Gönderen Konu: AKP'ye, İktidara Neden Oy Verilmez?  (Okunma sayısı 12342 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Aksungur

• Türkçü-Turancı
  • **
  • Türk Milliyetçisi
AKP'ye, İktidara Neden Oy Verilmez?
« : 21 Ağustos 2013 »
Sizlerde örnekleri çoğaltırsanız oy verecek insanların bir kere daha düşünmelerine sebebiyet veririz umarım. Yalnız karalama tarzı olmasın, yaşanan olayların buraya yazılması şeklinde olsun. Yani kaynaklı, gerçek olaylar olsun. Bize, çamur atmak yakışmaz. Yaşanan olayların düşünülmesini sağlamak amacımız, karalama politikası değil. Saygı ve sevgilerimle.

Tanrı Türk'ü Korusun ve Yüceltsin.

tamamıyla cümleleri, icraatları birbiriyle çelişen bir başkan'a sahip olduğu için

http://www.youtube.com/watch?v=H07y6R9rC2c

Atatürk'ün dinin en doğru, tarafsız biçimde öğrenilmesi amacıyla getirdiği laikliği şu videodaki gibi eleştirdiği için.

http://www.youtube.com/watch?v=x5XgqU50c_Y

teröristle pazarlık yapılmaz diyip teröristle pazarlığı doğal bir şey havasına getirmeye çalıştığı için.

ülkücü şehidin son mektubundan prim yaparak referandumda oy isteyebildiği ve referandum sonrası adını bile ağzına almadığı için.

http://www.youtube.com/watch?v=9T9Fg4epqak

bu ülkenin tek sorunu başörtüsüymüş ve toplumda eziliyormuş gibi her miting, konferans, basın toplantısında 'benim başı kapalı kız kardeşim' cümlesiyle başlayan gerçekçi olmayan bir oy toplama politikasına girdiği için. öss puanı 4 senelik bölümlere zar zor tutuyor diye amerika'da okumaya giden kızının sanki gitme sebebi baş örtüymüş gibi lanse etmesi ve dini oy toplama aracı gibi düşündüğünü akıllara getiren söylemlerde bulunması.

bülent arınç gibi söylemleri vatansever, milliyetçi insanları rahatsız eden birini bünyesinde barındırdığı için.

işçinin, emekçinin, köylünün maddi gelirini neredeyse hiç umursamadığı için.

kendinden olmayanların siyasi düşüncesini küçümsemeye çalıştığı için.

türklerin sembolü olan 'bozkurt'u küçümseme ve dalga geçme çabasına kalkıştığı için.

doğu türkistan, kerkük'te olan zulmleri görmemezlikten gelip tabiri caizse arap milliyetçiliği yapıyormuş gibi islami değerlere sahip çıkması.

Türk'leri bu ülkenin yegane sahibi değil de etnik grubun da altında bir yere koyduğu için.

Türk'üm demeyi neredeyse suç haline getirdiği için.

ziraat bankası'ndan ve resmi kurumlardan önce tc'yi kaldırmaya tenezzül edip, baskılar sonucu biz öyle bişey yapmadık demey getirmesi.

maddi yokluklarda büyüdüğünü, simit sattığını iddia etmesine karşın oğlunun nasıl gemi filosu kurduğunu, büyük firmaların ortağı olduğunu izah edemediği için.

milli değerleri yüksek insanları susturup, mozaik yapıda bir Türkiye cumhuriyeti'ne doğru geçişin temellerini attığı için.

askeri itibarsızlaştırmaya yönelik davalarda sessiz kalması, bu ülkenin askerine sahip çıkmadığı için.

habur'da yapılan şovun mimarlarından biri olduğu için.

doğu bölgelerimizde otoritenin neredeyse kaybedilme seviyesine getirdikleri için.

ırak'ta kurulan kürt özerk yönetimine ve suriye'de kurulmak üzere kürt özerk yönetimine sessiz ve seyirci kaldıkları için.

Sonsuza dek sönmeyecek ateşimiz, Tanrı dağında savaştıkça kardeşlerimiz.

Çevrimdışı kökini

• Türkçü-Turancı
  • **
  • TENGRİ TÜRKÜ KORUSUN!!
Ynt: AKP'ye, İktidara Neden Oy Verilmez?
« Yanıtla #1 : 22 Ağustos 2013 »
Andam söylediklerinde tamamen haklısın. Beni yanlış anlama ülkemiz adına bu söylediklerinin doğru olmamasını isterdim ama hepsi harfi harfine doğru. İnsanlar tüm bunlara rağmen halen bu adama ve partisine oy veriyor. Önümüzdeki seçimlerde benim tahminlerime göre yine en az %50 civarı oy alacak. Ayrıca belirtmek istiyorum ki adam dediği her şeyi yavaşta olsa yapıyor. Halkımızı yani bizi 11 yıldır çok güzel uyutuyor. Çoğumuzda uyumaya devam ediyor. Bu ülkede iki tane üstün değer var. Birincisi Başbuğ ATATÜRK; ikincisi ise İslamiyet. İnsanlarımız için İslamiyet her zaman ön planda olmuştur. Bu adam da bunun çok iyi farkında elinde hiçbir şey olmasa bile maalesef İslamiyeti "kullanarak" bile %20 civarında oy alacağını düşünüyorum. Bu adamı yıkmak içinde yapılması gerekenin İslamiyeti kandaşlarımıza doğru bir şekilde anlatamak olduğu düşüncesindeyim. Saygılarımla, esenlikler dilerim.  :prbay
YA İSTİKLAL YA ÖLÜM!!

Çevrimdışı Aksungur

• Türkçü-Turancı
  • **
  • Türk Milliyetçisi
« Yanıtla #2 : 22 Ağustos 2013 »
Andam düşüncelerini ilettiğin için teşekkürler.

Ancak, iktidarı destekleyen bir zümre var ki, herkes bilir Atatürk'e hakaret etmeyi, iftira atmayı İslamiyet'in esaslarından kabul edecek kadar dinden bi haber.

Eğer, baraj kalkarsa %50'yi göremeyecektir. Bunun akabinde evet seçmen araştırmadan oy veriyor. Sadece bisküvi'ye püskevit dedi diye 5 ay konuşulan parti başkanını hepimiz hatırlıyoruz. Ama yukarıda paylaştığım videodaki dönüşleri tartışma gereği dahi duymuyorlar. Yazık ki ne yazık.

Esenlikle.

Tanrı Türk'ü Korusun.

Çevrimdışı daglargibi

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 22 Ağustos 2013 »
Akp nin cökmesi icin Tayyip Erdogan in genelbaskanligi birakmasi gerekir,. Tayyip genelbaskan oldukca bu millet akp ye oy verir muhalefet partileri nin sacmaliklarida zaten akp nin isini kolaylastiriyor.Tayyip sonrasi akp aynen Özal sonrasi anap a benzer (özal döneminde anap bile akp kadar oy almamistir ).  Su an muhalefet yapan ve yolunda yürüyen bir tek kürtcü bdp var zaten onlarda akp yi dogu da zorluyorlar. Gecenelrde itin biri  bir paylasim sitesine yazmis akp ye karsi gerekise bdp yi bile desteklemeliyiz diye millet akp ye karsi herkesten umudu kesmis te umudunu kürtcü bdp ye baglamis.

Çevrimdışı Türksoy

• Yasakli
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 22 Ağustos 2013 »
Adam gibi muhalefet olsa AK Partiye oy vermeyiz ama şu an yok.

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
« Yanıtla #5 : 22 Ağustos 2013 »

AK-PKK'yı şu ya da bu nedenle destekleyenlerin bu otağda işi yok ! Üyeliğin iptal edilmiştir.
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı Aksungur

• Türkçü-Turancı
  • **
  • Türk Milliyetçisi
« Yanıtla #6 : 23 Ağustos 2013 »

Adam gibi muhalefet yok ama adam gibi iktidar var öyle mi?  :kahkaha01:

Teröristle pazarlık yapılmaz diyip 2 sene ardından evet ben görüşüyorum demek başta olmak üzere ilk iletimde yazdıklarım gerçekten 'adam gibi bi iktidar'ın yapabileceği icraatlar değil mi? Komik bir yorumla sabah sabah güldürdünüz, teşekkürler.

Tanrı Türk'ü Korusun.

Çevrimdışı türkbüke

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #7 : 25 Ağustos 2013 »
 :prbay
edebiyatcı degilim olsaydım zaten politikacı olurdum  :lol:yanlış anlaşılmasın diye düşünerek yazayım dedim  >:(ama bu akp beni tamamen çıldırtıyor arkadaşlar yalansız içimden geldigi gibi yazmak en dogrusu yaşım 53 12 eylülü yaşadım lise yıllarımda siyasetle tanıştım fakat egitim fakültesinin ülkücü gencleriyle ben o zaman 14 a15 yaşlarındayım o zamnaki görüşüm chp çünkü dedem polisti.ve o zamanki yılların yani Atatürk zamanının polisi ve ailece chpli beni cevirdiler necisin dediler tarfsızım dedim ve dayak yedik yanımdaki arkadaşda milliyetciydi oda tarfsızım deid böylece solcu oldum benim karadaşım ülkücü idi ama ben çok kitap okudugum için Türk tarihini o zamanlar ok iyi bilirdim ve ama serde solculuk varya milliyetcilige fazla deger vermez halkların kardeşligine inanmıştım herkesin yani herkesimin yanlışlıgı benim anlattıgım olay gibidir mahpninde ı zamanki ve şı andaki yanlışları gibi şu an Türk birligne gönül verdim devamlı araştırıyorum bu siteyide oyle buldum önceleri devamlı paylaşımlarınızı okudum şimdi yazıyorum benim için dünyadaki bütün Türk olduguna inanan insan hiristiyan bile olsa kardeşimdir bunun iin ugarşıyorum araştırmalarımda gagauzların karbagdaki azeriler için rus ordusunu terk edip azeri saflarına geçip biz kardeşlerimizle savaşmayız dediklerini gördüm yanlışım varsa affola kardeş ne demek karındaş aynı karından çıkma demekdir uzun lafın kısası akpnin bu ülkeden gitmesi degil cezaasını cekmesi lazımdır

Çevrimdışı türkbüke

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #8 : 25 Ağustos 2013 »
kusura bakmayın mausun pili bitti eski bir pil taktım şu an fazla yazamıyacagım imla hataları içinde özür dilerim

Çevrimdışı o.öcal

• Türkçü-Turancı
  • TANRI DAĞINDA, UÇMAĞA VARDI...
« Yanıtla #9 : 25 Ağustos 2013 »
Açılan başlık zaten hatalı. Türkçüler hangi partilere oy vermez gibi bir başlık daha uygun düşerdi. Türkçüler AKP gibi bir partiye oy vermez. Bizim Türkçü AKP'nin kürtçü olması bile geçerli ve yeterli nedendir. Diğer nedenleri de zaten hepimiz biliyoruz.

UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!