Gönderen Konu: Ermenistan'a 10 puan veren soysuzlar  (Okunma sayısı 13211 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kumuk

• Yeni Üye
  • *
Ynt: Ermenistan'a 10 puan veren soysuzlar
« Yanıtla #20 : 26 Mayıs 2008 »
istanbuldaki ermeniler padişahımıza suikast düzenleme cesaretini gösterebilmiştir zira ruslar ve ingilizler onları şımartıp kışkırttılar.
(ben türkoğlu Türküm fakat istanbulda yerim yok) neden ermeniler istanbulda oturuyorlarda anadolunun herhangi bir ilinde oturmuyorlar.?
şırnak cıvarında ermeni köyleri olduğunu biliyorum.

Çevrimdışı GOKTURK

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #21 : 26 Mayıs 2008 »
istanbuldaki ermeniler padişahımıza suikast düzenleme cesaretini gösterebilmiştir zira ruslar ve ingilizler onları şımartıp kışkırttılar.
(ben türkoğlu Türküm fakat istanbulda yerim yok) neden ermeniler istanbulda oturuyorlarda anadolunun herhangi bir ilinde oturmuyorlar.?
şırnak cıvarında ermeni köyleri olduğunu biliyorum.

Sn Kumuk

Gerekli gereksiz başlıklar açmayın. Gereksiz ilaveler yaparak ileti sayısını arttırmayın. Ekleyeceğiniz birşey varsa değiştir butonuna basarak daha evvelki iletinizin içerisine ekleyin. Ayrıca hangi padişahınız. Osmanlı İmparatorluğunda mı yaşıyorsunuz hala? Türkiye Cumhuriyeti kurulalı 85 yıl oldu ve cumhuriyet ile yönetiliyoruz. Neden Kurtuluş Savaşımız sırasında ermenilerin yaptıkları ile değilde İstanbul'da padişaha yapılmış suikaste taklıp kalmışsınız anlayamadım

ilteris6

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : 27 Mayıs 2008 »
Yarışma saçma bir yarışma.Üstüne tartışılacak da fazla bir şey yok.Birileri istediği gibi at koşturuyor.İstediği gibi sonuç tayin ediyor.

Bence böyle magazin konuları yerine daha ciddi konularda enerji harcayalım.

TTK

Çevrimdışı Mete Saltuk

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #23 : 27 Mayıs 2008 »
 Eurovision

Rusya

Ukrayna

Yunanistan

Ermenistan

Norveç

Sırbistan

Türkiye

Azerbaycan

İsrail

Bosna.

Eurovision’un ilk 10’u böyle.

*

Deniyor ki:

"Komşu komşuya oy verdi..."

Yanlış.

Komşu komşuya oy verdiyse, İspanya, neden Portekiz veya Fransa yerine, Romanya’ya 12 puan verdi? Portekiz, neden İspanya yerine, 12 puanı Ukrayna’ya verdi? Fransa, Hollanda, Belçika ve Yunanistan, komşu olduğu için mi Ermenistan’a 12 verdi? İsrail, komşu olduğu için mi Rusya’ya 12 verdi? Almanya’nın 10’u bize, 12’si Yunanistan’a... Komşu mudur?

*

Peki nedir?

*

AB çökmüştür!

İlk 10’a bakın...

Bir tane AB üyesi ülke yok.

*

"Yunanistan var" derseniz...

Ben de size, "İlk 4’e biraz daha yakından bakın" derim...

4’ü de Ortodoks!

İlk 10’da 5 Ortodoks, 3 Müslüman, 1 Evanjelik, 1 Musevi var.

Hani, Katolik Avrupa?

*

Kabul edilse de, edilmese de, ulus devletleri tespih gibi etrafına dizen Rusya’nın borusu ötüyor AB topraklarında... Siyasi, ekonomik, nüfus ve nüfuz olarak, gerçek bu.

*

Bize gelince...

*

Sınırlarını korumak için Mehmetçik gönderdiğimiz, liman sattığımız İsrail’den "sıfır" aldık... "KKTC size feda olsun" dediğimiz Kıbrıs Rumu’ndan "sıfır" aldık... "Hepimiz Ermeniyiz" dediğimiz Ermenistan’dan "sıfır" aldık... "Dostum Kosta" dediğimiz, banka sattığımız Yunanistan’dan "sıfır" aldık... Medeniyetler İttifakı yaptığımız İspanya’dan "sıfır" aldık...

Saftirikliği bırakmanın zamanıdır.

(Hürriyet Gazetesi- Yazar Yılmaz Özdil'in Eurovision adlı yazısından  alıntıdır.)

Çevrimdışı ÖzerBozkurt

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #24 : 27 Mayıs 2008 »
Oy verenlerin kim oldukları bellidir. Bence bu konu üzerinde daha fazla tartışmanın bir manası yok. Bize bir getirisi yok.

Çevrimdışı feyman

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #25 : 29 Mayıs 2008 »
Aynı öfkeyi ben de hissettim.
Azeri kardeşlerimize yapılan katliamları ne çabuk unuttuk.Onlardan bize 1 puan bile gelmezken millete şirin görünmek adına ermeniye yunana puan dağıttık.
Olacak iş değil.
TÜRK IRKI ASİL IRK,TÜRK KANI ASİL KANDIR!!

Çevrimdışı ÖzerBozkurt

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #26 : 29 Mayıs 2008 »
Aynı öfkeyi ben de hissettim.
Azeri kardeşlerimize yapılan katliamları ne çabuk unuttuk.Onlardan bize 1 puan bile gelmezken millete şirin görünmek adına ermeniye yunana puan dağıttık.
Olacak iş değil.
Kandaşım;
Konuyu baştan okumadın mı? Türkiye'de yaşayan ermeniler hakkında hatırlatmalar yapıldı. Ermeniler de bizim gibi ırklarına aşırı düşkünler. Onların attıkları mesajlar sayesinde ermenistan puan aldı. Bunda şaşılacak bir durum yok.

Çevrimdışı orkunss

• Türkcü
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #27 : 29 Mayıs 2008 »
Ben bu yarismayi politik buluyorum yalniz ermeninin sadece ismini duyunca bile bütün tüylerim ürperiyor Atsiz Atanin oglu Yagmura hitaben yazdigi Vasiyetnamesindeki gibi Türkcü Irkdaslarim bunca düsmanla carpismak icin iyi bir Türk olup iyi hazirlanmali

Tanri Yardimcimiz Olsun
Kendine Doğru

Atanın içkisi köpüklü kımız,
Arpa suyu içme! dedi bir Kırgız!

Evinin yemişi erikle elma,
Komşunun bağından hurmayı alma!

Başka dile uymaz annenin sesi,
Her sözün ararsan vardır Türkçesi!

Duymadan düşünme, görme sezmeden,
Kendi duygun olsun usunu yeden!

Dile, yap! Tanrı'nın sensin bileği,
Göktürk'ün sendedir yüce dileği!

Ziya GÖKALP

Çevrimdışı İçenbilge

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #28 : 30 Mayıs 2008 »
oy verenlerin Türk olduklarını zannetmiyorum

muhtemelen Türkiyede yaşayan ermeni asıllı kişilerdir bunlar...

yinede çok kötü bir olay...insanın kanına dokunuyor...
Başbuğ Atillanın Fatih Sultan Mehmet Han'ın Mustafa Kemal Atatürk'ün Torunuyuz...

Çevrimdışı urmiye

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #29 : 31 Mayıs 2008 »
Onlar içimizdeki temizlenmesi gereken köpekler....

Y.N
İzin almadan reklam yapmaya kalktığınız için ilk ve son kez uyarıdır. Tekrarlamanız halinde yasaklanacağınızı bildiririm.