Gönderen Konu: Allah'ın Belası Üzerinize Olsun Soysuzlar!  (Okunma sayısı 5024 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TürkaN C

• Yeni Üye
  • *

Bir anlık bir sinirle yazdım,burada da paylaşmak istiyorum belki birkaç soysuz daha görür.
Allah hepinizin belasını versin soysuzlar!
İki köpek öldü diye yas ilan etmeyen kalmadı,yüzlerce şehit verdik kimsenin sesi çıkmadı.Yazıklar olsun size soyunuz kurusun hepinizin!
Bir tane siteye girin,kanala bakın bakalım yas ilan etmeyen var mı? Varsa yüzüme tükürün lan! Böyle düzenin de böyle yöneticilerin de Allah belasını versin bunun hesabını nasıl vereceksiniz lan? O 96 leşten milyarlarca kat değerli 2 tane daha şehit verdik.Kimin haberi var lan? Hanginizin haberi var? Hiçbirinizin haberi yok.Neden? Çünkü 2 tane değersiz asker,ne var ki bunda.Asker mi yok sanki ülkede?(!)
Şu haber yapılan kanala bakın,Milliyet TV.Şu leşlerin haber yapıldığı bir tane bile adres söyleyin lan bana.Var mı oğlum öyle bir yer? Bu nasıl bir köpekliktir lan,olabilir mi oğlum böyle bir şey?
Bak biraz mantıklı düşün,Araplar ve Kürtler,bunlardan kansız millet yok! Siz bunların masum göründüklerine bakmayın.Dünya bunlara çalışıyor.Tarihten beri bu iki illet milletin çıkarları için çalışıldı hep.Tüm dünya buna göz yumdu.Allah hepinizin belasını versin p*ç kuruları!
Ağlamaktan bi hal olmuşum,nasıl öderiz oğlum biz bunca şehidin hakkını? Yarın diğer tarafta sormazlar mı sana? Tükürmezler mi oğlum yüzüne? Allah böyle sistemin de bu sistemin yöneticilerinin de bunlara uyanları da kahretsin.
Yok artık oğlum kimse.Anla artık şunu,bu devirde lider yok! Bulunduğumuz durumda Atatürk yok Atsız yok Türkeş yok kimse yok! Kendini ve milletini yalnızca sen kurtarabilirsin ama sen ne yapıyorsun edepsiz geri zekalı? "Irğçılığ gönah." deyip soysuz Arapları ve onların putları soysuz Kürt'ler için yas ilan ediyorsunuz.Ne yüzsüz insanlarmışsınız be siz... Yazıklar olsun hepinize.Affet beni Allah'ım,affet beni Ata'm.Yapamadım,elimden bir halt gelmiyor delirmek üzereyim. :'( And içerim ki yüce Türk ırkını yükselteceğim,yükseltmezsem Allah belamı versin benim.  :prbay

Esenlik içinde kalın...

Çevrimdışı TürkaN C

• Yeni Üye
  • *
Ynt: Allah'ın Belası Üzerinize Olsun Soysuzlar!
« Yanıtla #1 : 11 Ekim 2015 »
Not:İçerdiği nefret söylemi kesinlikle forum ailesine değildir.Herkesin tahmin edebileceği gibi satılık medya ve onun kölelerine...

Çevrimdışı turania_25

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 11 Kasım 2015 »
 :prbay           :prbay           :prbay           :prbay           :prbay           :prbay           :prbay           :prbay           :prbay           :prbay

MEDYA, NE KADAR DA ALÇAKCA SALDIRIYOR!

Erzurum'u terör memleketi imiş gibi gösterme çabasına girişen şerefsizler; Hınıs-Tekman-Karayazı gibi ilçelerin sınırlarında yaşanan terör faaliyetleri için ERZURUM adını kullanarak, terör ile anımsayıp lekelenmek üzere kampanya başlatıldığı aşikardır. Bu ilçelerin sınırı, tamamen güneydoğudaki illere ait sınırlar ve ilçelerdir. Güneydoğunun 1-2 şehrinden gelerek bu ilçelere yerleşen bu kitle, Erzurum adı ile anılmakta...

Lice'de saldırı olunca ismi, Erzurum-Diyarbakır yolu,
Göle'de saldırı olunca ismi, Erzurum-Ardahan yolu,
Kağızman'dakinin ismi, Erzurum-Kars yolu diye lanse edilmektedir.

Merkezdeymiş gibi kahpece yapılan bu haberlerle, Erzurum adı, ısrarla lekelenmek istenmektedir. Bu oyuna, Türk Milleti'nin asla gelmeyeceği inancıyla, kendi çapımızda sesimizin ulaştığı yere kadar duyurabilmek, 1 kişi dahi olsa bilinçlendirmek yada oynanan tezgahı fark ettirebileceksek ne mutlu bize... Erzurum'dan selamlar...
Bayrak benliğimdir bayrak kimliğim,
Bayrak; öz yurduma öz hakimliğim.

Bahtiyar VAHAPZADE

Çevrimdışı ÖKÜK

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 14 Kasım 2015 »
Çok haklısın. Şehitlerimizin mekânları uçmağ ola. Tanrı bunların farkında, umarız cezalarını verecek. Bu kanlar yerde kalmamalı... Vatanımızın başındakilerden dolayı kaynaklanıyor olabilir.(!)  :prbay