil.
10 kişide olsak bu maçı kazanacağız.

TTK!!!
"cihat" değil "KIZILELMA" !!!
"ab" değil "TURAN" !!!

ERGENEKON10_34

• Türkçü-Turancı
  • **
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
« Yanıtla #23 : 18 Mayıs 2008, 22:46:26 »

Buradan Esesi kutluyorum süper lige ateşli taraftarıyla renk getirecekleri kesin umarım seneye Karşıyaka'mıda süper ligde görmek mümkün olur!!

ilteris7

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : 19 Mayıs 2008, 01:51:19 »

Boluspor, finale kadar gelmesine, iyi mücadele etmesine rağmen Süper Lg'e çıkamadı. Kendilerini gösterdikleri mücadeleden dolayı kutluyorum.

Ve Nihayet uzun bir aradan sonra SÜPER LİG'e HOŞ GELDİN ES-ES ! TEBRİKLER!...

ilteris6

• Ziyaretçi
« Yanıtla #25 : 19 Mayıs 2008, 04:15:38 »

Gönlüm Boluspor'dan yanaydı ancak iyi mücadele etmelerine rağmen başaramadılar.
Eskişehirspor'u kutlarım ve Süper Lig'de başarılar dilerim.

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : 19 Mayıs 2008, 09:04:37 »

Forza EsEs!

gurturk

• Türkçü-Turancı
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
« Yanıtla #27 : 19 Mayıs 2008, 17:56:04 »

Yaşa Es Es.

Mete Saltuk

• Türkçü-Turancı
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
« Yanıtla #28 : 19 Mayıs 2008, 19:58:09 »

Maçı izlemedim ama; yorumlar, hakemin  ilk kırmızı kart için acele ettiğini söylüyor. (Maliye bakanı isteyince oluyor bazı şeyler.) Eskişehirspor'a, Süper Lig'de başarılar diliyorum.

OLCAYTU

• Türkçü-Turancı
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
  • TANRI TÜRK'Ü KORUSUN
« Yanıtla #29 : 19 Mayıs 2008, 20:09:25 »

Eskişehir Sporu tebrik ediyorum.Süper ligde başarılar.
Saraylarda süremem;
Dağlarda sürdüğümü.
Bin cihana değişmem;
Şu öksüz TÜRK'lüğümü.

ÖNEMLİ! OTAĞIMIZ ARŞİV YAYIMINDADIR. AKTİF/ANLIK OLARAK HİZMET VEREMEMEKTEDİR. HİZMET SÜRESİ 3+ GÜN OLABİLİR

Önemli! Bu ağda Türk Ceza Kanunun 20.ci madde ve 5651 sayılı kanunun 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir. Ülkemizin anayasal hukuk kuralları çerçevesince kişiler kendi görüşlerini beyan etmişlerdir. Uygunsuz/Aykırı içerikleri lütfen bildirmekten çekinmeyin. İlgili hukukçu arkadaşlarımız bildirimlerinizi inceleyip 5 (beş) iş günü içerisinde sonuçlandıracaktır. İçerik sahibi olarak uygunsuz içerikleri kaldırmayı taahhüt ediyoruz.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.075 saniyede 28 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 260418, Gökalp Sunucu