Gönderen Konu: AZILI TÜRK DÜSMANLARININ, VATAN HAINLERININ ISIM LISTESI ...  (Okunma sayısı 133421 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Akhal Teke

• Türkçü-Turancı
  • **
HIRANT DİNK 'in yaşıyanlar listesinden ölüler listesine geçmesini talep ediyorum...
Türkler, Türkçülük ile güçlenecek, kurtulacak, ilerleyecek, yükselecektir.  -Hüseyin Nihal Atsız-

ilteris8

• Ziyaretçi
Talebiniz gerçekleştirilmiştir.

Esen olsun.

Çevrimdışı Altaikai

• Türkçü-Turancı
  • **
Bu ülkede vatan haini çoktur. saymakla bitmez. kısaca genel bir başlık yaparsak. kürdofil ve fetoist olan herkes teröristtir.Türklük ve Büyük Ulu Türk Devletinin düşmanıdır. her kim ki TÜRK kelimesini başını önüne eğerek anmaz beraberinde kötü söz kullanır o söz kendisine aittir. soyu olmayan sürüsünün tarifidir. kanı bozuktur. et yığınıdır. düşünmekten konuşmaktan aciz domuz yavrusudur. her kim arapçıdır ümmetçidir o kişi acınacak halededir. Atasını tanımaz it peşinde eğlenir durur.
Türkçülük, büyük Türkelinde, Türk uruğunun kayıtsız şartsız hakimiyeti ve bağımsızlığı ile Türklüğün her yönden bütün milletlerden ileri ve üstün olması ülküsüdür. Bu ülkü, geçmişte, birkaç kere gerçekleşmişti. Büyük Türkçülük ülküsü ve inancı ile yetişen gençlik sayesinde yarın yeniden gerçek olacaktır.

dağıstan23

• Ziyaretçi
selamun aleyküm ...ben kafkas Türküyüm... gözlerim çekik omuzlarım iri... tenim bronz...milliyetçi bi insanım.. ama burda necip  fazıla hakaret edildiğini görünce dayanamadım yazdım...
1. hiç bir ırkın diğerine üstünlüğü yoktur... biz kendi ırkımızı severiz o ayrı vatan millet sevgisi her insanda olması gereken bir duygudur... Türklüğün en büyük düşmanı ateist vb dinsiz islam düşmanı şerefsizlerdir... Ne mutlu Türküm Ne mutlu müslümanım diyene .... müslüman olmayan Türk Türk değildir....  osmanlıya müslüman Türk devletlerine kimse laf edemez.... ahmed yesevi , mevlana , bunların öğrettikleri ne çabuk unutulmuş... Allah ıslah etsin....  eğer ıslah olmayacaksa islam düşmanları allahonları kahretsin......  Türklük bedenimiz islamiyet ruhumuzdur. ruhsuz beden ancak cesettir...

Çevrimdışı Tonyukuk

• Türkçü-Turancı
selamun aleyküm ...ben kafkas Türküyüm... gözlerim çekik omuzlarım iri... tenim bronz...milliyetçi bi insanım.. ama burda necip  fazıla hakaret edildiğini görünce dayanamadım yazdım...
1. hiç bir ırkın diğerine üstünlüğü yoktur... biz kendi ırkımızı severiz o ayrı vatan millet sevgisi her insanda olması gereken bir duygudur... Türklüğün en büyük düşmanı ateist vb dinsiz islam düşmanı şerefsizlerdir... Ne mutlu Türküm Ne mutlu müslümanım diyene .... müslüman olmayan Türk Türk değildir....  osmanlıya müslüman Türk devletlerine kimse laf edemez.... ahmed yesevi , mevlana , bunların öğrettikleri ne çabuk unutulmuş... Allah ıslah etsin....  eğer ıslah olmayacaksa islam düşmanları allahonları kahretsin......  Türklük bedenimiz islamiyet ruhumuzdur. ruhsuz beden ancak cesettir...
 Burada İslâm ya da başka bir dinin düşmanlığı yapılmaz, herkesin inancı kendisini ilgilendirir, ortak paydamız Türklüktür, Türk varsa diğer her şey vardır. İlk iletinde senin bu yaptığın çaşıtlıktan başka bir şey değil, Yesevi ile Mevlana'yı bir tutan birisinden başka bir şey beklenmez. Anlattıkların Türklüğe yamanmak isteyen kanı kırıkların teselli yaveleridir. Övdüğün Mevlana da önceleri müzik ve sema karşıtı çok tutucu birisiyken, Azerbaycanlı Türk sufilerin sema ibadetlerinin İlhanlı hanları katında çok beğenildiğini gördüğü için yön değiştirmiştir bu da onun çıkarcı bir insan olduğunu gösterir. Mevlana'nın Anadolu topraklarındaki varlığı, önceleri Arap edebiyatı yoluyla aşılanan din dışı arapçı bozuk fikir sistemlerini daha yüksek perdeden Farsça olarak seslendirmeye yaramıştır. Üyeliğine son verdim, insanları uzaklaştırmayı sevmem ama senin gibi vicdan yoksunu, iftiracı birisine anlatacak fazla bir şey de yok. Burada şerefsiz bulunmaz ama islâmcı-kürtçü Necip Fazıl'ı bu kadar aşkla savunduğuna göre senin geldiğin yerde Türk düşmanı şerefsiz bol olmalı.  

Ek olarak artık bu ülkede bir kişi son nefesini vermeden kamu önünde iyi ya da kötü demeye çekiniyorum ama Tanrı aşkına ******* ****** ne yapmışta azılı Türk düşmanlarından birisi olmuş birisi bana anlatırsa sevinirim yoksa kaçırdığım bir şey mi var?Bazı şeyler bu kadar basit olmamalı.

Çevrimdışı Alptigin

• Türkçü-Turancı
  • **
selamun aleyküm ...ben kafkas Türküyüm... gözlerim çekik omuzlarım iri... tenim bronz...milliyetçi bi insanım.. ama burda necip  fazıla hakaret edildiğini görünce dayanamadım yazdım...
1. hiç bir ırkın diğerine üstünlüğü yoktur... biz kendi ırkımızı severiz o ayrı vatan millet sevgisi her insanda olması gereken bir duygudur... Türklüğün en büyük düşmanı ateist vb dinsiz islam düşmanı şerefsizlerdir... Ne mutlu Türküm Ne mutlu müslümanım diyene .... müslüman olmayan Türk Türk değildir....  osmanlıya müslüman Türk devletlerine kimse laf edemez.... ahmed yesevi , mevlana , bunların öğrettikleri ne çabuk unutulmuş... Allah ıslah etsin....  eğer ıslah olmayacaksa islam düşmanları allahonları kahretsin......  Türklük bedenimiz islamiyet ruhumuzdur. ruhsuz beden ancak cesettir...
Sen ne kadar bilinçsiz bir insansın sana gereken cevap verilmiş, bende sana biraz bilgi vereyim. Bir ırkın diğer ırktan üstün olduğunu Tanrı "Ey İsrailoğulları! Size verdiğim nimetimi ve (bir zamanlar) sizi cümle âleme üstün tuttuğumu hatırlayın." demiştir bakara suresi 122. ayetinde. Demekki neymiş (eskiden de olsa) Tanrı ırkçılık yapmıştır, birisini diğerinden üstün tutmuştur. Müslüman olmayan Türk olamaz konusunda nasıl bu kadar emin olabiliyorsun anlamadım, Müslümanlık inançla ilgili, Türklük ise Kan ile ilgilidir, sen sanırım Müslüman olduğun ve kafkaslardan geldiğin için kendini Türk zannettin. Unutma çeçenlerde, Gürcülerde kafkas halkı ama Türk değiller.

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!
GATA tarafından verilen ‘‘Askerlik yapmaya elverişli değildir’’ raporunda, en ağır akıl hastalıklarından biri olan ‘‘paranoid şizofreni’’ olduğu tescilli Adnan OKTAR nam-ı değer Harun YAHYA delisini listede göremedim. :-D
10 EYLÜL 2022'DE UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.

Çevrimdışı Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı

Ek olarak artık bu ülkede bir kişi son nefesini vermeden kamu önünde iyi ya da kötü demeye çekiniyorum ama Tanrı aşkına ******* ****** ne yapmışta azılı Türk düşmanlarından birisi olmuş birisi bana anlatırsa sevinirim yoksa kaçırdığım bir şey mi var?Bazı şeyler bu kadar basit olmamalı.    

Bu liste, daha doğrusu başlık gözümüzden kaçmış. Başlığı açan şahısın -ki galiba bir takım aykırılıkları nedeniyle üyeliği de silinmiş- böyle bir liste oluşturmakta ki kriterini anlamak mümkün değil. Liste de gerçekten hainler yer alırken sırf solcu olduğu için adları yazılmış kişiler de var. Oysaki solcu bilinen bir çok kişi, mesela İlhan Selçuk, Türklüğün en büyük ve sinsi düşmanı olan irticacılara karşı yılmadan, yıkılmadan karşı duruşta bulunmuştur. Kim, neye göre, hain ya da vatansever? Kimse kimseyi, birebir kendisi gibi düşünmüyor ya da kendi yanında durmuyor diye, kafasına göre, hain ilan edemez.
İlk etapta gözüme çarpan ve hainliğin asla yakışmayacağı isimleri listeden çıkarttım. Sanırım daha bu listeden çıkartılacak isimler olduğu gibi eklenmesi gerekenler de var.

TTK.

Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı Ayzıt

• Yeni Üye
  • *
Azılı vatan haini değilde Türkçülüğün önünde engel olan Türk-İslam Partisi MHP ve kuruluşlarıda Türkçüler için engeldir , tehdittir. Çünkü halkımız her bozkurt yapanı MHPli ve Türk-İslamcı sanmaktadır. Halbuki Bozkurt Türklüğün sembolüdür. Türk Dünyasında herkes birbirini Bozkurt selamıyla selamlar kimse Bozkurta karşı değildir. Çünkü Bozkurt siyasete bulaştırılmamış ve kirlenmemiştir. Bu yüzden bir siyasi partiye sembol olduğu için Bozkurta halkımızın tamamı kabül etmemektedir. Türk-İslam Partisi MHP olmasa belkide Türkçüler şimdi bukadar az durumda olmayacaktı. Nedenmi Türkçüler Türk-İslamcı barikatın arkasında kalmış örgütlenememiştir. Türkçülerin elinde maddi imkanlar olmadığı için ve basın yayın organlarında adı geçmediği için halkımız Türkçüleri bilmemektedir. Türkçülük sevdasıyla Ocaklara giden genç nesiller ocakların içinde kötü durumu görünce geri çekilmektedir. Bölelikle Türkçülük sevdaları Türkçü sandıkları ocaklarda başlamadan bitmektedir.

Çevrimdışı TARDU KAĞAN

• Türkçü-Turancı
Azılı vatan haini değilde Türkçülüğün önünde engel olan Türk-İslam Partisi MHP ve kuruluşlarıda Türkçüler için engeldir , tehdittir. Çünkü halkımız her bozkurt yapanı MHPli ve Türk-İslamcı sanmaktadır. Halbuki Bozkurt Türklüğün sembolüdür. Türk Dünyasında herkes birbirini Bozkurt selamıyla selamlar kimse Bozkurta karşı değildir. Çünkü Bozkurt siyasete bulaştırılmamış ve kirlenmemiştir. Bu yüzden bir siyasi partiye sembol olduğu için Bozkurta halkımızın tamamı kabül etmemektedir. Türk-İslam Partisi MHP olmasa belkide Türkçüler şimdi bukadar az durumda olmayacaktı. Nedenmi Türkçüler Türk-İslamcı barikatın arkasında kalmış örgütlenememiştir. Türkçülerin elinde maddi imkanlar olmadığı için ve basın yayın organlarında adı geçmediği için halkımız Türkçüleri bilmemektedir. Türkçülük sevdasıyla Ocaklara giden genç nesiller ocakların içinde kötü durumu görünce geri çekilmektedir. Bölelikle Türkçülük sevdaları Türkçü sandıkları ocaklarda başlamadan bitmektedir.

Konu siyasi partileri tartıştığımız bir konu olsaydı sizi anlayışla karşılayabilir,siyasetini beğenmiyor kemiksiz dille konuşuyorderdik.Daha 3. iletinde provokasyon yapar gibi ifadeler kullanıyorsun.Beğenmediğin Mhp den başka hiçbir siyasi hareket bozkurt işaretini kullanmaz Türkiyede.Mhp islamcı değildir.Mhp deki genel ,müslümanlar,atalarnın kabul gördüğü dine saygılı ve onların aziz hatırasını incitmemek adına dejenere olmasına müsade etmemek,malum toplum yapımızın kabul görebileceği şekilde siyaset yapıyorlar diyemi islamcı oluyorlar?Türk siyaset arenasında toplumdan kabul görmek için dinin ne derece önemli bir fonksiyonu olduğunu nasıl görmezden gelir ve her bireyi kendin gibi düşünebilir zannedersin?Hangi siyasi parti sence doğrudur bilemem ama oy verdiğin partinin içerisine turan sancağıyla,girip Atsızdan bahsedemezsin bile.O bakımdan;gramerden biraz anlıyorsan kendine başka bir saçmalama yolu bul.Türkçülükle alakası olmayan bir kaç soytarının ortaya attığı ısmarlama fikirlerle Türkçülük yapmaya kalkanın Elizabeth Tailor dan Cleopatrası,hippiye benzeyende İsa sı olur.