Gönderen Konu: Diyarbakır'da 13 şehit  (Okunma sayısı 9595 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cebe Noyan

• Her Şey Türk İçin, Türk'e Göre!
  • Türkçü-Turancı
  • Türk Irkı Sağ Olsun!
Diyarbakır'da 13 şehit
« : 14 Temmuz 2011 »

Son Dakika

Diyarbakır'da güvenlik kuvvetleri ile bir grup terörist arasında çıkan çatışma devam ederken, 13 askerin şehit, 7 askerin ise yaralandığı belirtildi.

Diyarbakır'ın Silvan ilçesi Dolapdere köyü kırsalı ile Kulp ilçesi Tüplü köyü kırsalında arama tarama faaliyeti yapan güvenlik kuvvetleri ile bir grup PKK terör örgütü mensubu arasında yaşanan çatışmada şehit olan asker sayısının 13'a yükseldiği belirtildi. Teröristler ile girilen sıcak temasta yaralanan 7 askerin helikopterle Diyarbakır Asker Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındığı belirtiliyor.
Teröristlerin etkisiz hale getirilmesi için bölgeye çok sayıda asker sevk edilirken, çatışmanın yaşandığı dağlık ve ormanlık araziye havadan da helikopterler aracılığıyla komandoların indirildiği bildirildi. Bölgeye yakın yerlere komandolar indirilirken, güvenlik kuvvetlerine ateş açan teröristlerin barındığı alanların helikopterlerle tarandığı belirtildi. Bölgede geniş çaplı operasyonların sürdüğü ve çatışmaların zaman zaman devam ettiği bildirildi.
Ümmetinizin bittiği yerde, Türk'ün Kudreti başlar.

"Niye kaçıyoruz? Çok diye niye korkuyoruz? Azız diye niye kendimizi hor görelim? 'Hücum edelim' dedim. Hücum ettik...Savaştık. Bizdeni iki ucu,
yarısı kadar fazla idi. Tanrı lûtfettiği için, çok diye korkmadık, savaştık. Tarduş şadına kadar kovalayıp dağıttık."
(Bilge Tonyukuk - 2. Taş, Batı Yüzü - 3-4-5-6)

Çevrimdışı Işbara Tarkan

• Türkçü-Turancı
  • Elçibey'in Askeri
Ynt: Diyarbakır'da 13 şehit
« Yanıtla #1 : 14 Temmuz 2011 »
Buna sebep olanların Tanrı belâsını versin.Kızıl Tamudan çıkamasınlar.Soyları kurusun.Daha ne denir? Yok böyle bir acı.
"Süt verirken öz anam, Böyle demişti bana: Seni kurban besliyorum Türk Yurduna, Vatana, Bu dünyada azatlığı şan şöhretten üstün tut, Alçaklığı, yaltaklığı, rezilliği sen unut! Senin sevgin vatan olsun, millet olsun, ben olum, Sütüm sana haram olsun; hıyanet etsen oğlum!"

Ahmet Cevat

Çevrimdışı Cebe Noyan

• Her Şey Türk İçin, Türk'e Göre!
  • Türkçü-Turancı
  • Türk Irkı Sağ Olsun!
« Yanıtla #2 : 14 Temmuz 2011 »
Bu acıya daha ne kadar dayanacağız!
Ey yüce millet hala uyanamadınız mı, uyanmanız için daha kaç şehit vereceğiz?
Yüreğimiz yanıyor, bir hafta da 22 şehit verdik. Yazıklar olsun....!
Ümmetinizin bittiği yerde, Türk'ün Kudreti başlar.

"Niye kaçıyoruz? Çok diye niye korkuyoruz? Azız diye niye kendimizi hor görelim? 'Hücum edelim' dedim. Hücum ettik...Savaştık. Bizdeni iki ucu,
yarısı kadar fazla idi. Tanrı lûtfettiği için, çok diye korkmadık, savaştık. Tarduş şadına kadar kovalayıp dağıttık."
(Bilge Tonyukuk - 2. Taş, Batı Yüzü - 3-4-5-6)

Çevrimdışı KanTürk1

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #3 : 14 Temmuz 2011 »
Mekanları cennet olsun şehitlerimizin.
Yapanların ve yapmalarına imkan sağlayanların Tanrı belasını versin.
Ne Mutlu Türküm Diyene !

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 14 Temmuz 2011 »
Askerlerimizi,kınalı kuzularımızı şehit ettiler,demokratik özerklik ilan ettiler !

Yahu Kerkük Türkmenlerinin katliam yıldönümünde bilerekmi denk getirdiler.Söyleyecek söz bulamıyorum daha fazla.

Ruhları Şâd,Mekanları Cennet olsun,Kahramanlar can verir yurdu yaşatmak için.

Tanrı Türk'ü Korusun.

Çevrimdışı Kurtkaya

• Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 14 Temmuz 2011 »
Bu acıya yürek dayanmaz oldu.
Daha nereye kadar şehitlerimize rahmet dileyeceğiz?
Sabır, sabır, nereye kadar?
Yiten canlar,
Sönen ocaklar,
Ağlayan analar,
Yetim sabiler,
Dul kalmış taze gelinler
Hep bizim!

Türk'ün canı yanıyor.
Devlet, devletliğini,
Ordu, orduluğunu
Ve her kim ki görevli ve sorumluysa üzerlerine düşeni yapsınlar.
Yapsınlar, yoksa Türklüğün öykeni kabardı.
Bunun çaresine bakması gerekenler bakmazsa
Vallahi, billahi, tillahi Türk Milleti bakacak!

Kellecizade başbakan deyyusu!
Bakanlar kurulu denen haysiyetsiz köpekler!
Ordunun başına çöreklenen omzu kalabalık dürziler!
Ulan Tanrı diye makama, mevkiye ve dünyalığa tapan şerefsizler!
Ulan devletin başındaki kanı kırık kahpe avrat çocukları!
Daha ne duruyor, neyi bekliyorsunuz?
Ya gerekeni yapın, yada Türk Milletinin önünden çekilin.
Çekilin, zira çekilmezseniz bu ateş seli önce sizi sonra da o kudurmuş kürt köpeklerini yakıp yok edecek.
Bizden söylemesi.

Artık şehitlere rahmet, millete de başsağlığı filan dilemiyorum.
Ölürse Türk ölür.
Hep deriz ya ölüm en çok bize yakışır diye!
Hayır Türk'e böyle ölmek yakışmıyor.
Türk ölürse vatan kurtulur.
Türk ölürse yeni bir devlet ve bayrak dikilir.
Türk ölürse dünya yeni baştan değişir.
Artık ölmeyeceğiz.
Bundan gayrı:
Türk anaları ağlamayacak!
Türk sabiler yetim kalmayacak!
Taze gelinlerimiz dul kalmayacak!
Türk'ün ocağı sönmeyecek!!!

Söz bitmiştir artık.
Dişe diş, kana kan
Ya Allah, Bismillah....
İNTİKAM...

Çevrimdışı bedel1283

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 14 Temmuz 2011 »
mekanları uçmağ olsun

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
« Yanıtla #7 : 14 Temmuz 2011 »
 Aziz şehitlerimizin ruhları şad, mekanları cennet olsun. Milletçe başımız sağolsun.

AK-PKK'lı asalaklar tepemizde olduğu sürece nice Türk yiğitleri kara topraklara düşecektir.

Alemde şer; Oğuz'da er tükenmez !

TTK
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
« Yanıtla #8 : 15 Temmuz 2011 »
Fahişebaşı bir yandan demokratik özgürlük(!) ilan ederken öbür yandan on üç Türk Askeri kahpe bir pusuyla şehit ediliyor.
Şehitlerimize Tanrı'dan sonsuz rahmet dilerim.
Milletimizin başı sağolsun!

Olayın olduğu saatten beri gözüm televizyon ekranlarında milletin kendiliğinden oluşturduğu ve meydanları doldurduğu kalabalıkları arıyor.
Ama nafile...
Oysaki vaktiyle Türk Milletini sırtından hançerleyen Filistinli hainler için giden ve en az Filistinliler kadar hain olan Marmara Gemisinde ABD ve haçlı çıkarları için tezek yoluna gidenler için anında meydanlar dolmuş ve günler geceler boyunca İsrail'e ve Yahudilere lanetler yağdırılmıştı.
Haydi, diyelim ki o olayda ölen niyaziler, Yahudilerce, Müslüman oldukları için öldürüldüler.
Kuduz kürtlerce şehit edilen gençler bu milletin askeri ve Müslüman değiller miydi?
Tarih İrticacı takımın yaptığı böyle bir riya ve şerefsizliği ne yazdı ne de yazacaktır.

Hani şehitlik kutsaldı?
Hani vatan bekçiliğinde tutulan bir saatlik nöbet bin yıllık namazdan daha büyük sevaptı?
Dinci geçinen bu soysuzların yüzlerine sadece tükürüyor ve iğreniyorum.
Sizin kadar sahtekar, sizin kadar haysiyetsiz bir topluluk ve zihniyet dünya üzerine gelmemiştir.
Lanet olsun size.
Biz sizin ne boktan adamlar olduğunuzu zaten biliyorduk ta bu vesileyle bilmeyenler de sizin ne boktan bir düşüncede olduğunuzu görmüş, öğrenmiş oldu.
Sakın ola bu mürteciler, şehit olan Türk Askerlerini kafir devletin bekçileri olarak görüyor olduklarından seslerini çıkartmıyor ve içten içe seviniyor olmasınlar.
Öyle ye bölücü kürt kuduzlarını besleyip Türklüğün başına bela edenler siz değil misiniz?
Eserinizle övünün.
Yiten her Türk yiğidinin ardından kürt soysuzları şampanyalar patlatıp sevinç ve gurur içinde kadeh tokuştururken siz de zemzem suyuyla abdestlenip, doksan dokuzluk tesbihiniz elinize alarak seccadenizin başında şükür tesbihatı yapın.
Bütün kalbim ve inancımla söylüyorum ki sizin kastetiğiniz Tanrı, İslam Peygamberi Hz Muhammed'in öğrettiği Tanrı değil.
Hz. Muhammed Yalvaç'ın öğrettiği Tanrı kullarından önce insan olmalarını istemektedir.
Siz insan bile değilsiniz....
Siz neye tapıyor ve inanıyorsunuz be alçaklar...

Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana..

Çevrimdışı kılıç

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #9 : 15 Temmuz 2011 »
Bu İzmirde yalnızım
Çıkıp dışarı, ben yalnız çeri tek tek vurasım geldi
Simaları zihnimde kazılı kefaşe çocuklarını
Verdiğimiz taviz gömdüğümüz mermiyi geçti
Kılıçlar kınından çıkmalı artık

Dökülen kan benim kanım
Dökülen kan benim kanım