Gönderen Konu: 2008 Avrupa Futbol Şampiyonasında Mücadele Edecek Milli Takım Kadrosu Belirlendi  (Okunma sayısı 14600 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilteris6

• Ziyaretçi
2008 Avrupa Şampiyonası'nda mücadele edecek A Milli Takımımızın, 26 kişilik aday kadrosu Milli Takımlar Sorumlusu Fatih Terim tarafından açıklandı.

Aday kadroya dahil edilen futbolcular, 11 Mayıs Pazar günü saat 13.00'te Antalya'daki Gloria Golf Resort Hotel'de toplanacak.

KALECİ: Volkan Demirel (Fenerbahçe), Rüştü Reçber (Beşiktaş), Tolga Zengin (Trabzonspor)

SAVUNMA: Gökhan Gönül (Fenerbahçe), Sabri Sarıoğlu (Galatasaray), Gökhan Zan (Beşiktaş), İbrahim Kaş (Beşiktaş), Servet Çetin (Galatasaray), Emre Aşık (Ankaraspor), Hakan Balta (Galatasaray)

ORTASAHA: Uğur Boral (Fenerbahçe), Mehmet Aurelio (Fenerbahçe), Mehmet Topal (Galatasaray), Emre Belözoğlu (Newcastle United), Tümer Metin (Larissa), Yıldıray BaşTürk (Stuttgart), Hamit Altıntop (Bayern Münich), Ayhan Akman (Galatasaray), Arda Turan (Galatasaray), Tuncay Şanlı (Middlesbrough), Kazım Kazım (Fenerbahçe), Gökdeniz Karadeniz (Rubin Kazan)

FORVET: Nihat Kahveci (Villarreal), Halil Altıntop (Schalke), Semih Şentürk (Fenerbahçe), Mevlüt Erdinç (Sochaux)

Kadroyu genel olarak beğendim.Terim,en formda olan oyuncuları çağırmış.Gerçekten 2008 Avrupa Kupası bizim için çok önemli.En azından bir yarı final oynamalıyız.Zorlu bir grupta yer alıyoruz.(Çek Cumhuriyeti-Portekiz-İsviçre)
Tanrı millilerin yardımcısı olsun.

ilteris7

• Ziyaretçi
 Emre Belözoğlu, Tümer Metin ve Sabri Sarıoğlu'nun bu sezon performansları nedir ki? Milli Takımdalar...

Umarım grubu geçer, bir üst tura yükselir, başarılı oluruz. İsviçre ile yarım kalmış bir hesabımız var. Onu muhakkak kapatmamız icap eder.

TTK

ilteris6

• Ziyaretçi
Emre Belözoğlu, Tümer Metin ve Sabri Sarıoğlu'nun bu sezon performansları nedir ki? Milli Takımdalar...

Umarım grubu geçer, bir üst tura yükselir, başarılı oluruz. İsviçre ile yarım kalmış bir hesabımız var. Onu muhakkak kapatmamız icap eder.

TTK

Sabri alınmayabilirdi ancak Emre ve Tümer her an skoru etkileyebilen isimler.Kadroya alınışları ancak bu şekilde açıklanabilir.Tümer'in Larissa'daki performansını da es geçmemek lazım.

Çevrimdışı Yalniz Kurt

• Türkçü-Turancı
Bu Aday Kadrodan üc kisi daha elenecek sanirim.Aday kadro 22 veya 23 kisi olmasi gerekiyor.Mevlüt Erdinc yeni isim,Kazim Kazim yeterli denenmedi,Tümer Metinin performansi sürekli degil.Bu ücü elenirler bence.

ilteris6

• Ziyaretçi
Ayhan Akman,Mevlüt Erdinç ve Kazım Kazım'ın eleneceğini düşünüyorum.

Tümer Metin her halükarda Avrupa Şampiyonası'na gidecektir.Yunanistan Ligindeki performansı ; 10 maç 12 gol..

Çevrimdışı ERGENEKON10_34

• Türkçü-Turancı
  • **
fettoşçu pislik hakan şükürün kadroya alınmaması beni çok mutlu etti.

Çevrimdışı gurturk

• Türkçü-Turancı
Bu kadroda kaç tane TÜRK kökenli  futbolcu var acaba...

ilteris6

• Ziyaretçi
 Volkan Demirel gürcü laz melezi.Aurelio ve Kazım da bildiğiniz üzere siyahi gayri Türk futbolcular.
 Diğer futbolcularımız Türk'tür.Bu 3 futbolcu dışında Türk olmadığını bildiğiniz varsa yazınız.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Futbolumuzun efsanevi sabani,ruhunu fetosa satmasaydi heykelini bile dikerdik,topcu oldu ama adam olamadi kefere
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı Altay-Turan

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • Last Seljuk
Volkan Demirel gürcü laz melezi.Aurelio ve Kazım da bildiğiniz üzere siyahi gayri Türk futbolcular.
 Diğer futbolcularımız Türk'tür.Bu 3 futbolcu dışında Türk olmadığını bildiğiniz varsa yazınız.

Anda,

Altintop kardes'ler bildigim kadariyla kürt; zaten tipleri'de onu söylüyor. Gökhan Zan çingene'ye benziyor, her halükarda Türk o kadar kara olamaz, dudaklari o kadar kalin olmaz; Türk Irki Sibirya'dan inme, Hindistan'dan degil!

Ayhan Akman'in burnu hosuma gitmiyor, sanki Armenoïd.
Sizin söylediklerinizide göz önÜne alarak, gerisinin Türk oldugunu düsünüyorum. Özellikle çepni hemsehrim Nihat Kahveci.

Burada yok, fakat Türk'le uzaktan yakindan alakasi olmayan biri daha var:
Ümit Karan denen hanzo. O burun 100% Ermeni.
Zaten o'na çok gicik oluyorum o kara suratiyla. Gel beni döv diyor adeta.

TTK
Swords shine, Wolves guide,
Our horses were our brothers.
We destroyed together legions of Rome
We invaded Anatolia, we called it home

Our Culture is nature,
Our Religion is Sky.