Gönderen Konu: 12 ŞEHİT DE HAKKARİ'DEN. BU ACIYA YÜREK DAYANMIYOR!!!  (Okunma sayısı 57417 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

oguz33

• Ziyaretçi
DTP'DEN ARABULUCULUK TEKLİFİ
« Yanıtla #50 : 22 Ekim 2007 »
DTP'DEN ARABULUCULUK TEKLİFİ
DTP'li Tuğluk PKK’nın elinde olduğu ileri sürülen 8 asker ile ilgili talep gelirse girişimde bulunacaklarını açıkladı.

Arabuluculuk yapacakmış. Kendi ellerimizle besliyoruz bu itleri. Alayınızın sonu geliyor sizi şerefsiz, aşağılık itler sizi.

TTK.

Çevrimdışı Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
Ynt: DTP'DEN ARABULUCULUK TEKLİFİ
« Yanıtla #51 : 22 Ekim 2007 »

DTP'li Tuğluk PKK’nın elinde olduğu ileri sürülen 8 asker ile ilgili talep gelirse girişimde bulunacaklarını açıkladı.

Çingenenin yüreği, dayısından gelirmiş.
Boğayı böğürten de, taşşaklarıdır!!!

kürt fahişesi tuğluk denen soysuzun bu açıklaması bile, kanunlar ve hukuk önünde pkk ile işbirliğinin ispatına yeterli delildir. Bu eylemin failinin olağanüstü durumların hukukuna göre Divan-ı Harpte (İstiklal Mahkemesi) yargılanıp telef edilmesi gerekmektedir.

Demokrasi denen, Türk'e saldırma ve ihanet etmenin truva atı olmuş soysuz anlayış, bu ve benzeri kahpelerin sığınağı durumundadır.
Türk Milletinin 40.000 yıllık tarihinde ve devlet geleneğinde gayr-i Türk unsurlar için, demokrasi denen herzenin ne yeri ve ne de adı vardır.
Demokrasi soy, kan ve asalet bakımından eşit ve denk insanlar arasında işleyen bir sistemdir. Bu kahpelerin maymun soyu bile, demokrasi denen çirkef sayesinde, Şanlı Türk Irkıyla eşitmişcesine muamele görmekle kalmayıp, bir de, Türk Milletine düşmanlık etmenin kılıfı gibidir.

Türk Kültür, medeniyet ve töresi dışında kalan ne varsa, hepsi, Türk'ün ruh ve manasına allerji yapan, O'nu kök ve temellerinden uzaklaştıran afyonlar, truva atları ve mankurtlaştırıcı enjeksiyonlardır.
Demokrasi, insan hakları(!), ifade özgürlüğü vs. adıyla batının bünyemize şırınga ettiği bütün kurum ve sistemlerin yegane gayesi Türk'ü özünden kopartıp, dünüyle bağlarını kesmektir.
Kalleş ve vahşi haçlılarla, bu kahpe haçlının gayr-i meşru çocuğu abd tarafından sinsice sunulan bütün, sözüm ona medeniyet(!) projeleriin tek amacı: Türk'ü varoluş ve yaşam köklerinden kopartmayı gaye edinmiştir.

Türk milleti iyi bilmelidir ki, önüne sürülen bir avuç kürt kahpeliğini besleyip semirterek, gerçek düşmanlık yapanlar, vahşi haçlı batı ve onun soysuz genlerinin azgın kökünden çıkmış, abd dir.
Konuşana değil, konuşturana bakın düsturuyla yola çıktığımızda bile, kürt kahpeliğinin köklerinin batıya ve abd ye uzandığını, göreceğiz.

Karşımızda konuşan tuğluk adlı kürt fahişesi olsa da, konuşturanın avrupa ve abd olduğu gün kadar açıktır. Bunun adı önce ermeniydi, sonra yunan ve şimdi de kürt oldu...
Bu haşeratları telef etmekle beraber, haşerat üreten kahpe mahfilleri de ortadan kaldırmak aklın, tarihin ve yaşadığımız acıların bizlere gösterdiği kanıtlardır.

TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
Nasıl Çirkefce bir işdir bu...

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Düsünmesi bile korkunc.TBMMnin catisi altindaki,secilmis bir milletvekilinin,yaptigi bu arabuluculuk teklifi,Türk milletine,yapilan,en büyük hakaret,degilse,nedir? Be hey,serefsiz kadin,durumdan kendine,vazife cikarmnayi,sana kim teklif etti?Satilmis ümmetci akp mi,yoksa,mhp li bozkürt, kardeslerinmi?
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı ALPTUĞ

• Türkçü-Turancı
  • **
Hainleri hala dışarda arıyorlar, senin meclisinde bir sürü hain var..Önce içeriyi temizle....
"Ülkü denen nazlı gelin erde şan ister büyük devlet kurmak için büyük kan ister." Hüseyin Nihal ATSIZ

Çevrimdışı gurturk

• Türkçü-Turancı
Son zamanlarda epey kahroluyoruz,ama şu varki itler elleri ile koymuş gibi buluyorlar,bölgedeki kürtlerin isthbarat sağladığı kesin ama birde karşı istihbarat var.Benim düşüncem kritik noktadaki ,durumdaki birlikleri tamamen TÜRK kökenlilerden oluşturmak,kimse açıkça söylemedi ama içerden kürtlerin bilgi verdiği biliniyor.Buna karşı olarak biliyorsunuz çep telefonu kullanmak en ağır suç olan emre itiatsizliğe girdi ki içerden bilgi verdirmemek için atılmış adımlardan biri.İt herif çatışmada ele geçiyor,bitini ayıkla ,karnını doyur,cezasını çeksin sonra hadi askere! bilmiyorum kabul edilmez bir durum bu.

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
Mehmetçik Baskını Anlatıyor

23.10.2007 9:06

Bizi bilen biri ´Buraya gelebilirsiniz burası savunmasız´ demiş..
PKK saldırısında 12 şehit veren Hakkari´nin Dağlıca köyündeki piyade taburunda yaralanan kahraman erlerden biri, o gece yaşananları yakınlarına anlattı. Hastaneden, kendisini telefonla arayan yakınları ile görüşen Mehmetçik, "Çatışma saatlerce sürdü. O kadar kurşun sıktık ki, mühimmatımız bitti. Bendeki şarjörler bitince, şehit olan arkadaşlarımızın şarjörlerini aldım. Beş şarjör bitirdim" dedi. Halen askeri bir hastanede tedavi altında tutulan ve durumu iyi olan Dağlıca Taburu´nun kahraman gazisi bazı arkadaşlarının da kaçırıldığını söyledi. İşte kahraman askerin anlattıkları:

KÖSTEBEK KUŞKUSU

"Cumartesi´yi pazara bağlayan gece yarısı, birliğimize sızma yaptılar. Çok kalabalıklardı. Ve çok yüklü gelmişlerdi. Biz tepede 50 kişiydik. Uyuma şansımız yoktu. Tepe emniyetini alıyorduk. Çok yakınımızda olduklarını biliyorduk, sesleri geliyordu. Telsiz konuşmalarını da dinliyorduk. Üstlerimizden öğrendiğime göre, içimizden, bizi bilen biri ´Buraya gelebilirsiniz, Burası savunmasız demiş... Bir anda geldiler.. Her yerden çıkıyorlardı. Özellikle üst bölgeyi çevrelediler. Biz iki gün öncesine kadar biliyorduk geleceklerini. Çok kalabalıklardı. Adamların nöbet tuttuklarını, doldur boşalt yaptıklarını, şarjörlerini değiştirdikler değiştirdiklerini her şeyi gördük. Hem termal kamera, hem nikon hem de gece görüş var. Her şeyi gördük. Bizimkiler sekiz kilometre öbür tarafa 3- 4 tane havan attı.

SAYILARI 150´DEN ÇOKTU

Gelenlerin sayısı 150´nin üstündeydi diye tahmin ediyorum. Çünkü üç bölgeyi yuvarlak içine aldılar. Hepimiz uyanıktık. Saat gece 12´yi 20 geçe başladı. Saat 4´e çeyrek kala kobra helikopterler geldi. O saate kadar hep savunmaya çalıştık. Mühimmatımız bitti. Bende üç şarjör kaldı. Şehit olan arkadaşlarımızın şarjörlerini aldım. Beş şarjör bitirdim. El bombası pimi çektim. Bir tane hücüm yeleği buldum. Onlar üstten ve arkadan saldırdılar. Biz önden bekliyorduk. Bizim inip, çıkamayacağımız yerlerden geldiler. Bunları önceden tespit etmiştik. Benim onbeş metre ilerimdeydi adamlar. Kürtçe falan konuşuyorlardı. İsimlerini falan hep duydum. Roketleri vardı. Çok sağlam gelmişlerdi. Doçka (bir tür uçaksavar) bile getirmiş adamlar. Çok ağır bir silah. Silahlar, el bombaları....Bizden 7-8 kişi şehit düştü. Biz 50 kişiydik. 20 kişi kaldık. 14´ü hastanede burada. Sağlamlar. Gerisi ya onlarla gitti. Ya da şehit oldu.

YARALILARI TAŞIDIM

Sonra kobralar bastırmaya başlayınca çocukları aldılar, gittiler. Ben bir tanesini vurdum diye sanıyorum. Çünkü el bombası pimi sesini duydum. On metre yukarımdaydı. Biz aşağıdaydık. Benim yanımda çok arkadaşım öldü. İki tanesini sırtımda taşıdım helikoptere. Onlar gidince sağdan soldan yaralıları topladık. Ben de yaralıyım ama diğer diğer çocuklara göre iyiyim. Sağlığımda bir sorun yok..."

http://www.haberodasi.com/NewsDetail.Aspx?NewsID=31070
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
Cesur Yiğit askerlerimiz,bunların üstünden gelecektir...

Eğer bir şeyleri başarmak istiyorsak Böyle hainliklere cevap verilmedlidir..

Türk Yüce dir..Tükürsek boğarız..Gereken yapılacaktır..ben buna inanıyorum...

TTK

Çevrimdışı HanTUG

• Türkçü-Turancı
  • **
arkadaslar verdiginiz bilgiler icin tesekkür ederim, amacim sadece hatalari bulup tartismak ve bir daha nasil engellenir düsünceler üretmek. "Yukaridakiler islerini iyi bilir sen ne anlarsin" gibi düsünceler  yanlis düsüncelerdir.
Yukaridada yazdigim gibi olay pusu ve önceden planlanmis, askerin gececegi noktalar, ulasim yaptigi noktalar nerede durdugu hepsi pkk nin eline sizdirlimis. Peki bu sizma nasil olur?
1. Asker icinden sizdirilir
Gecen yillarda olan pusularda askerlerin gececegi noktalar önceden pkk bildiriliyordu ve bu yüzden cok kayiplar verdik sebepse askerdeki kürdler, bu kürdler saldiridan saf degistirip sonra pkk ya kaciyorlardi cogunuz hatirlarsiniz

2. Iletisimden dogan sizma: Askerin bulundu noktalar haritalarda telsiz konusmalarinda belirtilir. Eger PKK bu telsiz konusmalarini dinleme imkani bulursa o noktalar icin genis bilgi elde eder

3. Hava istihbarati:  Hepimiz google earthten köyümüze felan bakariz, goole earth ten istanbul köptrüsüne bakin gecen arabalarin rengini bile görürsünüz. Baska ihtilmal da diger ülkelerin Satellitlerden Ucaklardan izledikleri Türk askerinin bilgilerini sizdirmasi. Pkkya modern silahlarini veren bir ülke neden Türk askerinin bulundugu noktalari sizdirmasin?

bu haberi az önce buldum

Alıntı

Yaralı asker çatışmayı anlattı

PKK saldırısında 12 şehit veren Hakkari'nin Dağlıca köyündeki piyade taburunda yaralanan kahraman erlerden biri, o gece yaşananları yakınlarına anlattı.
....
KÖSTEBEK KUŞKUSU
"Cumartesi'yi pazara bağlayan gece yarısı, birliğimize sızma yaptılar. Çok kalabalıklardı. Ve çok yüklü gelmişlerdi. Biz tepede 50 kişiydik. Uyuma şansımız yoktu. Tepe emniyetini alıyorduk. Çok yakınımızda olduklarını biliyorduk, sesleri geliyordu. Telsiz konuşmalarını da dinliyorduk. Üstlerimizden öğrendiğime göre, içimizden, bizi bilen biri 'Buraya gelebilirsiniz, Burası savunmasız demiş... Bir anda geldiler.. Her yerden çıkıyorlardı. Özellikle üst bölgeyi çevrelediler. Biz iki gün öncesine kadar biliyorduk geleceklerini. Çok kalabalıklardı. Adamların nöbet tuttuklarını, doldur boşalt yaptıklarını, şarjörlerini değiştirdikler değiştirdiklerini her şeyi gördük. Hem termal kamera, hem nikon hem de gece görüş var. Her şeyi gördük. Bizimkiler sekiz kilometre öbür tarafa 3- 4 tane havan attı.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/7540906.asp?gid=180&sz=14973
diger haberde ise cembere alinan askere ulasimin gecikmesi icin tek köprü havaya ucuruluyor cemberdeki askere yardim kara yolu ile yapilamiyor. Yikilan köprü karsisinda gelen yardim bekliyor bu zaman icinde askerlerimiz sehit ediliyor ve 8 askerimiz esir aliniyor.  Peki bu pkk grubu neden cembere alinip 8 asker kurtalinamiyor? Cembere alinan PKK grubu nasil olurda elini kollunu sallayarak kacabiliyor?
Iki dagin birlestigi bir cukurda bir tek köprü var, bu köprü havaya ucurulunca öndeki birlige yardim ulasamiyor burada daha cevap bulamadigim soru, Hava ulasimi ne kadar güclü?

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
KAHRAMAN TÜRK ORDUSU TAKİPTE, itler kaçacak delik arıyor

F16´lar sınırda uçuyor

23.10.2007 11:57

Hakkari´de gece yarısından itibaren hava trafiği hız kazandı
Hakkari´nin Yüksekova İlçesi Dağlıca bölgesinde gece yarısından itibaren hava trafiği hız kazandı. 21´nci Jandarma Sınır Tugay Komutanlığı´ndan havalanan helikopterlerin, Kuzey Inak´a sıfır noktasındaki Dağlıca bölgesi istikametine gidip-gelmesi dikkat çekti. Helikopterlerin sesleri karanlıkta yankılanırken, Yüksekova´da çoğu kişi evleri pencere ve balkonlarına çıkarak meraklı gözlerle gökyüzünü izledi. Bölgedeki hava trafiği 1 saat sonra saat 01.00 sıralarında azalmakla birlikte devam etti.

Türk jetleri sınırda uçuyor, tank ve top sevkiyatı sürüyor

HAKKARİ?nin Yüksekova İlçesi?nde PKK?lı teröristlerin 12 askeri şehit etmesinin ardından Kuzey Irak sınırında askeri hareketlilik artıyor. Batman ve Şırnak?ta askeri araçlar konvoylar halinde sınır kesimine gitti. Diyarbakır 2?inci Hava Taktik Komutanlığı?ndan dün gece ve bugün havalanan F-16 savaş uçakları sınır boyunda keşif uçuşlarını aralıksız sürdürdü.

Yüksekova?nın Dağlıca kesiminde PKK?lı teröristerin 12 askeri şehit etmesi, 16 askerin de yaraladığı saldırının ardından Türkiye-Kuzey Irak sınırındaki askeri hareketlilik tüm hızıyla sürüyor. Şırnak, Hakkari, Siirt?in kırsal kesimlerinde PKK?lı teröristlere yönelik sürdürülen ?Sonbahar operasyonu? kapsamında dün gece Şırnak?ın Beytüşşebap İlçesi?nde 20 araçlık konvoy ile özel eğitimli Jandarma Özel Harekat Timleri Kato Dağı?nı çıktı. Askerlerin çıkışının ardından Jandarma Komutanlığı?ndan top seslerinin yükseldiği duyuldu.

Türkiye?nin Kuzey Irak?a olası bir sınır ötesi operasyonu öncesinde sınıra tank, top ve askeri malzeme sevkiyatı bugün yeniden hızlandı. Diyarbakır, Batman üzerinden giden yaklaşık 40 araçlık konvoy Şırnak?ın Cizre İlçesi?nden geçerek Uludere kesiminde sınır boylarına konuşlandırıldı. Konvoyda, toplar, askerler ve kapalı kasa kamyonlarda taşınan mühimmatla olduğu görüldü. Konvoyun geçiş güzergahında sıkı güvenlik önlemleri alınırken, havadan helikopterlerin de eşlik ettiği görüldü.

SAVAŞ UÇUKLARI SINIR BOYUNDA

Diyarbakır 2?inci Hava Taktik Komutanlığı?nda da hareketlilik yaşanıyor. Dün geceden başlayan hareketlilik bugünde sürdü. Art arda havalanan F-16 savaş uçakları, Kuzey Irak sınırında keşif uçuşları yaptı. Bölgede teröristlerin bulunduğu alanlar savaş uçakları ve Kobra tipi helikopterlerle bomba yağmuruna tutuldu. Kuzey Irak?ın Haftanin, Sinaht Kanimasi ve Nizdure alanlarında bulunduğu tespit edilen teröristlere toplarla ateş açıldı. Türk savaş uçuklarının bugün sınır boyunda yaptığı keşif uçuşları sınır köylerinde yaşayanlar ve karakollarda nöbet tutan Peşmergeler tarafından endişe ile izlendi.

KAHRAMAN TÜRK ORDUSU, ORDUMUZ GÖREVİNİ YAPIYOR !

ya tayyip ve saz arkadaşları ? akp hükümetinin sessiz sinema oyuncuları ? Kasımpaşalı Trt'ye çıktıktan sonra İngiltere'ye sıvıştı. . Cumhurbaşkanı Kayseri'de konuştu bir daha gören olmadı. Dış İşleri Bakanı olan zat dün bir demeç verdi, ne dediği belli değil. 
Bir de en son bu çıkmış, geçen hafta esip gürleyip şimdi dut yemiş bülbüle dönen:

Hükümetten aynı tavır: Cektir-caktır

Daha 15 gün önce “Söz bitti” diyen Bakan Cemil Çiçek sınır ötesinden hiç söz etmedi

Bakanlar Kurulu toplantısından sonra açıklama yapan Cemil Çiçek, “Devlet konuyu en üst düzeyde ele alıyor. Yapılması gerekenler de yapılacaktır” dedi. Çiçek, provokasyonlara karşı dikkatli olunmasını da istedi.

Hükümetten cektir-caktır

Vatandaş, Habur’un kapatılmasını, Irak’a verilen elektriğin kesilmesini beklerken Çiçek, “Kuzey Irak’a ekonomik yaptırım yapılacak mı?” sorusuna “Evet” diyemedi
Başbakan Erdoğan’ın başkanlığında yapılan Bakanlar Kurulu toplantısından sonra açıklama yapan Cemil Çiçek, “Devlet konuyu en üst düzeyde ele alıyor. Yapılması gerekenler de yapılacaktır” dedi. Daha 15 gün önce “Söz bitti” diyen Bakan Cemil Çiçek sınır ötesindenise  hiç söz etmedi.

Operasyonlar sürüyor

Bakan Çiçek,  anılan ve alınacak kararlar ile ilgili devletin tüm kurumlarının tam bir mütabakat içerisinde olduğunu ifade ederek şöyle devam etti:  Hükümetimiz tam bir siyasi kararlığa hakimdir, Operasyonlar geniş çaplı olarak sürdürülüyor. 34 terörist etkisiz hale getirilmiştir. Halkımız birlik ve beraberliği en üst seviyede tutarak sağ duyulu olmalıdır. Türkiye’nin sağlıklı ve sabırlı tavrını kimse ölçmeye kalkmamalı. Çiçek, tezkere ile ilgili daha önce söylediği sözlerin yanlış yöne çekildiğini öne sürerek, “Be o gün, inşallah tezkerenin kullanılmasına gerek kalmadan mesele çözülür dedim. Bazıları bunu ‘İnşallah tezkereyi kullanmayız’ diye yorumladı. Biz bu tezkereyi buzdolapta dursun diye almadık” diye konuştu.

Yaptırım yok

Çiçek basın mensuplarının terör örgütüne yakın internet sitelerinde öne sürülen, ‘8 Türk askeri rehin alındı’ iddiaları üzerine de şunları söyledi: Bölgede operasyon geniş çaplı olarak sürüyor. Bu mücadeleyi yürüten birlikler arasında zaman zaman irtibat kopukluğu olabilir. Bu sebeple rehin olayı net değil. Umarım neticeyi kısa sürede alırız.” Devlet Bakanı Cemil Çiçek, terör nedeniyle vatandaşların göstermiş olduğu haklı tepkilerin provoke edilebileceği uyarısında bulundu. Açıklamanın ardından gazetecilerin sorularını cevaplayan Çiçek, vatandaş, Habur’un kapatılmasını, Irak’a verilen elektriğin kesilmesini beklerken Kuzey Irak’a ekonomik yaptırım yapılacak mı? sorusuna “Evet” diyemedi.

Baykal’a çattı

Bakanlar Kurulu Toplantısı’nın ardından İngiltere’ye hareket eden Başbakan Erdoğan, havaalanında Baykal’a yüklendi. CHP liderinin eleştirilerine sinirlenen Erdoğan, “Baykal akşam farklı sabah farklı konuşuyor” dedi.

http://www.yenicaggazetesi.com.tr/haberdetay.php?hit=2783
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!