Gönderen Konu: - KENDİNİ TANI- (mutlaka oku)  (Okunma sayısı 22811 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı irfan

• Türkçü-Turancı
Ynt: - KENDİNİ TANI- (mutlaka oku)
« Yanıtla #10 : 27 Eylül 2006 »
KANDAŞLARIM;

Sizlerin huzurunda TOMRİS adındaki kandaşımdan özür diliyorum..Araştırmam sonucunda TOMRİS HATUN'un hayatını okudum.Ve gerçeği öğrendim..

Kusura bakmayın BİZİM BOYUMUZDAN HİÇ TOMRİS İSMİN DUYMAMIŞ OLDUĞUM İÇİN BİR YANILGIYA GİRMİŞTİM..TEKRAR ÖZÜR DİLERİM...
EFEDİR ADIMIZ
TÜRK OĞLU TÜRK OLMAKTANDIR ŞANIMIZ
YEDİ DEĞİL YETİMİŞ BİN OLSA DA DÜVEL
YİNE DE ÜSTÜNDÜR TÜRK OLDUĞUNU BİLEN
KANSIZ EFE

Çevrimdışı EFE

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #11 : 27 Eylül 2006 »
Turan Ülküsü Tüm TÜRK lerin tek bayrak altında toplanmasıdır.Kızılelma ya giderken müslüman,hıristiyan vs. ayrımı yapılmaz. Bayrak altında dinin nedir diye sorulmaz, Dinler kişiye aittir,Irklara değil bu sebepten dolayı din tartışmalarından uzak duralım, sonucu çıkmaz sokaktır çünkü....Sonuçta İslamiyetide kabul eden ATA mızdır..Hırıstiyanlığıda kabul eden ATA mızdır.

“TÜRK'ler  Hiçbir milleti taklit etmeyecektir. TÜRK'ler ne Amerikanlaşacak ne batılılaşacak nede araplaşacaktır. O sadece özleşecektir.

Çevrimdışı bayındır

• İLTERİŞ
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #12 : 28 Şubat 2007 »
HAYIR HERŞEYDEN ÖNCE DİNCİ YOBAZLAR VAR BU ÜLKEDE VE BU OTAĞDAN ATILDIĞIN GİBİ TÜRKELİ'NDENDE KOVULACAKSINIZ.TTK
...Turán.....Turaniákat.......Attilá...

Çevrimdışı ÖZLEM

• Türkçü-Turancı
  • **
  • TARİH TÜRKLERLE BAŞLAR.
« Yanıtla #13 : 02 Mayıs 2007 »
MERHABA..SİTENİZE YENİ GİRDİM.YORUMLARIN HEPSİNİ OKUDUM.BAZI ÜYELERİN TÜRK IRKI İLE İLGİLİ ÇOK BİLGİLİ OLDUKLARINI GÖRDÜM.FAYDALANDIM.

Çevrimdışı Atsızın Yolunda

• Yeni Üye
  • *
    • http://cerkezihaneti.blogcu.com/
« Yanıtla #14 : 02 Mayıs 2007 »
Degerli ATASAGUN biz demiyoruzda müslüman olan herkesi Türk goren,bu ülkede yasayan kürdü,çerkezi,lazı,gürcüyü,Türk ilan eden ve ayrıca Türk milliyetcisi oldugunu soyleyen bazı partiler ve kuruluslar soyluyor.
TANRI TÜRK'Ü KORUSUN
Ermeniler, Kürtler, Çerkezler, Abazalar, Boşnaklar, Arnavutlar, Pomaklar, Lazlar, Lezgiler, Gürcüler, Çeçenler içer(de)ki düşmanlarımızdır.

Çevrimdışı Ziya Gökalp

• Türkçü-Turancı
  • TANRI TÜRK'Ü KORUSUN!
« Yanıtla #15 : 02 Mayıs 2007 »
Değerli Huntürk Otağı beğleri ve hanımları ; öncelikle söylemek isterim ki otağımız bütün ideolojilerin toplandığı ve her önüne gelenin yorum yaptığı bir otağ değildir.
Türkçü-Turancı çizgisinden sapmayan bir otağız.Türk-İslam sentezcilerinin aramızda yeri yok.Otağda din konusuna girmiyoruz,çünkü din,Tanrı ile kişioğlu arasında kalması gereken bir olgudur.

Bunları unutan veya bilmeyen arkadaşlara duyurulur..

Çevrimdışı OLCAYTU

• Türkçü-Turancı
  • TANRI TÜRK'Ü KORUSUN
« Yanıtla #16 : 02 Mayıs 2007 »
Degerli ATASAGUN biz demiyoruzda müslüman olan herkesi Türk goren,bu ülkede yasayan kürdü,çerkezi,lazı,gürcüyü,Türk ilan eden ve ayrıca Türk milliyetcisi oldugunu soyleyen bazı partiler ve kuruluslar soyluyor.
TANRI TÜRK'Ü KORUSUN
Tuğrul Bey;tabiki din vicdan işidir kimse kimsenin dinine karışamaz.Ancak mitinglerde bir takım kişi veya kişilerin telaffuz ettiği o cümle artık dini bir simge olmaktan çıkmıştır ve alanlarda toplanmış olan kişilerin yumuşak karnı olan inançlarını kendi menfaatleri için kullanmaya başlamışlardır.Bu insanımızın sömürülmesidir.Biz kesinlikle katıldığımız mitinglerde arapça slogan atmıyoruz çevremizdekilerde attırmayız.Biz TÜRK ırkçısıyız bunu da gösterirken kesinlikle TÜRKÇE slogan kullanırız.Bunun ayırdına varmanı isterim.

TTK
Saraylarda süremem;
Dağlarda sürdüğümü.
Bin cihana değişmem;
Şu öksüz TÜRK'lüğümü.

Çevrimdışı Ziya Gökalp

• Türkçü-Turancı
  • TANRI TÜRK'Ü KORUSUN!
« Yanıtla #17 : 02 Mayıs 2007 »
Din vicdan işidir! Irklara atfedilemez bence. her ırktan insanlar başka başka başka dinleri benimseyebilir.

Ama bizde  genel olarak Türklük ve İslam dini birbirleriyle perçinleşmiştir. Şamanizm çok gerilerde kaldı.
Hem mitinglerde "Ya Allah bismillah Allahu Ekber!" demiyor muyuz!?

Tugrul_bey ; din elbette vicdan işidir ve Tanrı ile kişioğlu arasındaki bir meseledir.Öyleyse siz bu meseleyi neden hayatınızda siyasallaştırıyor ve reklamını yapıyorsunuz.Türk-İslam sentezinin savunulacağı yer burası değil.Bizler Atatürk'ün evlatları,Atsız Atanın öğrencileri olarak her alanda Türk ırkının,Türk kültürünün bekçileriyiz.
Şamanizm geride kaldı gibi bir ifadeyi kullanarak cahil bir ülkücü olduğunuzu göstermişsiniz.Türklerin eski dini Tanrıcılıktır.Şamanizm ise bir büyü sistemidir,bir motiftir.Eski Türk inancında da yeri büyüktür.

Mitinglerde Arapça zılgıt atmak sadece sizin zihniyetinizdekilere yakışır.Türkçülerin böyle adetleri yoktur.

Çevrimdışı Ziya Gökalp

• Türkçü-Turancı
  • TANRI TÜRK'Ü KORUSUN!
« Yanıtla #18 : 02 Mayıs 2007 »
AMA KATIKSIZ TÜRK IRKI GİBİ BİR YAKLAŞIMIN DA GÜNÜMÜZDE ÜTOPYA OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.

Evet bizler katıksız birer Türküz.Türkçülerin soylarıyla ilgili bir sıkıntıları yoktur.Katıksız Türk olmak ütopya falan değildir.Türk ırkının ihtişamını ve kültürünü devam ettiren biz Türkçülere ütopyacı yaklaşımında bulunmak ise soyunda anormallik olanların işidir.Bu iftira atanların soyunda bir bozukluk aramak lazımdır ki bu ütopya değil gerçekliğe yakın bir ihtimaldir.

Çevrimdışı OLCAYTU

• Türkçü-Turancı
  • TANRI TÜRK'Ü KORUSUN
« Yanıtla #19 : 02 Mayıs 2007 »
AMA KATIKSIZ TÜRK IRKI GİBİ BİR YAKLAŞIMIN DA GÜNÜMÜZDE ÜTOPYA OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.

Evet bizler katıksız birer Türküz.Türkçülerin soylarıyla ilgili bir sıkıntıları yoktur.Katıksız Türk olmak ütopya falan değildir.Türk ırkının ihtişamını ve kültürünü devam ettiren biz Türkçülere ütopyacı yaklaşımında bulunmak ise soyunda anormallik olanların işidir.Bu iftira atanların soyunda bir bozukluk aramak lazımdır ki bu ütopya değil gerçekliğe yakın bir ihtimaldir.

Değerli andam Görkem yazdıklarını bir TÜRKÇÜ olarak gönülden destekliyorum.Böyle konuşan TÜRKÇÜLÜĞÜN amacını yeteri kadar anlayamamış demektir.En büyük soy safkan TÜRK soyudur.

TTK
Saraylarda süremem;
Dağlarda sürdüğümü.
Bin cihana değişmem;
Şu öksüz TÜRK'lüğümü.